EuroBank - Konto Online - Opinie, Oceny, Pytania

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

napisał Wabi » 2010-02-25, 23:06

Fantastyczne konto, na którym można zarabiać. Pracuję w innym banku i wiem, że nie ma takiego drugiego w kraju. Nawet Alior ma gorsze warunki prowadzenia konta. Korzystam z niego od kilku lat. Ostatnio wprowadzili możliwość dokonania doładowania konta w telefonie komórkowym wszystkich sieci w kraju.
Wabi

Odp

Google - reklama

złe doświadczenie z tym bankiem

napisał beata12345 » 2010-12-31, 17:05

dzisiaj chciałem wziąć kredyt w Eurobanku prowadzę firmę i mam dobre dochody to pani w eurobanku policzyła mi moje dochody z podatku wat co za jaja to tak jakby pracownik fizyczny przyszedł po kredyt i brane by były pod uwagę nie jego dochody tylko ich podatek który odprowadzony został do skarbówki podejrzewam że nikt by nie otrzymał kredytu co za bzdura albo tak mało doświadczeni ludzie tam pracują bo komu nalicza się dochód roczny z podatku wat a nie z dochodów które otrzymał ludzie na..to jest nie normalne co za .................
beata12345

napisał rodzynek2 » 2010-12-31, 17:45

Na pewno z deklaracji podatku VAT Ci to liczyli? Jeżeli tak to albo mają mało rozgarniętych analityków.
Od ponad 10 lat prowadzę działalność, miałem i mam kredyty obrotowy i inwestycyjny i nigdy się z czymś takim nie spotkałem. We wszystkich bankach w których byłem (W Eurobanku akurat nie byłem) żądały:
PIT 36 za rok poprzedzający kredyt, a potem co roku, co kwartał aktualne wyniki finansowe i co roku zaświadczenie z ZUS I US o niezaleganiu z podatkami. A o Vacie to było tylko tyle, że nie zalegam.
rodzynek2

napisał cassablanka » 2011-07-27, 12:06

Ja ten bank odradzam pod każdym względem. konto tam miałam 2 lata, regularne wpływy po 3 tysiące, 10 tys na koncie oszczędnościowym przez rok, prowadzę własną działalność i jak chciałam wziąść kredyt na 15tys bo tyle mi brakło do zakupu działki to mi przedstawili taką płachtę formularzy, zaświadczeń z ZUS, US, PIT, podpis męża, że się załamałam. Poszłam obok do banku Millenium i dostałam od ręki bez żadnych zaświadczeń, tylko na podstawie rachunku :/
Oczywiście miałam konto bez opłat ale po roku zaczęli mi naliczać opłaty 7,00 zł, tak więc jeśli tez złapiecie się na hasło typu "konto za 0zł" to liczcie się z tym że po roku będziecie też płacić, a jak ktoś weźmie dodatkowo kredyt czy kartę kredytową to konta nie zamkniecie a opłaty was zeżrą :D
ja swoje konto zamknęłam w lutym 2011,wyregulowałam wszystkie opłaty,po miesiącu przyszło mi wezwanie żeby "wyregulować" płatności, podobno naliczyli opłatę za bieżący miesiąc i jakieś odsetki,pytam jak to możliwe bo wszystko opłaciłam i konto zamknęłam.Pani mnie poinformowała że jest miesiąc na zamknięcie konta.Ok, zapłaciłam te 9,00 zł i myślałam że już jest ok kiedy po 4 miesiącach przychodzi mi że zalegam ponad 40,00 zł !!! Konta nie zamknęli bo podobno znowu coś mi naliczyli za kilka dni i cały czas pobierali opłaty miesięczne plus odsetki mimo że z konta nie korzystałam i je zamknęłam! Co za -.To znowu zapłacę 40 zł i będę musiała czekać miesiąc na zamknięcie konta to przecież znowu dojdą jakieś odsetki i tak w kółko ! Nigdy mi go nie zamkną :/ Oszuści, jak widzę ich placówki to mnie po prostu aż trzepie,brr...Wszystkich przestrzegam.
cassablanka

