BOŚ - "Konto bez kantów" - prośba o opinie

BOŚ - "Konto bez kantów" - prośba o opinie

napisał WeronikaSe » 2010-09-07, 10:41

Ostatnio koleżanka mówiła mi o nowym koncie chyba BOŚ "Konto bez kantów" Z tego co się dowiedziałam to oferują oni szereg atrakcyjnych uogodnień, których nie ma w innych bankach, np mozliwość zarabianai na koncie, poprzez wykonywanie normalnych aktywności np. robienie przelewów, czy też poprzez zlecanie przelewów stałych można zyskać 1- 2 zł za każdy przelew. I teraz chciałabym się dowiedzieć, czy ktos wie coć więcej o tym koncie i ma jakieś doświadczenia z "Kontem bez kantów"?
WeronikaSe

Odp

Google - reklama

konto

napisał Kenia » 2010-09-20, 13:32

Moim zdaniem to konto jest bardzo fajna oferta, tylko trzeba wziac pod uwage ze faktycznie jest ono stworzona z mysla o ludziach ktorzy aktywnie dzialaja na koncie. Wtedy spokojnie mozna zarobic pieniądze i to bez rzadnego wysiłku. W koncu osoby, ktorzy zarzadzaja platnosciami elektronicznie a do tego placą kartą spokojnie "wyrobią normę" i oprocz tego, ze beda mogli korzystac z roznych korzysci oferowanych przez to konto to jeszcze beda mogli zarobic dodatkowe pieniadze.
Kenia

konto

napisał Toyka » 2010-09-22, 14:42

Dokładnie, jeśli tylko często korzysta się z konta, realizuje się dużo przelewów i zleceń stałych, to założenie tego konta na pewno się opłaci bo będzie można zarobić dodatkowe pieniądze.
Toyka

bez rewelacji

napisał john » 2010-09-23, 15:55

Zastanawiałem się ostatnio nad zmianą konta na tytułowe konto bez kantów. Po dogłębny przeanalizowaniu stwierdziłem, że pitolę i zostaję w Inteligo (gdzie wprawdzie nic na nim nie zarabiam, ale też nie ponoszę żadnych opłat).
Trzeba bowiem dodać, że w koncie bez kantów za kartę (niestety Maestro!!!) nie płaci się tylko przez pierwsze 12 m-cy.. za kolejne lata kasują już 20 zł rocznie. A ten program premiowy (zwrot za przelewy, polecenia zapłaty i płatności kartą) jest tylko tymczasowy (tak jak i w toyota bank gdzie skonczy sie z końcem tego roku), zgodnie z regulaminem trwa "do momentu zakończenia promocji przez Organizatora".
john

napisał piotrek » 2010-09-23, 21:16

a moim zdaniem jest kilka kont lepszych od BOSu
piotrek

napisał kezia » 2010-09-27, 10:14

Ja tam jestem zdania, ze konto to jest bardzo ciekawa propozycja dla klienta, tylko tez martwi mnie trochę ta promocja, ze moze sie skończyć. Ile myslicie, że może ten program trwać?
kezia

konto

napisał renia577 » 2010-09-27, 16:22

WeronikaSe napisał(a):Ostatnio koleżanka mówiła mi o nowym koncie chyba BOŚ "Konto bez kantów" Z tego co się dowiedziałam to oferują oni szereg atrakcyjnych uogodnień, których nie ma w innych bankach, np mozliwość zarabianai na koncie, poprzez wykonywanie normalnych aktywności np. robienie przelewów, czy też poprzez zlecanie przelewów stałych można zyskać 1- 2 zł za każdy przelew. I teraz chciałabym się dowiedzieć, czy ktos wie coć więcej o tym koncie i ma jakieś doświadczenia z "Kontem bez kantów"?

Czytałam o tym koncie i wydaje mi się interesujące,brak opłat jest dużym atutem jeśli chodzi o przelewy i tym podobne,nie ma problemu z przeniesieniem konta z innego banku i dodatkowo można zyskać pieniądze w Programie Premiowym.
renia577

napisał NYC » 2010-09-28, 12:39

Reniu, własnie bo piszesz ze nie ma problemow z przeniesieniem konta. Czy zdecydowalas sie na konto bez kantow - jako Twoje głowne i jedyne konta? Bo ja teraz rozważam taką możliwość? Czy jesteś zadowolona z wyboru?
NYC

konto

napisał renia577 » 2010-09-28, 15:50

Powiem szczerze,że poważnie się zastanawiam.Jest naprawdę dużo plusów w tym koncie.Darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i zagranicą,przelewy,polecenia zapłaty.A co Tobie spodobało się w Koncie bez kantów?
renia577

napisał NYC » 2010-09-29, 15:04

Jak dla mnie najwiekszym atutem tego konta jest mozliwosc zarabiania na koncie i wszytskie premie ktore oferuje bank, a najbardziej przydatne wydaje mi sie darmowe przelewy i bankomaty w calej polsce i za granicą.
NYC

Konto

napisał renia577 » 2010-09-29, 15:49

Tak,darmowe przelewy to podstawa,przecież często płacimy rachunki i po co tracić pieniądze gdy można trochę zaoszczędzić.60 zł miesięcznie to spora kwota,więc jeśli można ją dostać praktycznie "przy okazji" to czemu nie skorzystać.Bardzo fajne jest również to,że przez rok nie ma opłat za korzystanie z karty.Co o tym sądzisz NYC?
renia577

Poprzednia stronaNastępna strona