BPH - Konto Sezam - Opinie, Oceny, Pytania

BPH - Konto Sezam - Opinie, Oceny, Pytania

napisał admin » 2009-06-09, 12:56

Czy warto założyć konto bankowe (Sezam Start, Sezam Max, Srebrny Sezam) w BPH? Czy są jakieś ukryte opłaty i prowizje? Czy karta do konta jest darmowa? Jak jest z wpłatą i wypłatą pieniędzy?
Opisz swoje doświadczenia z bankiem i wyraź swoją opinie o koncie Sezam.
Zadaj pytanie odnośnie oferty konta bankowego Sezam BPH (Start, Max, Srebrny Sezam).
admin
Administrator

Odp

Google - reklama

Uwaga na bank BPH!!!

napisał Janbar » 2010-10-12, 05:40

W Makro namówili mnie na kartę, za darmo przez pierwszy rok. Nie doczytałem wszystkiego bo nie miałem okularów, więc zapytałem panią czy nie ma ukrytych pułapek, słysząc zapewnienia że nie, podpisałem. Po roku przyszła mi nowa karta wraz z opłatą 39.90zł, ponieważ ani raz nie korzystałem wcześniej z karty, jak i zachorowałem więc zapłaciłem za nią i złożyłem rezygnację. Za miesiąc przysłali mi fakturę 45zł. Myślałem że się pomylili więc nie płaciłem (ponoć kary za nieterminową wpłatę), znowu po miesiącu już miałem im zwrócić 90zł, itd. itd.
Teraz od wielu miesięcy nękają mnie telefonami 7 dni w tygodniu po 40 razy dziennie
Janbar

darmowych kont chyba nie ma

napisał alice123ali » 2010-12-15, 17:41

Ja jestem studentką w zeszłym roku założyłam konto sezam 26 w bph, co dobre to to ze nie płace za karte nie płace za przelewy przez internet nie płace za wypłate z bankomatu, za tego typu usługi właśnie nie płace dzięki Bogu! Ale predzej miałam konto w PKO no tam to mnie rąbali ostro! samoistnie przemienili mi konto nie informujac mnie z konta młodzieżowego na jakieś złote konto czy jakoś tak ze musiałam płacic kilkanascie zł mesiecznie za samo prowadzenie a no i za przelewy tez. Na szczescie w pore to zauważyła i za takie chamstwo od azuzlikwidowałam tam konto - acha za likwidacje tez musiałam zapłacić ! No i wtedy chciałam znaleźć darmowy bank - niby znalazłam - bph. no i jak wspomniałam wczesniej to te usługi przelewy wypłaty itd sa darmowe niby, prowadzenie konta niby tez miało być darmowe - miało ale nie jest. Jak sie okazalo płace 2,50zł/msc jeżeli w ciągu miesiąca zapłace karta w sklepie przynajmniej 4 razy , a jezeli nie przeprowadze przez meisiac 4 takich transakcji to płace 5.50zł. A to jest juz duzo jak za studenta. w dodatku w tym miesiacu p[łaciłam kartą co 3-4 dni a oni i tak odliczyli mi 5,50!!!! dodatkowo jeszcze mi policzyli koło 1zł za to ze miałam kilka dni konta na kilkuzłotowym minusie. I koło 2 zł odjeli mi za coś tam.

Tak wiec znowu poszukuje darmowego konta. W marcu zamierzam zlikwidować mój rachunek w bph, teraz nie moge bo wiąże mnie umowa.
alice123ali

BPH

napisał piotrklient » 2011-01-12, 09:48

witam
mogę potwierdzić, nie brać karty w Makro banku BPH to są - mimo. że nie mam żadnych transakcji to przychodzą mi płatności za utrzymanie konta pewien miły gość dzwoniąc do mnie z banku poinformował że mam zaległość i oczywiście naliczają za to opłaty, wyciągnąłem od niego jak mogę zlikwidować konto - niby nie ma problemu wystarczy wysłać wypowiedzenie listownie no to wysłałem po jakimś czasie przychodzą następne płatności i znowu zaraz dzwoni gość nalicza opłaty o czym nie informuje dowiedziałem się że jestem im winny i że wypowiedzenie nie dostali. Zaniosłem wypowiedzenie do banku minęło 2 tygodnie i znowu dostałem informację że jestem winny 105 zł pewnie za kilka dni zadzwoni znowu gość i ..... szlak mnie trafia
Ludzie od Banku BPH to radzę trzymać się z DALEKA.
Podsumowanie wydałem już ponad 200 jak się okazuje winny jestem 100 a nie robiłem żadnych transakcji.

