Getin Bank - Konto e-GETIN - Opinie, Oceny, Pytania

Getin Bank - Konto e-GETIN - Opinie, Oceny, Pytania

napisał admin » 2009-06-10, 00:05

Czy warto założyć konto w Getin Banku? Czy są jakieś ukryte opłaty i prowizje? Czy karta do konta jest darmowa? Jak jest z wpłatą i wypłatą pieniędzy?
Opisz swoje doświadczenia z Bankiem i wyraź swoją opinie o koncie Getin (UP, Konto Skarbonkowe, Konto Uniwersalne, Konto Optimum, Konto Senior).
Zadaj pytanie odnośnie oferty konta bankowego w GetinBanku.

Załóż konto
Zobacz szczegóły
admin
Administrator

Konto w getin banku

napisał Lencewicz » 2009-07-02, 12:52

Przeniosłem konto do Getin Banku i założyłem pakiet e-Getin. Dostęp do konta przez internet, brak opłat stałych, darmowa karta pod warunkiem płatności bezgotówkowych 300zł miesięcznie, darmowe przelewy, wysokie oprocentowanie lokat i konta oszczędnościowego mówią same za siebie. Dodatkowo przy każdej zmianie salda otrzymuję powiadomienie SMS. Wygoda i to całkiem darmowa.
Poprzedni mój bank PKO BP podniósł w maju opłatę roczną za kartę o 100% i pobierał opłaty za utrzymanie konta, bankowość elektroniczną, i przelewy. Zgroza jak pomyślę ile pieniędzy pobrali mi przez te kilkanaście lat tylko za to że miałem u nich konto.
Pozdrawiam
Lencewicz

niezadowolenie

napisał nowa » 2009-08-04, 09:59

A ja jestem zawiedziona. Korzystając z konta np. w multibanku z dostępem internetowym przelewając pieniądze między swoimi rachunkami w tym samym momencie jedno z nich zostaje obciążone, a drugie uznane. W e-getin wczoraj zrobiłam transfer z jednego rachunku na drugi i jeszcze ich na nim nie widać, chociaż te, z którego przelałam zostało obciążone już wczoraj !
W ten sposób nie można zarządzać swoimi funduszami, bo... ich nie widać na koncie !!!
nowa

przychylam się do zdania poprzedników - beznadziejny bank

napisał andulak » 2009-09-18, 08:49

Nie dość, że środki nie są widoczne, to przelewy w jednego rachunku na drugi wewnątrz banku kosztują aż 10 zł za przelew !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mam złe dośwaidczenie z tym bankeim i nie polecam !!!
andulak

konto e-getin - nie warto otwierać !

napisał deba » 2009-09-25, 11:33

Dwa miesiące temu otwarlam konto e-getin. Podczas podpisywania umowy przedstawiono mi same korzyści. Dlatego też zdecydowałam się na ten bank. Miedzy innymi przelewy z rachunku TOP na ROR są wolne od prowizji. Pocieszyłam się krótko. Już w tym miesiącu pobrano za przelew 9,90 zł bo od 1.09. zmieniła się tabela prowizji. W momencie otwierania konta podpisuje się umowę, przedstawiane są same korzyści, a po jakimś czasie zmienia się te warunki ! Najlepiej było by wprowadzić zmiany i nowy regulamin osobno dla każdego Klienta już na drugi dzień po otwarciu przez niego konta ! Wprowadzić prowizję za każdy przelew, a za likwidację konta pobrać opłatę nie wysokości 50 zł a co najmniej 1000 zł.W końcu Klient podpisał umowę i przyjął warunki, że trakcie trwania umowy może ulec zmianie regulamin i tabela prowizji. W jakim celu jest prowadzona taka strategia ? Przecież to manipulowanie i wykorzystywanie Klienta.
deba

