Credit Agricole - Konto PROSTOoszczędzające - Opinie

Credit Agricole - Konto PROSTOoszczędzające - Opinie

napisał admin » 2009-06-10, 00:41

Czy warto założyć Konto PROSTOoszczędzające w CreditAgricole? Czy są jakieś ukryte opłaty i prowizje? Czy karta do konta jest darmowa? Jak jest z wpłatą i wypłatą pieniędzy?
Opisz swoje doświadczenia z Bankiem i wyraź swoją opinie o kontach osobistych Credit Agricole ( Konto PROSTOoszczędzające, Konto PROSTOoszczędzające plus).
Zadaj pytanie odnośnie konta Credit Agricole.

Konto PROSTOoszczędzające Credit Agricole -Podstawowe parametry:

Załóż konto
Zobacz szczegóły

admin
Administrator

E-konto

napisał luka » 2010-03-02, 11:34

Już kilka razy miałem zablokowane środki na koncie. Za pierwszym razem przyczyną była awaria systemu, niestety byłem poza swoim miejscem zamieszkania, co sprawiło że znalazłem sie w dość niekomfortowej sytłacji. Kolejny raz pieniądze wpłacone do wpłatomatu wędrowały na moje konto 4 dni, również zrzucono na awarie systemu, lecz wcześniej odsyłano mnie pomiędzy placówkami ponieważ nie potrafiono rozwiązac mojego problemu. Już złozyłem wniosek o konto w innym banku.
luka

są ukryte opłaty

napisał Witek » 2010-06-03, 17:47

drugi i kolejny przelew w miesiącu
kalendarzowym (za każdy przelew) 10
Witek

i więcej opłat

napisał Witek » 2010-06-03, 17:48

Użytkowanie tokena
a) opłata roczna

36 zł
Witek

napisał piotrek » 2010-06-04, 10:00

NIestety Lukas w ostatnim czasie zamiast obnizac oplaty to je podwyzsza.
piotrek

napisał emka » 2010-07-22, 06:09

Witek napisał(a):drugi i kolejny przelew w miesiącu
kalendarzowym (za każdy przelew) 10

to jest opłata za drugi i kolejny przelew z rachunku oszczędzam
emka

napisał leks1984 » 2010-07-26, 20:51

Koszty: e konto 0 zł, bezpłatna karta- jeżeli zrobisz transakcje na łączna kwotę 300 zł, token też bezpłatny- wystarczy jedna operacja przez internet, bezpłatne bankomaty: euronety przy placówkach i bzwbk. Pzy tym typie konta faktycznie masz 0 zł za wszystko!!!
Drugi typ konta.. Nazwa się zmieniła na e konto plus. Różnice to wszystkie bezpłatne bankomaty w Polsce i koszt konta:10/6/0 zł. W zależności jak korzystasz. Zerknij sobie na TOiP tam masz wszystko.
leks1984

napisał Ee » 2010-12-26, 20:44

Czy owe konto, można założyć poniżej 18 roku życia ?
Ee

napisał rodzynek2 » 2010-12-26, 22:11

tak, ale jest potrzebna zgoda rodziców/opiekunów. Najlepiej się z nimi wybrać do banku.
rodzynek2

napisał Dariu » 2012-01-10, 13:56

Dzisiaj były problemy z logowaniem się na konto przez internet. Próbowałem się zalogować i mi zablokowało dostęp. Mam "wygodnie' połączone pod jednym loginem konto osobiste i firmowe, tylko że dzisiaj ta wygoda kosztowała mnie kupę nerwów, połączenia telefoniczne do banku które niczego nie załatwiły i jeszcze będzie mnie kosztować jutro dalsze problemy bo nie mogę ściągnąć wpłat i wysłać ludziom przesyłek, bo bank ma zasrane procedury. Kazali mi użyć telekodu którego nigdy nie używam więc go nie pamiętam, a identyfikacji na podstawie innych informacji ten bank nie prowadzi. BARDZO potrzebowałem tego dostępu dzisiaj i zostałem przez bank zostawiony na lodzie, zawiniłem tym że nie pamiętałem miliona kodów które trzeba pamiętać mając konto w CA, ale gdyby nie problemy z logowaniem które są winą banku, problemu by nie było. Obsługa ma klienta w dupie, liczą się tylko ich procedury nie klient. Dlatego jutro likwiduję konto firmowe w tym banku a pierwszym pytaniem w nowym banku będzie jakie są procedury w przypadku zablokowania dostępu przez net, bo ja potrzebuję gwarancji że będę mógł ten dostęp odblokować telefonicznie w każdej chwili inaczej niż kretyńskim kodem których nigdy sie nie pamięta, nie chcę być niewolnikiem jakichś kodów a posiadanie konta w CA jest z tym równoznaczne. Jestem mega wk%$&ny na ten bank.
Dariu

Następna strona