Janbar napisał(a):Bank BPH, to prawdziwy ZBÓJ!
W Makro namówili mnie na kartę, za darmo przez pierwszy rok. Nie doczytałem wszystkiego bo nie miałem okularów, więc zapytałem panią czy nie ma ukrytych pułapek, słysząc zapewnienia że nie, podpisałem. Po roku przyszła mi nowa karta wraz z opłatą 39.90zł, ponieważ ani raz nie korzystałem wcześniej z karty, jak i zachorowałem więc zapłaciłem za nią i złożyłem rezygnację. Za miesiąc przysłali mi fakturę 45zł. Myślałem że się pomylili więc nie płaciłem (ponoć kary za nieterminową wpłatę), znowu po miesiącu już miałem im zwrócić 90zł, itd. itd.
Teraz od wielu miesięcy nękają mnie telefonami 7 dni w tygodniu po 40 razy dziennie
Ja nadal choruję i nie pracuję, ale z bandziorami nie chcę rozmawiać!
Ostrzegam również wszystkich, łącznie z wrogami przed BPH!!!
piotrklient

napisał hultaj » 2011-02-11, 15:17

No tak, ale mylicie pojęcia . To dział w którym piszemy o kontach osobistych a jeśli już o kartach to płatnichych a nie kredytowych :!:
hultaj

napisał hultaj » 2011-02-22, 23:39

Może teraz jako pierwszy w tym wątku, wypowiem się na temat konta osobistego "Sezam" w BPH.
Posiadam takowe konto od roku. Przeniosłem się do BPH z PKO.SA. W między czasie posiadałem jeszcze konto w Polbanku. Porównując te trzy banki, BPH wygląda najkorzystniej. Przelewy na konto mam szybko.Bankowość elektroniczna stoi na wysokim poziomie. Wgląd w operacje, szczegóły, historię,statystyki jest b.dobra. Wszystkie bankomaty bez prowizji.Można też otworzyć niezależne konto oszczędnościowe z nie najgorszym oprocentowaniem. Co prawda nie tak dobrym jak w Polbanku ale za totam bankowość internetowa jest w powijakach.
Ja polecam.
hultaj

BPH - promocje

napisał kamilg011 » 2011-06-26, 16:41

czesc,

założyłem i trzymałem konto przez rok dla promocji lokat.. poztym niespecjalnie... nie mają jak przytrzymać klienta... u mnie w mieście bph wygląda na ubogiego krewnego innych banków.. a oferta nie powala...

warto sprawdzać czy nie mają promocji.. bo na reklamę to dużo nie wydają..
kamilg011

w BPH musisz liczyć ile wydajesz w weekendy

napisał bajadera » 2011-09-15, 10:55

Mam konto w BPH. Niestety ten bank ma bardzo słaby system komputerowo - księgowy. W weekendy płacąc kartą płatniczą należy samemu liczyć saldo. Wystarczy zapłacić za zakupy kartą w markecie i pojechać do domu i zrobić kilka przelewów np. zapłacić za faktury i w poniedziałek okaże się, że pomimo informacji, iż transakcja została przyjęta do realizacji okaże się, że część płatności zostanie zatrzymana z powodu braku środków. W poniedziałek zaksięgowane zostają dopiero Twoje zakupy i wówczas okazuje się, że na faktury zabrakło. Można być przekonanym, że przelewy zostały zapłacone, a nie będą! To bardzo kłopotliwe.
bajadera

Przelewy wewnętrzne w BPH nie chodzą w weekend

napisał roberto » 2012-03-10, 13:29

Najgorszy bank w Polsce. Uwaga! Przelewy w tym samym banku nie przechodzą w soboty i niedzielę.
To jest jakieś średniowiecze! Właśnie kupiłem (sobota) ubezpieczenie podróżne - wylatuje jutro - skorzystałem z dotpay, więc transakcja powinna być potwierdzona w ciągu minuty. Okazuję się jednak, że nie w banku BPH.
Tak więc zostałem bez pieniędzy i bez ubezpieczenia! Które otrzymam dopiero gdy firma ubezpieczeniowa otrzyma potwierdzenie. Jeszcze raz przestrzegam przed tym bankiem, bo nie wiadomo kiedy Tobie będą potrzebne pieniądze w weekend, np coś ci się stanie i będziesz potrzebował pilnego przelewu, w każdym normalnym banku otrzymasz pieniądze w ciągu sekundy, w BPH będziesz musiał czekać do poniedziałku bez grosza!
roberto

napisał irenkawj » 2012-03-10, 20:23

Witam
Niestety też mam bardzo przykre doświadczenie związane z bankiemBPH.Za opóżnienie w spłacie raty 2-dniowe,musiałam pokryć koszty monitu w wysokości 30% wartości raty.Mogę tylko ostrzec przed tym bankiem,bo moim zdaniem czyhają na klienta ,żeby móc doliczyć jakieś dodatkowe opłaty.Wyjątkowo perfidny sposób zdobywania dodatkowych środków.TYLKO NIE BPH.
irenkawj

Następna strona