Invest Bank - Invest Konto - Opinie, Oceny, Pytania

Invest Bank - Invest Konto - Opinie, Oceny, Pytania

napisał admin » 2009-06-10, 00:30

Obrazek

Czy warto założyć konto bankowe Invest-Konto w Invest Banku? Czy są jakieś ukryte opłaty i prowizje? Czy karta do konta jest darmowa? Jak jest z wpłatą i wypłatą pieniędzy?
Opisz swoje doświadczenia z Bankiem i wyraź swoją opinie o kontach osobistych Invest Bank (Invest-Konto Lider, Invest-Konto Efekt, Invest-Konto Komfort, Invest-Konto Start).
Zadaj pytanie odnośnie konta InvestBank.
admin
Administrator

Polecam

napisał ZadowolonyKilent » 2010-07-01, 23:19

No cóż mogę tylko polecić ten bank, bardzo miła obsługa, korzystanie z konta przez internet bardzo przyjemne, bezproblemowe niewielkie pożyczki, bo dużych nie brałem. Przelewy z konta na inne konto w tym samym banku odbywają się w ciągu ok 2 sekund, bank w którym zawsze załatwię to czego potrzebuję. Konto Lider bezpłatne, przelewy wew. banku bezpłatne jednak przelewy do innych banków 90gr od sztuki. Mnie osobiście kosztuje ok 6zł na miesiąc przez przelewy, które wykonuje. Za takie pieniądze naprawdę warto. Na dodatek fajna karta PayPass. Miałem już konta w BZ WBK, MultiBanku, Banku Śląskim, ALiorze (te dwa ostatnie najgorsze), ale z tego banku jestem najbardziej zadowolony i wszystkim polecam. Acha bankomaty bezpłatne tylko jeśli pieniądze wypłacamy z bankomatów Invest Banku, KredytBanku i BGŻ.
ZadowolonyKilent

napisał rodzynek2 » 2010-07-02, 07:47

A byłbyś zadowolony gdyby bank posłał Twoją kartę wraz z PINen do innej osoby? Bo Invest Bank czasami tak robi
rodzynek2

napisał ZadowolonyKlient » 2010-07-02, 09:48

Nie miałem na szczęście takiego problemu, a konto otwierałem 2 razy. Poza tym 2 osoby z mojego otoczenia, otwierające konto również w tym banku nie spotkało owe nieszczęście o którym piszesz. Ja napisałem o swoich doświadczeniach, w końcu po to jest tu to miejsce, żeby napisać swoją opinię. Zresztą nawet nie słyszałem ani nie spotkałem się nigdzie z informacją o tym, że takie zdarzenie miało miejsce. Ale jeśli kogoś to spotkało, to również niech napisze.
ZadowolonyKlient

Konto Invest Bank-u

napisał Mateuszekk » 2010-07-05, 11:05

Założyłem sobie konto Lider w Invest Banku. Jestem pod wrażeniem obsługi tego konta przez www. Bardzo przejrzyste i łatwe w obsłudze. Obsługa banku bardzo miła. Konto jest za całe 0 zł, niestety przelewy do innych banków kosztują 0.90 groszy, no i nie wszystkie bankomaty są za darmo, ale zdecydowałem się na polski bank. A jak będzie dalej czas pokaże. :wink:
Mateuszekk

Absolutnie nie polecam InvestBanku!!

