BZ WBK - Konto Wydajesz & Zarabiasz - Opinie, Oceny, Pytania

bzwbk

napisał peredhill » 2011-11-02, 17:36

witam, mam pytanie do was: zrobiłam przelew z mojego konta w mbanku na moje konto oszczędnościowe w bzwbk. W historii operacji w bzwbk okazało się, że bank zabrał mi 4,38zł. Wiem, że to niedużo, ale męczy mnie dlaczego tak się stało? Mam konto <30 i do tej pory wszystko było bezpłatne. Tym bardziej, że dostrzegam tu pewną ironie, mam konto oszczędnościowe, dzięki któremu mam jakieś 40gr miesięcznie więcej na koncie, ale zabierają mi ponad 4zł na jakies opłaty i prowizje związane z rachunkiem. "czysty zysk"
peredhill

Odp

Google - reklama

napisał ZespolBZWBK » 2011-11-15, 08:50

Najlepiej będzie jeśli skontaktuje się Pan z infolinią BZ WBK - 1 9999 - lub z Pańskim oddziałem BZ WBK. Tam wyjaśni Pan wszystkie wątpliwości.

Zasady obecności BZ WBK na forach można sprawdzić na: http://indywidualni.bzwbk.pl/zasady-obecnosci-bz-wbk-na-forach.html

Zespół Banku Zachodniego WBK
ZespolBZWBK

Oszuści

napisał Michał » 2012-01-11, 11:48

Nie polecam, mam darmowe konto >30 i zapłaciłem za nie w ciągu miesiąca około 50 zł, dokonałem wyłącznie kilka przelewów przez internet (które niby były darmowe - a okazało się że za każdy trzeba dodatkowo zapłacić) pani z obsługi klienta stwierdziła że musze przyjść do banku żeby o tym porozmawiać bo ma dużo klientów. Banku nie polecam bo to strata czasu na uczenie się dodatkowych opłat w 10 stronowej tabeli wykonanej w pdf, obsłuuga klienta kuleje i najważniejsze mnóstwo ukrytych opłat (za "darmowe" konto)
Michał

Opinia o obsłudze klientów w BZWBK

napisał Szczepan » 2012-01-16, 20:23

Z przykrością muszę potwierdzić niemal wszystkie zarzuty, które pojawiają się w opiniach o BZWBK.
Piszę "z przykrością" bo jestem ich klientem od 17 lat!
W grudniu skończyłem spłacać kredyt hipoteczny i wreszcie będę mógł zamknąć u nich rachunek.
Potwierdzam, że bank się myli a swoimi pomyłkami obciąża klientów - podwójnie została mi naliczona prowizja za prowadzenie rachunku co doprowadziło do debetu, druga transakcja została w końcu po interwencji wycofana, ale by wycofane zostały odsetki od "debetu" musiałem jeździć do oddziału 2 razy (dwa zgłoszenia telefoniczne niczego nie załatwiły).
Będąc klientem banku już 11 lat, przy stałym dochodzie z umowy o pracę przekazywanym na rachunek bankowy w wysokości około średniej krajowej, chciałem wziąć kredyt na samochód. Akurat trwała akcja promocyjna - kredyt na 7,99%. Myślałem, że dostanę go bez problemów, jakież było moje zdziwienie, gdy pani oddzwoniła do mnie z informacją, że po analizie jakiś tam danych nie mogą mi zaproponować 7,99% a jedynbie 16,99%. Zabroniłem im dzwonić do mnie z jakąkolwiek ofertą kredytową. I z wielką satysfakcją przy okazji każdego takiego telefonu (mimo wszystko dzwonili) posyłałem ich na drzewo (delikatnie mówiąc).
Wspomnę jeszcze o tym, że w zadziwiających okolicznościach rachunek bankowy, który założyłem na swoje nazwisko, po wizycie w oddziale mojej żony (będącej pełnomocnikiem) w niewyjaśnialnych okolicznościach stał się ... rachunkiem mojej żony! Teraz, jak trzeba coś załatwiać osobiście w oddziale, do banku musi iść żona, ze mną nie chcą rozmawiać bo właścicielem rachunku jest ona :-)
Szczepan

Tylko nie BZWBK

napisał Niewinny855 » 2012-04-26, 13:39

Zmiana przez wiadomości na bankowości elektronicznej.
Nie polecam państwu banku BZWBK. Dużo kruczków w umowach.
Oszukali mówiąc ze karta jest bezpłatna a później co dwa lata płaciło się haracz.
Nigdy więcej!!!

System źle działa zawiesza się co jakis czas.
Niewinny855

Tylko nie ten bank

napisał Lusia » 2012-06-15, 21:07

Jestem klientką tego banku od kilku lat.Mam stały dochód wpływający na konto z zakładu pracy.Nigdy nie dostałam limitu kredytowego,ani karty....Nie wiem dlaczego.W innym banku od razu -po sprawdzeniu zdolności kredytowej -otrzymalam super ofertę-w Alior banku.Mam kartę , mam linię kredytową, a tu nikt nie wie o co chodzi.Co miesiąc wpływa 3000zł na konto i nie jestem wiarygodna.Uciekam stąd....to jacyś wariaci.Nikt nie umie mi wyjaśnic dlaczego tak jest,To jakaś paranoja!
Lusia

opłata

napisał Sas » 2012-08-20, 10:29

Według cennika opłata za kartę wynosi 5 zł.
Sas

Brak zadowolenia

napisał Asia653570 » 2013-03-06, 20:11

Witam! Ja również jestem baaardzo nie zadowoloną klientką tego banku:/ Mimo regularnych wpływów (ok 2500 zł/ m-c) do tej pory nie mogę dostać ani limitu w koncie, ani karty kredytowej!!!!! Śmiech normalnie...brak szacunku dla klienta o którego dziś trudno...jestem zawiedziona!!!
Asia653570

konto wydajesz zarabiasz

napisał monalyza » 2013-05-26, 11:43

Potwierdzam informacje od innych klientów banku WBK, bezpłatne konto w WBK to jedna wielka ściema, opłaty za prowadzenie konta rosną, miesięcznie jest to obecnie w granicach 15-20 PLN (oczywiście przy wpływie min 1000 PLN, czyli warunku "bezpłatnego" konta). Odradzam bank! Osobiście jestem na etapie przerzucania środków do innego banku, po ok 10 latach (mojej głupoty?).
monalyza

napisał husmik » 2015-07-03, 14:34

Dramat. Konto dla młodych przekształcono mi bez pytania na supernieopłacalne konto "wydajesz i zarabiasz", które powinno się nazywać "wydajesz, a bank zarabia". Wszystko płatne, nawet pierwszy zwykły przelew w miesiącu! Chyba najdroższy bank w Polsce. Oprocentowanie na koncie oszczędnościowym to jakiś żart. Do tego wszystkiego fatalna obsługa! Zamknięcie rachunku wymagało trzech wizyt w banku i reklamacji przez stronę internetową (nie żartuję). Może rynek zmiecie ten bank z Polski, raczej nikt nie będzie po nich płakał.
husmik

Poprzednia strona