EuroBank - Konto Online - Opinie, Oceny, Pytania

EuroBank - Konto Online - Opinie, Oceny, Pytania

napisał admin » 2009-06-09, 23:07

Obrazek

Czy warto założyć konto bankowe Konto Online w EuroBanku? Czy są jakieś ukryte opłaty i prowizje? Czy karta do konta jest darmowa? Jak jest z wpłatą i wypłatą pieniędzy?
Opisz swoje doświadczenia z Bankiem i wyraź swoją opinie o koncie Online.
Zadaj pytanie odnośnie oferty konta bankowego w EuroBanku.
admin
Administrator

Odp

Google - reklama

konto eurobank

napisał flooks » 2009-06-15, 22:57

Tanie konto zwysoko oprocentowanym rachunkiem oszczędnościowym. Polecam
flooks

Jedno z obecnie najwyżej oprocentowanych kont

napisał mjo » 2009-06-16, 11:34

Z konta online można bezpłatnie przelewać pieniądze do innych banków. Oprocentowanie konta online wynosi 5,05% przy kapitalizacji miesięcznej, natomiast oprocentowanie konta oszczędnościowego 6,06% przy kapitalizacji dziennej. Wprowadzenie kapitalizacji dziennej oznacza, że można unikać podatku belki jeżeli na rachunku jest nie większa kwota od ok 14800. Można założyć tam aż 5 rachunków oszczędnościowych, co oznacza, że możliwe jest unikanie podatku belki od oszczędności do grubo ponad 70000zł. Tak naprawdę zakładając tą sytuację, ekwiwalentna stopa procentowa lokat w innych bankach musiałaby mieć oprocentowanie wyższe od 7,71%, aby być bardziej korzystna. A do tego dochodzi jeszcze fakt, że można dowolną ilość razy w miesiącu przelewać środki z tego oszczędnościowego rachunku na konto online. Karty debetowej nie opłaca się tam brać, ale na szczęście nie trzeba. Opłata za prowadzenie rachunku nie jest pobierana jeżeli są miesięczne wpływy na rachunek online w wysokości 800zł lub mamy łącznie w tym banku na wszystkich rachunkach saldo nie mniejsze niż 10000zł.
mjo

Konto Online w Eurobanku

napisał Robertus » 2009-06-21, 23:34

Również polecam konto w eurobanku. można je założyć w 10 min. tyle to trwalo u mnie

konto za 0 zł (warunki zwolnienia łatwe do spelnienia)
karta 95gr miesięcznie (niespersonalizowana wydawana od ręki)
wypłata z bankomatu eurobanku 0 zł, a pozostałe 1 zł
można w systemie zdefiniować limity transakcji gotówkowych i bezgotówkowych
oprocentowanie (liniowe) konta 5,05%

Bankowość elektroniczna bardzo dopracowana. Interfejs przejrzysty i przyjazny, są wszystkie potrzebne mi funkcje. Wszystko działa szybko, nie jest przeładowane jakimiś bzdurkami jak bannery w citi. TokenGSM to fajna sprawa! Jest poręczniejsze niż token w Lukasie, bo komórkę ma się zawsze ze sobą, jeśli chodzi o zabezpieczenia samej aplikacji - chyba niezłe?

Wydaje mi się, że dla mnie tandem Eurobank+mBank (do wypłat z bankomatów) będzie idealny.
Robertus

konto

napisał Maciek23 » 2009-07-02, 12:45

w eurobanku jak masz konto online nie placisz nic i masz oprocentowane na 5%, dobry tez jest mbank, reszta ma jakie skruczki albo ukryte oplaty, najgorszy zdecydowanie jest Pekao SA, zla obsluga i placisz nie wiem za co, nie polecam Pekao
Maciek23

KOnto online

napisał Losiu » 2009-07-02, 13:06

I ja jestem jedym z zadowolonych klientów Eurobanku.

Przy wpływach miesięcznych min. 800 zł Prowadzenie konta darmowe, przelewy darmowe, wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju 1 zł. /ja wypłacam w placówkach Eurobanku za darmo/. Token w telefonie za darmo. Opłata za kartę płatniczą 0.95 gr miesięcznie. Oprocentowanie 5.05 % a lokaty 6.06 % /możesz mieć dowolną ilość lokat/.

Chyba nie ma lepszego konta. Jedyny minus brak polecenia zapłaty.
Losiu

napisał EVA » 2009-11-01, 19:25

Konto jest rewelacyjne! Znalazłam je na portalu i porównałam z innymi - bezkonkurencyjne!! Mam od miesiąca i jestem bardzo zadowolona -
EVA

Ukryte opłaty są... ?

napisał Ernibank » 2009-11-18, 14:41

A za wpłatę na ten rachunek z innego banku Eurobank pobierze prowizję 0,06% min 10 zł.
Czy ktoś widział coś takiego żeby przelewając na swoje konto w Eurobanku online z innego banku była od tej wpłaty pobierana prowizja...?
Ernibank

Wpłata do innego banku

napisał lolo » 2009-11-26, 18:59

Za wpłatę w placówce Eurobanku na konto innego banku jest pobierana prowizja
lolo

napisał rodzynek2 » 2009-11-26, 21:42

tak jest w każdym banku. Wpłata na w oddziale konto w innym banku zawsze była i jest płatna. raz mniej raz więcej, ale zawsze
rodzynek2

Następna strona