Inteligo - Konto Bankowe - Opinie, Oceny, Pytania

Inteligo - Konto Bankowe - Opinie, Oceny, Pytania

napisał admin » 2009-06-10, 00:25

Czy warto założyć konto bankowe w Inteligo? Czy są jakieś ukryte opłaty i prowizje? Czy karta do konta jest darmowa? Jak jest z wpłatą i wypłatą pieniędzy?
Opisz swoje doświadczenia z Bankiem i wyraź swoją opinie o koncie Inteligo (konto indywidualne, konto wspólne) prowadzonym przez bank PKO BP.
Zadaj pytanie odnośnie konta Inteligo.

Konto Bankowe Inteligo - Podstawowe parametry:

Załóż konto
Zobacz szczegóły

Opinie o inteligo:
http://bankowe-konta.info/konto/inteligo/

Za tą odpowiedź admin otrzymał podziękowania od:
piotrek
admin
Administrator

Odp

Google - reklama

Re: Inteligo - Konto Bankowe - Opinie, Oceny, Pytania

napisał piotrek » 2009-06-12, 11:15

Konto Inteligo mam od ladnych paru lat. Jka dotad jakis przykrych doswiadczen z nim nie mialem (moze z dwa razy w ciagu tych kilku lat bankamat pko nie chcial mi wyplacic pieniedzy z konta)
Uzywam go glownie do przelewow.

Koszty:
0 zl za prowadzenie konta (jednak na koncie musi byc min. 100 zl, w przeciwnym razie za konto sie placi 4.99 zł)
0.99 zl na miesiac za karte Visa Electron do bankomatu
0.99 zł za przelew przez Internet
darmowe wyplaty gotowki z bankomatow pkobp i oddzialow pkobp

Pieniadze mozna na swoje konto Inteligo wplacac w rowniez bez prowizji w oddzialach pkobp.

Tak wiec koszty raczej niskie, chociaz nie najnizsze, przelewy zalatwiamy przez internet wiec kolejek w pko mozna uniknac w ten sposob :)
piotrek

Mam konto Inteligo od ponad 3 lat

napisał Kojka » 2009-07-02, 23:03

Póki co opłaty Inteligo ma caly czas stale mimo, iż właściciel - PKO BP, zrobil ostatnio duze podwyzki odnosnie kont prowadzonych bezposrednio w PKO BP. Na szczecie i oby jak najdłużej podwyżki ominęły konta w Inteligo.

Co mi sie najbardziej podoba w Inteligo? Można bezpłatnie korzystać z sieci bankomatów PKO BP, bez prowizji wpłacać pieniądze we wszystkich oddziałach tego banku, dodatkowo za darmo dostaniemy kartę debetową Visa Electron (którą można płacić bez problemu w internecie za zakupy np. za bilety lotnicze).
Za prowadzenie konta nie zapłacimy ani złotówki (w odróżnieniu od kont prowadzonych bezpośrednio w PKO BP), pod warunkiem, że saldo na rachunku nie spadnie poniżej 99 złotych.
Kojka

napisał piotrs1978 » 2009-08-29, 22:39

Kojka napisał(a):Póki co opłaty Inteligo ma caly czas stale mimo, iż właściciel - PKO BP, zrobil ostatnio duze podwyzki odnosnie kont prowadzonych bezposrednio w PKO BP. Na szczecie i oby jak najdłużej podwyżki ominęły konta w Inteligo.

Co mi sie najbardziej podoba w Inteligo? Można bezpłatnie korzystać z sieci bankomatów PKO BP, bez prowizji wpłacać pieniądze we wszystkich oddziałach tego banku, dodatkowo za darmo dostaniemy kartę debetową Visa Electron (którą można płacić bez problemu w internecie za zakupy np. za bilety lotnicze).
Za prowadzenie konta nie zapłacimy ani złotówki (w odróżnieniu od kont prowadzonych bezpośrednio w PKO BP), pod warunkiem, że saldo na rachunku nie spadnie poniżej 99 złotych.

Za wydanie karty debetowej do konta nie płacisz, ale utrzymanie tej karty co miesiąc kosztuje 0,99 zł.
piotrs1978

napisał popo » 2009-12-10, 19:33

kiedy będzie można złożyć wniosek o otwarcie konta inteligo bo w tej chwili jest to nie do osiagniecia z przyczyn technicznych
popo

napisał piotrs1978 » 2009-12-19, 22:17

Aby uniknąć opłaty związanej z posiadaniem salda co najmniej 100 zł warto sobie taką kwotę zablokować na koncie na czas nieokreślony. Pozwoli to w 100% na bezpłatne korzystanie z konta. Chyba że ktoś ma włączone powiadomienia sms, które kosztują 4,99 zł miesięcznie i kartę do konta (0,99 zł miesięcznie). Cenię w koncie Inteligo to, że przy pomocy karty do konta mogę płacić nią w internecie.
piotrs1978

napisał napus » 2010-07-03, 13:35

Ja posiadam u nich konto już jakieś 10 lat i to chyba najmniej problemowe ze wszystkich, poza tym teraz znieśli większość opłat więc jest jeszcze lepiej.
napus

A ja właśnie zamykanm rachunek

napisał jez » 2010-08-06, 14:00

Jak zamykam po tym, jak bez uprzedzenia z dnia na dzień zamknęli mi linię debetową. Nie ma z kim rozmawiać, dlatego ja, moja żona i szwagierka jesteśmy w trakcie rozwiązania umów. Czas na jakiś bank, który nie pobiera tylu opłat.
jez

ja uważam inaczej

napisał kasia » 2010-08-15, 22:29

napus napisał(a):Ja posiadam u nich konto już jakieś 10 lat i to chyba najmniej problemowe ze wszystkich, poza tym teraz znieśli większość opłat więc jest jeszcze lepiej.

Właśnie siedzę i szukam banku aby zmienić te cholerne konto w tym banku. Mam dość tych kolejek aby dostać się kasy albo do kogoś z obsługi (te numerki). Mam na PKO w Olsztynie. Po pierwsze - szczególnie w tym pierwszym budynku obsługują klientów z wielką łaską, cały czas te same sceny: 4 okienka kasowe- działa tylko jedno, bo druga pani cały czas gada przez telefon, trzecia udaje że coś robi w komputerze a czwarta plotkuje. DNO !!! i ta masa moherów w kolejce: jestem ciekawa co te same twarze robią tam raz w tygodniu przynajmniej: chyba nawet się domyślam... ja niestety muszę robić często transakcje w banku i te ciągłe wizyty tam są irytujące. Mało tego brak miejsc parkingowych i jedna karta godzinna często to za mało aby wypłacić kasę. Biorę numerek a tam 40 osób przede mną z czego z 10 już wyszło bo się wkurzyło. A ich opłaty mówią same za siebie... beznadzieja. Nawet aby zlikwidować konto każą wziąć numerek i czekać.
kasia

napisał piotrek » 2010-08-17, 10:09

Trzeba sobie zalozyc konto internetowe inteligo i ogarniczyc wizyte w oddzialach do minimum. Przelewy robisz przez internet, gotowke wyplacasz przez bankomaty i tyle.
piotrek

Następna strona