napisał Dosia » 2010-07-28, 17:00

Absolutnie nie polecam InvestBanku! Bylam ich klientka i zrezygnowalam z konta w tym niekompetetnym banku. Przede wszystkim jest fatalna obsluga - mowie tutaj o pracownikach w Investbanku w Warszawie na ul. Emilii Plater, al. Jana Pawla i KEN, bo z tych oddzialow korzystalam. Obsluga jest niedouczona, wielokrotnie nie umieli odpowiedziec mi na pytanie dlaczego pobieraja mi oplaty z konta (czasami nawet kilkanascie zlotych miesiecznie!!!!), poza tym sa czesto niegrzeczni - przyklad: pani brunetka z Investbanku na ul.Emilii Plater, ktora zuje jak kon gume i odpowiada klientowi "No" (Zamiast "Tak") albo mruczy cos pod nosem. Zreszta wystarczy zadzwonic na infolinie Investbanku by sie o tym przekonac. Konta sa drogie, jesli nie zobowiazesz sie do regularnej wplaty pensji na konto. Poza tym za wszystko bank pobiera oplaty, nawet jesli sie ma konto internetowe. Przelewy z Investbanku do innego banku ida o wiele dluzej niz przelewy z ING Banku. Poza tym bank nie posiada duzo wlasnych bankomatow: juz w Warszawie trzeba sie dobrze naszukac aby znalezc bankomat, gdzie z karta Investbanku mozna bezplatnie wybrac gotowke, zas poza Warszawa to tragedia. A karta nie zawsze mozna placic, bo czasami trzeba wybrac gotowke, np. by zaplacic za taksowke czy dac napiwek fryzjerce. Ogolnie nie polecam.
Dosia

Nie przesadzaj

napisał danielek » 2010-08-02, 07:30

Z obsługą w niektórych placówkach mogę się zgodzić, ale z przelewami już nie. Robiąc przelew rano, na inne konta dochodzi zawsze w ten sam dzień. A uwierz mi dużo robię przelewów. Co do bankomatów; no tak jak szukasz tylko bankomatów investbanku to się nie dziwię. A wiedziałaś że bankomaty darmowe masz też te z kredyt banku i banku bgż? No to mamy już 3 banki, z których można wybrać bezpłatnie gotówkę przy pomocy karty z investbanku. A na przyszłość zalecam przy pisaniu postów używać klawisza ALT.
danielek

Malo bankomatow!

napisał Dosia » 2010-08-06, 16:48

Ale z Kredyt Bankiem i BGZ to i tak jest bardzo malo bankow, gdzie za darmo mozna wybrac pieniadze! Np. taki ING Bank oferuje bezplatna wyplate pieniedzy z kazdego bankomatu w Polsce. Jak przelewalam pieniadze z Investbanku na obce konto to pieniadze nigdy nie dochodzily tego samego dnia - a przelewalam na konta takich bankow jak: Milenium, ING, PKO, Pekao S.A. Zawsze sie dlugo czekalo. Choc dla mnie najgorsza bylo brak kompetencji i chamstwo pracownikow tego banku. I to pobieranie roznych prowizji i oplat z konta. Kiedy szlam do oddzialu w Warszawie albo dzwonilam na infolinie i pytalam sie dlaczego pobieraja mi takie oplaty to nie potrafili mi tego wyjasnic. Tu mozna naprawde stracic cierpliwosc, bo znikaja mi pieniadze a pracownicy banku nie sa w stanie mi wyjasnic dlaczego. To byly male sumy ale byly miesiace, kiedy uzbieralo mi sie i kilkanascie zlotych w miesiacu roznych oplat - a mialam konto internetowe i nie wybieralam pieniedzy z obcych bankomatow!!!
P.S. Polskich znakow nie mam, bo pisze z cudzego komputera za granica, gdzie sobie odpoczywam:-)
Dosia

napisał aDanielek » 2010-08-18, 08:37

Rozumiem :) Ty masz swoje doświadczenia z tym bankiem ja mam swoje jak widać o wiele lepsze i mam nadzieję że takie pozostaną.Pozdrawiam.
aDanielek

bank nie jest warty polecenia

napisał Jan » 2010-09-13, 11:04

W nowochuckim oddziale Banku obsługa jest zupełnie niekompetentna nie potrafią załatwić od ręki nic poza wpłatą i wypłatą, pracownicy nie mają wiedzy na żaden temat, odpowiedzenie na pytania o naliczone opłaty przewyższają ich diametralnie.
Amatorszczyzna
Jan

Następna strona