napisał piotrs1978 » 2009-10-25, 11:33

deba napisał(a):Dwa miesiące temu otwarlam konto e-getin. Podczas podpisywania umowy przedstawiono mi same korzyści. Dlatego też zdecydowałam się na ten bank. Miedzy innymi przelewy z rachunku TOP na ROR są wolne od prowizji. Pocieszyłam się krótko. Już w tym miesiącu pobrano za przelew 9,90 zł bo od 1.09. zmieniła się tabela prowizji. W momencie otwierania konta podpisuje się umowę, przedstawiane są same korzyści, a po jakimś czasie zmienia się te warunki ! Najlepiej było by wprowadzić zmiany i nowy regulamin osobno dla każdego Klienta już na drugi dzień po otwarciu przez niego konta ! Wprowadzić prowizję za każdy przelew, a za likwidację konta pobrać opłatę nie wysokości 50 zł a co najmniej 1000 zł.W końcu Klient podpisał umowę i przyjął warunki, że trakcie trwania umowy może ulec zmianie regulamin i tabela prowizji. W jakim celu jest prowadzona taka strategia ? Przecież to manipulowanie i wykorzystywanie Klienta.

Zmień po prostu konto i tyle. Banków nie brakuje.
piotrs1978

Nie warto

napisał Arteco » 2010-01-19, 18:01

Witam,
GB to dla mnie jakieś nie porozumienie.
Założyłem konto internetowe w GB bo nie lubię stać w kolejkach.
System internetowy GB jest bardzo kiepski i większość spraw trzeba załatwiać w lokalnych placówkach.
Przykład:
rezygnacja z karty płatniczej w placówce lokalnej miną drugi miesiąc a oni naliczają opłaty za używanie karty
informując na reklamacji że nie było dyspozycji rezygnacji z karty. Dla mnie osobiście powinno być to słono karane. Krótko mówiąc nie porządek. Przesłałem ponownie reklamację na gb24 a oni mnie wysyłają do placówki lokalnej. Podsumowując ja osobiście nie polecam.
Arteco

nie polecam brania kredytu w tym banku

napisał słoneczko » 2010-05-27, 19:09

Ludzie uważajcie na ten bank!!!!!Spłacając kredyt, miałam nadpłatę. Żeby odzyskać moje pieniądze, czekałam 2 miesiące prawie!!!!!!!!!To jest nie do pomyślenia!!!!!!! Jeszcze pani z tego banku bezczelnie kłamie przez telefon, że przekaz pocztowy z pieniążkami wysłała 19 maja, a co się później okazało, zrobiła to dopiero 5 dni później!!!! 24 maja!!!! Naprawdę, bank to powinna być poważna instytucja, a nie takie byle co!!!!
słoneczko

napisał słoneczko » 2010-06-04, 18:05

Ludzie uważajcie na ten bank!!!!To co robi ten bank, a dokładniej to chyba jego pracownicy, jest nie do pomyślenia ani przyjęcia!!! Jak można tak bezczelnie kłamać!!! Wzięliśmy kredyt w tym banku i bardzo szybko go spłaciliśmy, z korzyścią dla nas, ponieważ mieliśmy nadpłatę na kredycie, z racji tego,że za dużo wpłaciliśmy. 2 miesiące czekaliśmy na odzyskanie naszych pieniędzy!!! Pani bezczelnie jeszcze kłamie, że przekaz pocztowy wysłała 19 maja 2010, a zrobiła to 24 maja!!!! Skoro tego nie zrobiła, to po co kłamała??????
słoneczko

Ważne dla posiadaczy kredytów!

napisał piotrs1978 » 2010-06-05, 07:52

Dla posiadaczy kredytów (obojętnie w którym banku czy instytucji będą brali taki kredyt) mam jedną radę - gdy kończy się Wam kredyt i spłacicie go w całości żądajcie zaświadczenia o całkowitej spłacie kredytu. Naprawdę warto czasem zapłacić parę groszy za takie zaświadczenie. Gdy po wystawieniu takiego dokumentu bank przyśle Wam pismo, że coś nie zostało zapłacone to możecie takie zaświadczenie pokazać i nie zapłacicie nic więcej. Co więcej - nawet jeśli dojdzie do sprawy sądowej to macie dodatkowy argument w walce w bankiem i jesteście na wygranej pozycji.
piotrs1978

Następna strona