Getin Bank - Konto e-GETIN - Opinie, Oceny, Pytania

Ten Bank tnie w ch....ja

napisał Marcin2014 » 2014-01-10, 20:30

Mam tam ten cholerny kredyt we frankach. Bank zmienia harmonogram (wysoko) bez powiadomienia.
wysyła sms np.: że w tym miesiącu wpłata np 26 franków , gdy zawsze było ponad 600. A w następnym miesiącu dział windykacji dzwoni że jest niedopłata!!! Oczywiście jest już kara i odsetki naliczone. Dzwonisz do działu windykacji a tam lala mówi że ona sms-ów nie wysyła i nic nie wie. Zadzwoń do działu obsługi klienta. Kurwa krew Cię zalewa. Możesz złożyć reklamacje którą wszyscy mają głęboko w du p ie. Chuja wart bank .
Marcin2014

Odp

Google - reklama

DNO i żenada(Lublin)

napisał Igor81 » 2014-01-24, 16:35

Ci ludzie to chyba z byka spadli. W dzisiejszych czasach żeby tak nie dbac o klienta??Za duzo jest banków, żeby sie musieć szarpać z tymi baranami.Wywaliłbym na zbity pysk z roboty takich "doradców".Bank może i dobry, ale obsługa naprawdę tak nieuprzejma, że nie warto nawet tam zachodzić.Mój "doradca" smierdział potem, a jego kolega przy biurku obok żarł kanapke i czytał sobie gazetke.Podziwiam w sumie pracodawców że jeszcze ich trzymaja
Igor81

DNO i żenada(Lublin)

napisał Igor81 » 2014-01-24, 16:37

Ci ludzie to chyba z byka spadli. W dzisiejszych czasach żeby tak nie dbac o klienta??Za duzo jest banków, żeby sie musieć szarpać z tymi baranami.Wywaliłbym na zbity pysk z roboty takich "doradców".Bank może i dobry, ale obsługa naprawdę tak nieuprzejma, że nie warto nawet tam zachodzić.Mój "doradca" smierdział potem, a jego kolega przy biurku obok żarł kanapke i czytał sobie gazetke.Podziwiam w sumie pracodawców że jeszcze ich trzymaja
Igor81

oszuści w getin banku

napisał dalina » 2014-03-15, 19:04

Dwa lata temu w Suwałkach w getin banku założyłam konto.I przeklinam ten dzień,ponieważ w tym samym dniu zostałam perfidnie oszukana.Miałam trochę oszczędności i chciałam złożyć na lokatę.Doradca namówił na roczną.Póżniej okazało się,że podpisałam umowę na 10 lat.Kiedy zorientowałam się,to chciałam się wycofać,jednak pracownik solidnie zapewniał,że po pół roku mogę wszystko wycofać bez ponoszenia kosztów. Znowu mnie okłamano.Wszystkich pieniędzy nie mogę wycofać.Uważajcie na ten bank,Dla nich nie liczy się klient a tylko prowizje
dalina

Zadowolona

napisał Matylda29 » 2014-03-30, 12:40

Mi konto w getin bardzo odpowiada, jest innowacyjne i bardzo funkcjonalne, a do tego przy zakładaniu konta miałam do wyboru jedną z wielu ofert promocyjnych.
Matylda29

Poprzednia strona