napisał magrera76 » 2011-10-19, 08:03

ZDECYDOWANIE ODRADZAM EUROBANK !!! BANK, W KTÓRYM POSIADAŁAM KONTO PONAD DWA LATA. FUNKCJONOWALIŚMY SOBIE WSPÓLNIE NA LINII-KLIENT-BANK BEZ ZARZUTÓW DO MOMENTU, W KTÓRYM CHCIAŁAM ZAMKNĄĆ KONTO. DECYZJĘ TAKĄ PODJĘŁAM DLA UŁATWIENIA SOBIE ŻYCIA, BY OD TEJ PORY Z MĘŻEM ZAISTNIEĆ W JEDNEJ I TEJ SAMEJ INSTYTUCJI. KONTO W EUROBANKU ZAMKNĘŁAM 28 WRZEŚNIA, PODPISAŁAM WSZELKIE DOKUMENTY Z TYM ZWIĄZANE I .... NA PYTANIE CZY JEŚLI PO ZAMKNIĘCIU KONTA POJAWIĄ SIĘ NA NIM JAKIEKOLWIEK ŚRODKI BĘDĘ MOGŁA JE BEZ PROBLEMU WYPŁACIĆ PANI X Z ODDZIAŁU NA RYDLA W SZCZECINIE POINFORMOWAŁA MNIE, ŻE TAK, OCZYWIŚCIE, MAM NA TO 30 DNI. 6 PAŹDZIERNIKA OTRZYMAŁAM SMSA O NIEZROZUMIAŁEJ DLA MNIE TREŚCI- ZDANIEM BANKU ZALEGAM Z 30 ZŁ OPŁATĄ, KTÓRĄ MAM PILNIE UREGULOWAĆ. DZWONIĘ NA INFOLINIĘ. PANI GRZECZNIE MNIE INFORMUJE, ŻE JEŚLI SPRAWA MA SIĘ TAK, A TAK MUSIAŁA ZAJŚĆ JAKAŚ POMYŁKA I W TAKIM RAZIE RADZI BYM OSOBIŚCIE UDAŁA SIĘ DO PLACÓWKI I WYJAŚNIŁA SPRAWĘ (TRACĘ CZAS NA WYJAŚNIENIE NIE MOJEGO BŁĘDU). PLANUJĘ WYCIECZKĘ DO EUROBANKU W DNIU NASTĘPNYM. JAKIEŻ OGROMNE SPOTYKA MNIE ZDZIWIENIE, KIEDY DNIA NASTĘPNEGO MNIEJ WIĘCEJ W POŁUDNIE OTRZYMUJĘ TELEFON Z EUROBANKU, DZIAŁU WINDYKACJI, Z KTÓREGO PANIENKA STANOWCZYM TONEM, NIEZNOSZĄCYM SPRZECIWU BA! NIE SŁUCHAJĄCA CO WOGÓLE MAM JA- KLIENT, DO POWIEDZENIA ,JAK KATARYNKA STRASZY MNIE SĄDEM I O WIELE WIĘKSZYMI KOSZTAMI JEŚLI NIE UREGULUJĘ WSPOMNIANYCH WCZEŚNIEJ W SMS-IE 30 ZŁ !!! ROZMOWA KOŃCZY SIĘ NA NICZYM, A JA W JESZCZE WIĘKSZYM OBURZENIU UDAJĘ SIĘ DO PLACÓWKI NA RYDLA. TAM PANI KIEROWNIK WYGLĄDA NA NAPRAWDĘ PRZEJĘTA MOJĄ SPRAWĄ, POMAGA NA ILE MOŻE PODPOWIADAJĄC BY WYSTOSOWAĆ PISEMNĄ REKLAMACJĘ CELEM WYJAŚNIENIA SPRAWY. PAPIER I JA IDZIEMY W SWOJĄ STRONĘ. MAJĄ 2 TYGODNIE NA ODPOWIEDŹ. 14 PAŹDZIERNIKA KTOŚ Z NIEZNANEGO, ALE CHARAKTERYSTYCZNEGO NUMERU DZWONI, JA NIE DAJĘ RADY ODEBRAĆ (WYKŁADY NA UCZELNI), ZOSTAWIAM SPRAWĘ DO WYJAŚNIENIA NA PONIEDZIAŁEK, WIEDZĄC, ŻE MAM DO ODEBRANIA PEWNĄ KWOTĘ, KTÓRA WPŁYNĘŁA NA WSPOMNIANY WCZEŚNIEJ ZAMKNIĘTY RACHUNEK. 