Getin Bank - Konto e-GETIN - Opinie, Oceny, Pytania

kRĘTACZE

napisał USER » 2013-05-28, 11:09

Z DALA OD TEJ FIRMY, KRĘTACZE OSZUŚCI I NACIĄGACZE
USER

Odp

Google - reklama

WARTO

napisał franko » 2013-05-30, 10:15

MOIM ZDANIEM TO BARDZO DOBRY BANK Z ŚWIETNYMI ROZWIĄZANIAMI I PRZEMYŚLANYMI PRODUKTAMI. POLECAM OSOBIŚCIE, A OBŁUGA, NO COŻ WSZEDZIE PRACUJĄ TYLKO LUDZIE I MOGĄ SIE POMYLIĆ, MYŚLĘ ZE TEN BANK DOPIERO POKARZE SWOJE OBLICZE ZA 2-3 LATA, DOBRE OBLICZE
franko

napisał terza6 » 2013-06-09, 10:19

Zasadniczo każdy bank szuka najlepszego sposobu, aby zachęcić jak największą liczbę klientów do swoich produktów. Oferty banków zatem stale się zmieniają, a więc najlepiej stale je monitorować. Także w przypadku Getin Banku.
terza6

bardzo negatywnie...

napisał Emot » 2013-08-08, 15:02

Niestety jestem posiadaczem kredytu samochodowego w Getin Banku i powiem tylko jedno - niecierpliwie czekam na spłacenie tego kredytu i nigdy więcej nie zamierzam skorzystać z żadnej ich oferty. Traktują klienta tylko jak dojną krowę do wydojenia, ale absolutnie nie ma w kwestii obsługi klienta odrobiny kultury osobistej.
Emot

?????

napisał włodkawa23 » 2013-08-30, 20:35

Ale co konkretnie z tym kredytem? Jakieś ukryte koszty? Może coś w umowie było?
włodkawa23

Bank to nie instytucja charytatywna

napisał piotrs1978 » 2013-09-03, 19:02

Często potarzam sobie i znajomym maksymę zawartą w temacie. W Polsce aby bank mógł udzielić kredytów musi mieć dopływ gotówki, ponieważ mamy banki depozytowo kredytowe. Jeżeli więc ktoś obiecuje Wam wysokie oprocentowanie lokat, to z drugiej strony kredyty musi mieć odpowiednio wysokie oprocentowanie lub wprowadza inne opłaty około kredytowe. Warto więc biorąc jakikolwiek kredyt poświęcić czas i zapoznać się dobrze z jego umową, a nie później stękać na forum jaki to bank jest niedobry. Jeżeli zapis w umowie jest dla kogoś z was nieczytelny a pracownik mętnie coś tłumaczy lub po prostu "kręci" - nie podpisujcie takiej umowy. Warto mieć w kontaktach z bankiem zasadę ograniczonego zaufania.
piotrs1978

Najgorszy Bank na rynku

napisał Adam1223 » 2013-09-12, 09:32

Skusiłem się na konto w getinie, ponieważ oddają część kwoty za paliwo. Konto miało być bezpłatne o ile się zapłaci w miesiącu 300 zł kartą.
Problem polega na tym, że w ich mniemaniu to jest nie wykonalne, bo no transakcje z sierpnia przenieśli mi na wyciągu na wrzesień i już nie ma 300 zł.
Dostęp do konta otrzymałem około połowy lipca, umowę podpisałem na początku lipca, ale już w czerwcu "zamówiłem telefonicznie konto" więc oni uznali, że konto zostało otwarte w czerwcu i pomimo, że nie miałem do niego dostępu, nie mogłem z niego płacić już naliczyli opłatę.
Reklamacji oczywiście nie uznali.
To jest skandal i mega oszustwo!!!
Adam1223

napisał piotrs1978 » 2013-09-12, 15:10

Adam1223 napisał(a):Skusiłem się na konto w getinie, ponieważ oddają część kwoty za paliwo. Konto miało być bezpłatne o ile się zapłaci w miesiącu 300 zł kartą.
Problem polega na tym, że w ich mniemaniu to jest nie wykonalne, bo no transakcje z sierpnia przenieśli mi na wyciągu na wrzesień i już nie ma 300 zł.
Dostęp do konta otrzymałem około połowy lipca, umowę podpisałem na początku lipca, ale już w czerwcu "zamówiłem telefonicznie konto" więc oni uznali, że konto zostało otwarte w czerwcu i pomimo, że nie miałem do niego dostępu, nie mogłem z niego płacić już naliczyli opłatę.
Reklamacji oczywiście nie uznali.
To jest skandal i mega oszustwo!!!

Fajnie jakbyś przytoczył regulamin konta i podał terminy kiedy płaciłeś za paliwo kartą. Wtedy można by się do tego odnieść. Na podstawie regulaminu najprawdopodobniej bank nie uznał twojej reklamacji.
piotrs1978

Getin

napisał Karol564 » 2013-09-15, 18:15

Też nie mogę w to uwierzyć, ja również zakładałem konto na początku lipca a pierwsze transakcję za paliwo dokonałem ok 18 lipca i nie ponosiłem żadnych kosztów za czerwiec, również w lipcu konto było darmowe ! Możliwe że twoje transakcje nie zostały zaksięgowane bo dokonałeś płatności ostatniego lub przedostatniego dnia miesiąca. Nie zapominajmy ze terminale rozliczają się z bankiem po kilku dniach.
Karol564

napisał ankka3 » 2013-09-30, 13:59

Ja bym się tak czy inaczej jeszcze raz odwołała. Skoro fizycznie umowa była podpisana w lipcu i konto zostało aktywowane w lipcu, to nie powinni pobierać opłaty. Ja sobie założyłam to konto getin up od 1 sierpnia, będąc w oddziale, wzięłam sobie darmowy debet do 1000 zł i póki co jest ok. Mam nawet co tydzień zniżki na zakupy w różnych sklepach.
ankka3

Poprzednia stronaNastępna strona