Inteligo - Konto Bankowe - Opinie, Oceny, Pytania

Inteligo - Konto Bankowe - Opinie, Oceny, Pytania

napisał admin » 2009-06-10, 00:25

Czy warto założyć konto bankowe w Inteligo? Czy są jakieś ukryte opłaty i prowizje? Czy karta do konta jest darmowa? Jak jest z wpłatą i wypłatą pieniędzy?
Opisz swoje doświadczenia z Bankiem i wyraź swoją opinie o koncie Inteligo (konto indywidualne, konto wspólne) prowadzonym przez bank PKO BP.
Zadaj pytanie odnośnie konta Inteligo.

Konto Bankowe Inteligo - Podstawowe parametry:

Załóż konto
Zobacz szczegóły

Za tą odpowiedź admin otrzymał podziękowania od:
piotrek
admin
Administrator

Odp

Google - reklama

Inteligo

napisał Robin8 » 2010-11-16, 22:25

Inteligo schodzi na psy!
Zrób zakupy na min. 100zł to nie bedzie opłaty za konto 4zł.
Abonament na bankomaty!!! Wykup abonament za 4 zł i możesz podróżować po wszystkich bankomatach w europie! Głupota goni głupote! Ale utrzymanie konta dalej 0zł.
Ja pomacham palcem a ty się śmiej człowieku. :evil:
Robin8

ODRADZAM

napisał Piter » 2010-11-30, 16:42

Jeśli nie płacisz mandatów w terminie (wielu nie płaci :mrgreen: ) to odpuść sobie inteligo. Po zajęciu konta na minimalną nawet kwotę, z automatu żegnasz się z limitem w koncie.Zdziwienie cię ogarnia, bo dowiesz się o tym nie "elektronicznie" lecz papierowo (czas). Dziękuję za takie niespodzianki i żegnam ich....
Od 2003 roku mam to konto, ale niestety już czas na zmiany..
Piter

niemiłe początki

napisał johhanes » 2010-12-18, 15:11

Konto osobiste w inteligo mam od niecałych 2 tygodni. Sam początek był naprawdę okropny. Złożyłem wniosek 19 listopada przez internet, 20 mlistopada potrwiedziłem telefonicznie dane i miałem czekać max 10 dni na przesyłkę z katrą, umową, itd. Po 15 dniach otrzymałem sms od firmy kurierskiej z prośbą o kontakt pod nr XXXXXXXXX, oczywiście numer był błędny-zgłosiła się osoba prywatna. kurier dostarczył mi umowę dopiero po około 20 dniach: kontakt z inteligo przez www był niemożliwy, bo nikt nie dał mi odpowiedzi do tej pory. Ogólnie konto mi się nie podoba i chyba niedługo zmienię na inny bank.
johhanes

napisał HubertM » 2011-01-19, 22:18

Konto jest bezproblemowe do czasu aż coś będziemy chcieli załatwić. Zdecydowanie odradzam -poza tym są konta internetowe które są faktycznie bezpłatne mbank (ekonto), bph (sezam direct).
HubertM

kredyty

napisał wojas78 » 2011-03-07, 17:52

Ja ma konto już 10 rok. Można powiedzieć, że jestem stałym klientem. Od tego czasu mam na koncie regularne wpływy. Nigdy nie miałem nie spłaconych zaległości - wszystko było spłacane na czas (a miałem debety, kredyt odnawialny). Teraz chciałem ponownie wziąść kredyt odnawialny - pilnie potrzebowałem pieniążków. Mimo, że z automatu pokazało mi, że mogę się starać o 9 900,00zł chciałem wziąść "tylko" 4500,000zł - wniosek po 1 dniu został rozpatrzony odmownie, następnie złożyłem wniosek na 3500,00zł - również po 1 dniu został rozpatrzony odmownie (oczywiscie za obydwa wnioski kasę pobrali). Więc po co jest ta wstępna weryfikacja jeżeli nie można otrzymać nawet 35% z niej ? Ale nic to z uwagi, że naprawdę potrzebuje pilnie gotówki złożyłem wniosek na kartę kredytową na kwotę 3500,00 (oczywiście weryfikacja pokazała, że mogłem sporo więcej) - otrzymałem 3300,00. Natychmiast po otrzymaniu dokumentów ode mnie mieli podpisać umowę i środki miałem mieć dostępne na koncie a czekać tylko na kartę - miało być natychmiast a trwa to już prawie tydzień (nie mówiąc o tym ,że po wysyłce podpisanej przeze mnie umowy, zadzwoniła miła Pani, żebym wysłał im jeszcze zaświadczenie o zarobkach bo jednak potrzebują - wcześniej nie było o tym mowy - a przecież mam regularne wpływy na konto i moga sobie spokojnie sprawdzić czy dane, które podałem są prawdziwe ) . W tej chwili jestem bliski żeby zmienić bank - nie spodziewałem się, ze mozna traktować tak stałych i rzetelnych klientów. Pozdrawiam
wojas78

fajnie gdy jest ok, ale póżniej mają Cię w...

