ING Bank - Konto Direct - Opinie, Oceny, Pytania

ING Bank - Konto Direct - Opinie, Oceny, Pytania

napisał admin » 2009-06-10, 00:17

Czy warto założyć konto bankowe Direct w ING Bank Śląski? Czy są jakieś ukryte opłaty i prowizje? Czy karta do konta jest darmowa? Jak jest z wpłatą i wypłatą pieniędzy?
Opisz swoje doświadczenia z Bankiem i wyraź swoją opinie o koncie Direct.
Zadaj pytanie odnośnie oferty konta bankowego w banku ING.

Konto Z Lwem Direct ING - Podstawowe parametry:

Załóż konto
Zobacz szczegóły

HIT: 100 zł premii za otwarcie konta

Aby otrzymać 100 zł należy otworzyć konto przez internet do 30.09.2015 r., a następnie do 29.02.2016 r. zapłacić kartą do konta łącznie min. 1000 zł i spełnić pozostałe warunki.

Obrazek
admin
Administrator

Odp

Google - reklama

debet

napisał lisa » 2011-04-18, 20:48

Mam konto Direct,tez miałam problem z niepoprawnym kodem pin-obciach przy kasie przy robieniu zakupów, jednorazowe kody przy każdym korzystaniu z konta netowego, i jeszcze jedno,dla mnie wazne.NIE MAM DEBETU NA KARCIE!W PKO przyznawano mi taki debet na wstepie- miałam do 500 pln i to mi wystarczyło,jak skończyła się kasa, a tutaj trzeba wystąpić z wnioskiem do banku,baa, trzeba być stałym klientem(nie wystarczy,że mam OKO od 3 lat).klient stały-to ten , który ma konto od 6m-cy.Poza tym debet taki jest oprocentowany znacznie i czy korzystam z niego czy nie opłata co rok wynosi 68 zł!!!!!Poważnie rozważam przeniesienie się z powrotem do PKO.
lisa

ING nie nadąża za bankami internetowymi

napisał kamilg011 » 2011-06-26, 16:33

czesc,

ing nie nadążą za aliorem i mbankiem... za niedlugo spadnie ponizej inteligo...

warto miec konto ze wzgledu na ofe, albo bankomaty... pozatym to nie wiem...

moze jak w pracy ci kaza zalozyc ing:) Marek nie załatwi wszystkiego:)
kamilg011

kody sms

napisał ZANIEPOKOJONY » 2011-07-09, 13:36

Witam, otrzymywane kody sms sa wysylane tak mi sie wydaje, w przypadku autoryzacji wyzszej kwoty. Ja z banku ING nie jestem zadowolony, poniewaz nie dbaja o klienta, mialem przypadek jak robilem przelew miedzy bankami w polsce ale oba walutowe, niestety dokladnie nie pamietam jak wygladaly szczegoly bo robilem to pierwszy raz. Ale jesli to byla moja wina, to kasowanie za przelew na terenie kraju 35 euro jak za granice kraju (takie mam wrazenie) to PRZESADA. Najlepsze ze po pobraniu oplat, zlozylem reklamacje i po 2 dniach dolozyli dodatkowe oplaty- przypomnieli sobie czy co... dziwne albo z premedytacja? Wszystkich szczegolow nie opisze bo jest to za dluga historia, odradzam przyszlym uzytkownikom i obecnym ING BANK SLASKI. Pozdrawiam.
ZANIEPOKOJONY

Konto Bankowe

napisał Igor1991 » 2011-09-06, 09:46

Hej mam pytanie ! Czy na moje konto bankowe może zająć Komornik ???
Igor1991

napisał rodzynek2 » 2011-09-06, 10:09

Pewnie, że może.
rodzynek2

nowe konto

napisał kasia211 » 2011-11-15, 23:17

W niedziele założyłam przez internet konto Direct w ing banku. Dostałam maila że przesyłkę dostarczy kurier i że dostane sms kiedy to będzie, chciałam zapytać kiedy mogę się tego smsa spodziewać?
kasia211

napisał ukash25 » 2012-01-11, 12:19

Mam konto od niedawna, ale już od początku byłem niezadowolony... Po pierwsze interfejs serwisu online wygląda mało profesjonalnie, duże kolorowe ikonki, pływające okna itd... Ale to nic, najgorszy jest brak autoryzacji wszystkich przelewów. Szperałem trochę w sieci i już w 2009 r. zgłaszane były apele, żeby wprowadzili autoryzację każdego przelewu - ale bank olewa klientów. Sam nawet złożyłem reklamację przez internet, to zadzwoniła do mnie konsultantka i w odpowiedzi na moje zażalenie przeczytała mi gotową regułkę jaką czytają każdemu klientowi (że bank posiada algorytm, który ocenia czy przelew powinien być potwierdzonym kodem czy nie, że jest to bardzo dobre rozwiązanie bla bla bla...). Czyli traktowanie klienta na odczepnego.
Mam konto od tygodnia, a już mam ochotę zrezygnować.
Innych problemów póki co nie miałem, ale dużo się naczytałem, że ING ma często awarie systemu, nie zawsze da się wypłacić kasę z obcych bankomatów itd...
ukash25

napisał annika » 2012-02-22, 13:38

ukash25 napisał(a):przeczytała mi gotową regułkę jaką czytają każdemu klientowi (że bank posiada algorytm, który ocenia czy przelew powinien być potwierdzonym kodem czy nie, że jest to bardzo dobre rozwiązanie bla bla bla...)
[...] nie zawsze da się wypłacić kasę z obcych bankomatów itd...

Nie autoryzują każdej transakcji? To dobre dla tych, co gubią telefony, bo ja młoda jestem, z bankami mam do czynienia od niedawna i tylko kody sms miałam do autoryzacji :D ale ciekawe, co to za algorytm, bardzo ciekawe...

To jak to jest z tymi bankomatami? Na pewno Twoje konto w ING BŚ to Konto Direct?
BO już sama nie wiem, komu wierzyć, a przeglądanie miliona regulaminów, z których potem banki sie nie wywiązują, męczy mnie bardzo...
Konkretnie, gdzie zdarzyło Ci się, że pobrali opłatę, czy pisałeś/aś reklamację?
Czy możesz/ możecie potwierdzić, że jest bezpłatne w bankomatach: PKO BP, Pekao SA, BPS (Spółdzielcze), bo to mnie interesuje?
Bo tu mnie poinformowano, że wszystkie bezpłatne:
tematy3/najlepsze-konto-bankowe-ktore-konto-wybrac-vt505,70.htm
annika

napisał Lykanin » 2012-04-24, 11:39

Z darmowych kont polecam eKonto i ING Direct zakładane przez Internet. Jak w większości banków żeby konto było w pełni darmowe trzeba zrezygnować z karty albo wydać nią 100 zł mies. (np. zakupy).
Lykanin

napisał Lykanin » 2012-06-21, 14:56

konto - jest ok, stabilne i od wielu lat w pełni internetowe i darmowe

opłaty - wystarczy wydać kartą 100 zł miesięcznie albo z niej zrezygnować aby wszystko pozostało darmowe
wielki plus za wszystkie bankomaty w Polsce za dramo nawet te należące do skoków
Lykanin

Poprzednia stronaNastępna strona