17 PAŹDZIERNIKA POJAWIAM SIĘ W PLACÓWCE. SŁYSZĘ, ŻE ...."A TAK...REKLAMACJA ROZPATRZONA POZYTYWNIE..." (CÓŻ ZA PROFESJONALNY PERSONEL)DOWIADUJĘ SIĘ TEŻ JEDNAK, ŻE WSPOMNIANYCH PIENIĘDZY NIE MOGĘ WYBRAĆ JESZCZE DO 28 PAŹDZIERNIKA BO WTEDY DOPIERO MINIE TERMIN 30 DNI OD MOMENTU ZAMKNIĘCIA KONTA !!! PANI X MÓWI, ŻE PRZEDSTAWIŁA MI WŁAŚNIE SPRAWĘ W TEN SPOSÓB KIEDY KONTO ZAMYKAŁAM, A JA JESTEM PEWNA, ŻE USŁYSZAŁAM, ŻE WYPŁACĘ JE BEZ PROBLEMU NA MIEJSCU W PLACÓWCE W PRZECIĄGU DNI 30 OD ZAMKNIĘCIA. STANĘŁO NA TYM, ŻE ONI JAKO ODDZIAŁ NAPISZĄ MAILA DO CENTRALI Z PROŚBĄ O ODBLOKOWANIE KONTA BY MI TĄ KWOTĘ WYPŁACIĆ. PANI KIEROWNIK PRZY MNIE INSTRUUJE SWOJEGO PRACOWNIKA, BY PRZY KONTAKCIE Z INFOLINIĄ POPROSIŁ O URUCHOMIENIA KONTA NA DOSŁOWNIE 5 MIN, BO TYLE IM WYSTARCZY BY DOKONAĆ WYPŁATY. NA ODPOWIEDŹ MAM CZEKAĆ DO 24 GODZIN. CZEKAM WIĘC. W DNIU WCZORAJSZYM 18 PAŹDZIERNIKA PO GODZINIE 12 OTRZYMAŁAM TELEFON Z PLACÓWKI NA RYDLA W SZCZECINIE. PAN Y INFORMUJE MNIE, ŻE NIESTETY ODPOWIEDŹ JEST ODMOWNA, A PO PIENIĄDZE MOGĘ PRZYJŚĆ NA KONIEC M-CA. BRAK MI SIŁ NA KOMENTARZE, JEDNAK NIE OMIESZKAŁAM NAPOMKNĄĆ, ŻE UTWIERDZILI MNIE TYLKO W PRZEKONANIU, ŻE DOBRZE ZROBIŁAM ODCHODZĄC Z TEGO BANKU. PYTAM TEŻ JEDNAK, KIEDY DOKŁADNIE MOGĘ DOKONAĆ TEJ WYPŁATY CZY 28 RÓWNO W M-C PO ZAMKNIĘCIU, CZY MOŻE 31, CZY JEDNAK DOPIERO 2 LISTOPADA...BY MIEĆ PEWNOŚĆ I ZNÓW NIE LATAĆ I NIE TRACIĆ CZASU I NERWÓW. PAN Y NIE JEST PEWIEN, MÓWI. ŻE ZAPYTA KOLEŻANKI I OBIECUJE ODDZWONIĆ. MIJAJĄ PRAWIE 3 GODZINY I NIC. DZWONIĘ WIĘC SAMA...SŁYSZĘ..."A TAK...MIELIŚMY DUŻO KLIENTÓW" HAHAHAHA DOBRE, ANI PRZEPRASZAM, ANI POCAŁUJ MNIE W D...PO PROSTU DAJ NAM JUŻ SPOKÓJ KOBIETO I PRZYJDŹ PO TĄ KASĘ 28 - TAKI PRZEKAZ MOŻNA ODNIEŚĆ WRAŻENIE, ŻE SŁYSZY SIĘ TAK NAPRAWDĘ. NIE WAŻNE JUŻ CZY TO PANI X ŹLE MNIE POINFORMOWAŁA, CZY JA NIE TAK JĄ ZROZUMIAŁAM WAŻNE ŻE TERAZ BANK MOŻE OBRACAĆ SOBIE MOJĄ KASĄ JESZCZE PRZEZ PRAWIE DWA TYGODNIE. DZIWNE, CO? KONTO ZABLOKOWANE, KTÓRE WPŁATY PRZYJMUJE ALE JUŻ NIE REALIZUJE WYPŁAT :)))))