napisał Maniek » 2011-06-01, 15:02

miałem konto w inteligo około 5 lat. było ok, ale do czasu pojawienia się tej genialnej karty kredytowej. W zeszłym roku nie mogłem zapłacić w sklepie za zwykłe zakupu 2 razy w tym roku 3 ( miałem środki zarówno na karcie jak i powiązanym koncie razem około 8tys ). Problem był z ich strony, bo usterka, bo coś... ( nawet przesłali mi kalendarz i smycz w przeprosiny ), ale miarka się przebrała jak na piechotę poszedłem do sklepu ok 1km i ZNÓW - dzwonię i pani mi mówi, że w dniu dzisiejszym mam zablokowaną kartę do płacenia - mogą ją jedynie wybrać środki z bankomatu ( przypomnę miałem środki na koncie ) na to ja: to proszę ją odblokować, a pani w słuchawce, że może jedynie przyjąć moją reklamację która zostanie rozpatrzona w ciągu 30dni... no to już mnie szlak trafił.. ( w 2011 policzyłem złożyłem łącznie 12 reklamacji m.in. za powyższe jak i opłaty które mi się nie należały oraz że bank sam sobie w NIEUSTALONYCH terminach ściągał środki z mojego konta na poczet spłaty karty kredytowej np. spłatę mam do 03 a bank potrafił sobię ściągać i 15 i 25!!! )
Chciałem zamknąć i pożegnać się z nimi i datę zamknięcia wyznaczono na 18.05 do dnia dzisiejszego karta kredytowa nie została zamknięta - bo jeszcze nie rozwiązali moich reklamacji z marca.
OGÓLNIE NIE POLECAM śmierdzi dalej PKO i potrafią potraktować jak petenta....
Maniek

napisał investa » 2011-10-06, 08:51

Ja póki co nie narzekam. 100zł płatności kartą miesięcznie i jest za 0zł. Problemem są tylko bankomaty - nie zawsze jest PKO pod ręką.
investa

Witam

napisał Zbyszek1975 » 2011-10-06, 09:16

Szuam kogoś kto ma konto Paypal i konto inteligo
Pzd
Zbyszek
Zbyszek1975

napisał jarecki157 » 2011-11-04, 15:56

piotrek napisał(a):Konto Inteligo mam od ladnych paru lat. Jka dotad jakis przykrych doswiadczen z nim nie mialem (moze z dwa razy w ciagu tych kilku lat bankamat pko nie chcial mi wyplacic pieniedzy z konta)
Uzywam go glownie do przelewow.

Koszty:
0 zl za prowadzenie konta (jednak na koncie musi byc min. 100 zl, w przeciwnym razie za konto sie placi 4.99 zł)
0.99 zl na miesiac za karte Visa Electron do bankomatu
0.99 zł za przelew przez Internet
darmowe wyplaty gotowki z bankomatow pkobp i oddzialow pkobp

Pieniadze mozna na swoje konto Inteligo wplacac w rowniez bez prowizji w oddzialach pkobp.

Tak wiec koszty raczej niskie, chociaz nie najnizsze, przelewy zalatwiamy przez internet wiec kolejek w pko mozna uniknac w ten sposob :)

Ja natomiast chcę dziś od prawie 2 godzin dokonać przelewu, ale niestety INTELIGO postanowiło zrobić sobie przerwę techniczną. Do tego Pan na infolinii, ze stoickim spokojem mi oświadczył, że nie ma powodu abym się martwił, bo zgłoszenie już zostało uruchomione, więc problem zostanie usunięty.

Ż E N A D A !!!
jarecki157

bleee

napisał xyz » 2011-12-18, 08:52

jestem uzytkownikiem inteligo od 2003r. ale dzis zamykam to konto w cholere.... moja karta visa stracila waznosc, a nie przyslali mi nowej, ponoc zaginela jak mowiono na infolinii. pieknie... czekam juz tydzien i nadal nie mam nowej karty. musialem dostac sie do gotowki i okazuje sie ze w pko bp z inteligo NIE MOZNA wyplacic nad dowod w banku!
po prostu zostalem odciety od pieniedzy. to skandal, zeby w takiej sytuacji zostawiac klienta na lodzie ? od dzis zmieniam konto na inny bank!
xyz

Poprzednia stronaNastępna strona