BOŚ - "Konto bez kantów" - prośba o opinie

BOŚ - "Konto bez kantów" - prośba o opinie

napisał WeronikaSe » 2010-09-07, 10:41

Ostatnio koleżanka mówiła mi o nowym koncie chyba BOŚ "Konto bez kantów" Z tego co się dowiedziałam to oferują oni szereg atrakcyjnych uogodnień, których nie ma w innych bankach, np mozliwość zarabianai na koncie, poprzez wykonywanie normalnych aktywności np. robienie przelewów, czy też poprzez zlecanie przelewów stałych można zyskać 1- 2 zł za każdy przelew. I teraz chciałabym się dowiedzieć, czy ktos wie coć więcej o tym koncie i ma jakieś doświadczenia z "Kontem bez kantów"?
WeronikaSe

Odp

Google - reklama

napisał NYC » 2010-09-30, 15:02

Ja też się cieszę na tą kartę.) Za każda stówkę płaconą kartą dostajemy 3 zł premii chyba, więc znając swoje możliwości zakupowe to premii za korzystanie z tej karty trochę będzie;)
NYC

opłata

napisał jazda » 2010-10-02, 15:41

astw napisał(a):Czy to prawda, że wzrosła opłata za konto wyjątkowe z 19 na 45 zł?

Tak, a za przelew trzeba płacić "525" PLN, wejdź na stronę BOŚ i przeczytaj.
jazda

napisał bezRewelacji » 2010-10-26, 16:58

1.Za każde wydane 100 złotych dostajesz złotówkę
2. Maksymalna wysokość Naliczeń z tytułu zrealizowanych w danym miesiącu przelewów i zleceń stałych wynosi łącznie 10,00 PLN.
3. Maksymalna wysokość Naliczeń z tytułu zrealizowanych w danym miesiącu poleceń zapłaty wynosi 15,00 PLN.

Z przelewów, zleceń stałych i poleceń zapłat = max. 25 złotych - opłata za prowadzenie rachunku (10 złotych) = 15 złotych. Aby miesięcznie "uzbierać" kwotę 60 PLN należy wydać za pomocą karty tylko 4500złotych. Co to jest prawda? Bank zarabia dużo więcej za transakcje karta w kwocie 4500 niż te marne 45 złotych...

KONTO BEZ KANTÓW MUSI MIEĆ KANTY!!!!
bezRewelacji

napisał tararara » 2012-01-17, 18:50

Opłacenie konta 10zł miesięcznie i po roku opłacenie za prowadzenie karty 20zł miesięcznie.
Faktycznie konto bez kantów :D

Polecam Dobre Konto w Milenium i Konto Skarbonkowe w Getin.
tararara

napisał annika » 2012-02-07, 14:22

Tak, zanim zaczniemy się czymś fascynować, poczytajmy sobie o tym.
Na każdy rodzaj bonusu jest ograniczenie, więc nie myślcie, że zrobicie 50 razy przelew tej samej kwoty pomiędzy swoimi rachunkami i jeszcze bank za to zapłaci, że ma robotę 9z raczej przekazuje ją do KIR).
Ostatnie chyba 10 zł (nie chce mi się teraz otwierać regulaminów, żeby sobie przypomnieć), dostaje się za pożyczkę gotówkową (?). I kto na tym zarabia?
Trzeba nieźle kombinować, żeby w ogóle wyjść na czysto. Oczywiście, niektórzy robią bardzo dużo przelewów, wtedy lepiej mieć je za darmo i może z programu premiowego zwróci się opłata za prowadzenie rachunku (10 zł). Ale na konto skarbonkę to się nie nadaje, a raczej takich klientów ma BOŚ i kredytowców.
Nawet dla bezpłatnych bankomatów, nie róbcie sobie tego kuku.
annika

napisał bank123 » 2015-02-24, 16:29

Myślę nad założeniem konta w BOŚ EkoKonto Internetowe. Tym bardziej, że ma 57% udziału Skarbu Państwa. Wiem, że opłata to 4zł za kartę co miesiąc i więcej żadnych opłat nie ma?
bank123

Poprzednia strona