W DNIU WCZORAJSZYM TJ.19 PAŹDZIERNIKA, DOPIERO PO WW WPISIE OTRZYMAŁAM TELEFON Z INFORMACJĄ, ŻE PIENIĄDZE, KTÓRE SĄ NA ZABLOKOWANYM KONCIE MOGĄ BYĆ WYPŁACONE.
MOŻNA? ALEŻ OWSZEM, WYSTARCZY CHCIEĆ.

OSOBIŚCIE DZIĘKUJĘ PANI MANAGER Z PLACÓWKI PRZY UL.RYDLA ZA PROFESJONALNE PODEJŚCIE I ZAKOŃCZENIE SPRAWY.
magrera76

!!!

napisał aMarcin » 2011-10-19, 10:15

Masakra, współczuję...
aMarcin

Zdegustowana

napisał zdegustowana » 2011-11-24, 11:14

Nigdy ale to przenigdy nie zakładajcie konta w Euro Banku! To banda -! Założyłam sobie kilka dni temu konto. Ostatnio zmianiałam nazwisko i nie wszędzie jest podane nowe. Były do mnie wysłane z innych banków przelewy - było ich kilka na duze kwoty. Przelewy wychodziły od tych osób w poniedziałek rano lub z niedzieli na poniedziałek wieczorem - mam potwierdzenia. Po 4 dniach przelewy nadal nie były zaksięgowane! Okazało się, że je cofneli bo dane im sie nie zgadzały - ok jestem nawet w stanie to przemilczeć, chociaż miałam sporo kont i nawet jak przychodził przelew mojej kolezanki na moje konto to nigdy nie miałam z tym problemu! Ale ludzie kochani! Oni zamiast cofnąć przelew w poniedziałek - sory ale nie spotkałam się jeszcze z bankiem, który przelewu wysyłanego w nocy nie księguje popołudniu następnego dnia - to już w najgorszej wersji! obracali moją kasą!!!!! Umówiłam się u tych osób, ze jak zostanie im zwrócony przelew to odeślą mi go zaraz na inne konto, ale nie! ONI ODSYŁALI MÓJ PRZELEW PRZEZ TYDZIEŃ CZASU!!!! Ciekawe ile na nich zarobili! BANDA ZŁODZIEJI!!!! POWINNI MI TERAZ ODDAC ZYSKI!!!! Nie mam słów na ten bank! Nigdy nie zakładajcie tam konta! Bo wszyscy będą mieli wypłaty na swoich kontach a Wy będziecie na swoją czekali tydzień czasu!!!! JESTEM ZŁA BO JESTEM PRZEDSIĘBIORCĄ I PRZEZ ICH DEGRADACJE MOICH PIENIĘDZY OSOBY WSPÓŁPRACUJĄCE ZE MNĄ MUSZĄ CZEKAĆ A W BIZNESIE WAŻNY JEST OBIEG GOTÓWKI! NIE MOŻNA SIĘ WSTRZYMYWAĆ TYLKO DLATEGO, ŻE JAKIŚ TAM BEZNADZIEJNY BANK ROBI SOBIE ZYSKI Z NIE SWOICH PIENIĘDZY!!!!
zdegustowana

konto dobre - usługi dodatkowe

napisał posiadacz » 2012-08-21, 10:03

admin napisał(a):Obrazek
Konto założyć warto, jeśli nie potrzebuje si e od banku niczego poza rachunkiem bankowym... Jesli potrzebne jest jakieś zaświadczenie - a nie daj Boże - zaświadczenie potrzebne jest pilnie (pieniądze nie czekają...), zaczyna się wielki problem. Punkty obsługi zaświadczeń nie wydają. Centrala owszem, ale 7 dni zmienia się... nie wiem jeszcze w ile. Dziś jest wtorek - czekam od zeszłej soboty... Nie na listonosza. Na zaświadczenie, które mam odebrać właśnie w punkcie -- Koszmar.

Czy warto założyć konto bankowe Konto Online w EuroBanku? Czy są jakieś ukryte opłaty i prowizje? Czy karta do konta jest darmowa? Jak jest z wpłatą i wypłatą pieniędzy?
Opisz swoje doświadczenia z Bankiem i wyraź swoją opinie o koncie Online.
Zadaj pytanie odnośnie oferty konta bankowego w EuroBanku.
posiadacz

Poprzednia strona