Deutsche Bank - Konto DB Net - Opinie, Oceny, Pytania

Deutsche Bank - Konto DB Net - Opinie, Oceny, Pytania

napisał admin » 2009-06-09, 22:44

Czy warto założyć konto bankowe DB Net w Deutsche Banku? Czy są jakieś ukryte opłaty i prowizje? Czy karta do konta jest darmowa? Jak jest z wpłatą i wypłatą pieniędzy?
Opisz swoje doświadczenia z Bankiem i wyraź swoją opinie o koncie DB Konto.
Zadaj pytanie odnośnie oferty konta bankowego w Deutsche Bank.

DB Net Konto Deutsche Bank -Podstawowe parametry:

Załóż konto
Zobacz szczegóły

admin
Administrator

Odp

Google - reklama

Nie polecam

napisał Qwertek » 2013-08-20, 22:25

Mam konto w PKO BP i DB, ale obiektywnie muszę stwierdzić, że PKO BP ma zdecydowanie lepszą bankowość elektroniczną. Niestety w DB przelewy realizowane są z dużym opóźnieniem, bardzo częste przerwy w działaniu serwisu. Nawet przed chwilą chciałem zrealizować przelewy i.... nie mogę się doczekać na SMS-owe kody autoryzacyjne (to nie wina komórki - pełen zasięg). W ogóle ten serwis internetowy jakiś taki "niedorobiony", zawodny. Generalnie, gdyby nie kredyt hip. w db, to już dawno "olałbym" ten bank.
Qwertek

napisał Qbus » 2013-09-11, 14:06

Panowie i Panie,
Czy komuś została pobrana z konta dbNET opłata za kartę za miesiąc sierpień?
Qbus

napisał szmitz » 2013-09-29, 17:38

Mi nie pobrali za kartę za sierpień
szmitz

napisał zestresowana » 2013-10-01, 00:08

czy ktoś ma aktualnie problem z logowaniem?niepoprawne dane...?
zestresowana

db

napisał jaononaono » 2013-10-08, 11:58

Tak! Od kilku dni próbuję się zalogować a nie mogę! :( Umrę z głodu.
jaononaono

NIEEE!

napisał KAAROLINA » 2013-11-02, 15:50

jest tragicznie !
za sprawdzenie salda konta trzeba płacić 5 zł?!
No chyba to jakaś kpina , nie powiedzieli mi ,moja wina bo też nie doczytałam i teraz wydałam 65 zł na sprawdenie salda konta ! ja niedługo ide do nich i usuwam konto w tym pojebanym banku ... :twisted:
KAAROLINA

ODRADZAM Konto DBNet!!!!!!!!!

napisał Luk » 2013-11-22, 21:30

Całkowicie odradzam to konto. Muszę go używać, bo niestety zmusza mnie do tego bank (mam tam kredyt). Całkowicie przestarzały system, myśle ze najgorszy na rynku, jakiś niemiecki spad. Mało przejrzysty, nieintuicyjny, słaby graficznie, etc. Poza ty, a moze przede wszystkim, zero bieżących informacji o dokonywanych płatnościach. Przykład: płatność karta kredytowa w poniedziałek w południe, we wtorek po południu zero blokady na rachunku karty (nie mowię tu o księgowania) i wciąż informacja o nieruszonym saldzie karty. Masakra!!!! Dla przykładu w mBanku, minutę po dokonaniu płatności już widziałem blokadę w systemie. Obsługa przez tel słaba, obiecywali mi rownież kontakt telefoniczny, oczywiście nikt nie zadzwonił. A na moje pytanie kiedy dostosują system do bieżących oczekiwań klientów usłyszałem: właśnie jesteśmy moze modernizacji. Gratulacje :D , ciekawe czy takiego samego systemu używają w Niemczech dla swoich klientów. Na pewno nie, bo tylko w Polsce można sprzedawać taka kupę, tak traktują klientów ze wschodu.....
Luk

napisał maniaczek » 2013-12-07, 14:36

Ostatnio wprowadzili minimum wydatków karty 200 zł, dlatego z tego konta zrezygnowałem.
Jednak przez ponad rok korzystania z ich usług nie miałem problemów, konto bardzo proste w obsłudze, można powiedzieć KLASYK.

Za tą odpowiedź maniaczek otrzymał podziękowania od:
zzz
maniaczek

napisał szmitz » 2014-01-20, 16:57

I już za Grudzień dostałem 5 zł opłaty za kartę.
Więc powoli nie jest to warta oferta w DB net.
Musze wypłacić 200 zł i zanieść te pieniądze z powrotem do banku wtedy tylko 1 zł kosztuje konto.
szmitz

dbnet

napisał daroplk » 2014-03-16, 13:55

Kto w tych czasach nie wydaje kartą 200 zł ? o.O
daroplk

Poprzednia stronaNastępna strona