Citi Handlowy - CitiKonto - Opinie, Oceny, Pytania

Citi Handlowy - CitiKonto - Opinie, Oceny, Pytania

napisał admin » 2009-06-09, 22:38

Czy warto założyć konto bankowe CitiKonto w Citi Handlowy? Czy są jakieś ukryte opłaty i prowizje? Czy karta do konta jest darmowa? Jak jest z wpłatą i wypłatą pieniędzy?
Opisz swoje doświadczenia z Bankiem i wyraź swoją opinie o koncie CitiKonto.
Zadaj pytanie odnośnie oferty konta bankowego w Citi Banku Handlowym.

CitiKonto - podstawowe parametry:

Załóż konto
Zobacz szczegóły

admin
Administrator

Odp

Google - reklama

opłaty w CITI Handlowy

napisał xxx » 2010-11-17, 16:08

opłaty za konto w Citi ...
np. konto firmowe.
Zamówiłem wyciągi za 3 miesiące. Każdy wyciąg ma kosztować 10 zł.
została naliczona i pobrana z konta opłata za 14 wyciągów w cyklu tygodniowym!!!!!!!!!!
A wyciągi nie zostały przysłane do dzisiaj.
Jeżeli chodzi o rozpatrywanie reklamacji to standard. Negatywne (poczta zawiniła)

Ciekawe podejście do klienta i biznesu
xxx

konto firmowe - po co?

napisał gaga007 » 2010-12-04, 11:15

Jeżeli masz działalność samozatrudnienie albo spółka cywilna, to możesz używać zwykłego konta - niefirmowego. Konta firmowe narzucają nam same banki, nie ma obowiązku z punktu widzenia prawa podatkowego aby takowe konto zakładać i utrzymywać.
gaga007

napisał piotrs1978 » 2010-12-04, 12:08

gaga007 napisał(a):Jeżeli masz działalność samozatrudnienie albo spółka cywilna, to możesz używać zwykłego konta - niefirmowego. Konta firmowe narzucają nam same banki, nie ma obowiązku z punktu widzenia prawa podatkowego aby takowe konto zakładać i utrzymywać.

Nie do końca się z Tobą zgodzę. Często kontrahenci wymagają posiadania konta firmowego. Jeżeli towar kupi od Ciebie jako firmy spółka prawa handlowego (np.spółka z o.o.) to będzie wymagać konta firmowego. Inaczej skarbówka będzie im deptać po piętach.
piotrs1978

NIE POLECAM TEGO BANKU!!!

napisał ROZCZAROWANA » 2011-11-30, 19:00

Obiektywnie - niektóre segmenty ają bez zarzutu, np bankowośc online, infolinie - grzeczni wszystko dokładnie załatwiają, ale inne pod psem. Nieuczciwi, nierzetelni, naciagają na inwestycje, które nie przynoszą żadnych zyków. Na pewno dbaja o zamoznych klientów, natomiaat detalicznych "doją"
ROZCZAROWANA

oszuści

napisał iwona123456 » 2012-01-18, 18:36

niestety też zostałam oszukana przez ten bank - nie informują o koniecznych opłatach, tylko jak się jest juz postawionym pod scianą to dowiadujesz soe ze jeszcze za to trzeba placic, potem za tamto i jeszcze cos innego. poinformowali mnie ze mam wszystkie bankomaty na swiecie za darmo - ale nie dodali, ze tylko ze znaczkiem City. w związku z tym zaplaciłam trochę za moje wyplaty za granica. powiedzieli mi ze dostane nowa kartę, ale nie dodali ze musze placic. powiedzieli ze moge odzysac stara, ale jak powiedziałem ok, to się okazało ze jednak nie, ze musze miec nową i za nią placic. Paranoja - czy to taka praktyka w tym banku, zeby tylko zachwalac i zatajac informacje o oplatach???? przeciez to jest nienormalne i mam nadzieje, ze niedlugo sie na tym przejada... no i oczywiscie zamykam konto i przenosze sie do innego banku.
iwona123456

- citi

napisał janmaj4 » 2013-11-03, 06:51

Witam

Mam podobny problem

w skrócie

w połowie 2007roku dostałem kredyt z 12,95% ze zmiennym oprocentowaniem. Spłacałem raczej regularnie ale miałem tez poślizgi

do kredytu dostałem harmonogram spłat i traktowałem to jako zobowiązujący

w tym roku 2013.06 udostepniono mi podgląd on line

jakie było moje zdziwienie że na 12 rat do końca kredytu ze stała rata 1308 zł mój kapitał jest na poziomie 30tys

czyli moja ostatnia rata będzie wyższa o plus minus 15 tys

zbieram informację bo nie chce płacić ZŁODZIEJA za darmo

dodam tylko że NBP i RPP obniżyło stopy referencyjne do 2,5% a ja płacę dziś 16% i tylko dla tego że stopa lombardowa jest na poziomie 4% a to obliguje bank do maksymalnego oprocentowania czterokrotności stopy lombardowej

może pozew zbiorowy?

janmaj4@op.pl
janmaj4

Nie polecam CitiBanku - znikają pieniądze z konta.

napisał TransPKS » 2015-12-09, 20:06

Mam konto w CitiBanku - firmowe, wypłynęło z niego bez mojej wiedzy i zgody 20.000zł. Nie polecam, złożyłem reklamację a bank odpisał, że może miałem wirusa w komputerze, że to moja wina. Środki zginęły przez nieautoryzowane przelewy z konta na konto Dialcom Przelewy24. Jeśli kogoś spotkało to samo - proszę o kontakt - 509 435 273. Nie polecam.
TransPKS