Deutsche Bank - Konto DB Net - Opinie, Oceny, Pytania

Deutsche Bank - Konto DB Net - Opinie, Oceny, Pytania

napisał admin » 2009-06-09, 22:44

Czy warto założyć konto bankowe DB Net w Deutsche Banku? Czy są jakieś ukryte opłaty i prowizje? Czy karta do konta jest darmowa? Jak jest z wpłatą i wypłatą pieniędzy?
Opisz swoje doświadczenia z Bankiem i wyraź swoją opinie o koncie DB Konto.
Zadaj pytanie odnośnie oferty konta bankowego w Deutsche Bank.

DB Net Konto Deutsche Bank -Podstawowe parametry:

Załóż konto
Zobacz szczegóły

admin
Administrator

KOnto dbnet opinie??

napisał Yarcio » 2009-09-14, 00:20

Zastanawiam się nad zmiana konta i banku oczywiście, najbardziej interesuje mnie wypłacanie
gotówki w różnych bankomatach, a w szczególności bankomatach innych banków, transakcje
bezgotówkowe oraz przelewy internetowe. Wyszukałem sobie dbNET. Czy ktoś miał juz styczność
z Deutsche bankiem jesli chodzi o konta i ma jakieś doświadczenie ?
Yarcio

dbNet

napisał zbi » 2009-09-19, 20:12

Uważajcie na ukryte prowizje w dbNet, gdy zrobi się przelew z konta oszczędnościowego pierwszy w
m-cu, ale z datą przyszłą naliczają prowizję 10zł i twierdzą, że to zlecenie jednorazowe, w
tabeli opłat nie ma o tym nawet jednego zdania, tak podstępnie wyciągają kasę, dopiero po drugiej reklamacji gdy napisałem, że złożę skargę na bank do KNF zwrócili mi tę 10 zł.
zbi

dbNET

napisał Wojtek » 2009-09-25, 10:34

Konto ma dwie słabe strony o których zostałem poinformowany w banku a mianowicie przelewy kartkowe z wizyta w oddziale kosztuja 10 zł(chyba najdrożej ze wszystkich banków) chocbys chcial przesłac 30 gr ale przeciez internetowe przelewy sa za darmo wiec nie jest to dla mnei osobiscie zadna wada. No i druga to wyplaty z konta oszczednościowego jedna w miesiacu za darmo a nastepna 10 zł...tylko zastanowcie sie ludzie od czego jest konto oszczednosciowe jak sama nazwa wskazuje.
Wojtek

dbNET vs Alior

napisał Wojtek » 2009-09-25, 11:02

Alior vs dbNET

konta sa bardzo podobne oba w czołówce kont BF jednakże

opłata za karte w alior 3 zł/mies w deutsche 5 ale anulowane po JEDNEJ transakcji karta w miesiącu.
w aliorze powyzej 10 smsów (to chyba jakies tam aktywacyjne) płacisz. Ja sie zdecydowałem na deutsche
Wojtek

napisał Lukasz » 2009-09-30, 21:37

W cene oplaty za karte w aliorze jest wliczone ubezpieczenie a od 01.11.2009 wszystkie smsy autoryzacyjne sa bezplatne :)
Lukasz

konto

napisał dawid » 2009-10-21, 07:07

OD MOMENTU ZŁOŻENIA WNIOSKU W INTERNECIE DO PEŁNEJ AKTYWACJI KONTA MINEŁY 2 TYGADNIE. W TYM CZASIE PRZYSŁALI OBYDWIE KARTY (SAM USTALASZ PIN DO KARTY). KONTO W PEŁNI DARMOWE WYSTARCZY ,ŻE ZAPŁACISZ KARTĄ ZA SOCZEK W SKLEPIE. JESLI CHODZI O 10 ZŁ PRZY DRUGIEJ WYPLACIE Z KONTA OSZCZĘDNOŚCIOWEGO W MIESIĄCU TO TAK BIORĄ WWSZEDZIE. OGÓLNIE JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z KONTA.
dawid

napisał rodzynek2 » 2009-10-21, 08:19

Dwa tygodnie czekać na konto? KPINA i brak szacunku dla klienta. Zakładałem konta osobiste w trzech bankach oraz firmowe w dwóch bankach. W każdym przypadku zajęło mi to do 30 minut i mimo oddziałów nie musiałem czekać w kolejkach. Kont , przez internet również, działało od razu. W jednym banku dostałem kartę od ręki, a w innych przyszła do kilku dni pocztą.
rodzynek2

napisał piotrs1978 » 2009-10-31, 12:18

rodzynek2 napisał(a):Dwa tygodnie czekać na konto? KPINA i brak szacunku dla klienta. Zakładałem konta osobiste w trzech bankach oraz firmowe w dwóch bankach. W każdym przypadku zajęło mi to do 30 minut i mimo oddziałów nie musiałem czekać w kolejkach. Kont , przez internet również, działało od razu. W jednym banku dostałem kartę od ręki, a w innych przyszła do kilku dni pocztą.

Zakładając konto przez internet wiadomo, że trwa to dłużej. W oddziale znacznie szybciej zakłada się konto. Aby być zadowolonym z danego konta należy każdorazowo zapoznać się przed podpisaniem umowy z tabelą prowizji i opłat. Jeżeli ma się jakieś wątpliwości, to należy sie zapytać pracownika banku i wyjaśnić wszystko.
piotrs1978

DB Net

napisał Karina » 2009-11-01, 19:14

Polecam konto DN Net, korzystam z niego od roku i jest ok. 0 zł za prowadzenie i przelewy internetowe. 5 zł za kartę, ale jak będziesz płacił kartą to nie pobiorą tej opłaty. Na potwierdzenie moich słów link do portalu gdzie można poczytać o tym koncie
Karina

Następna strona