Kredyt Bank - Ekstrakonto - Opinie, Oceny, Pytania

Kredyt Bank - Ekstrakonto - Opinie, Oceny, Pytania

napisał admin » 2009-06-10, 00:34

Obrazek

Czy warto założyć konto bankowe EkstraKonto w KredytBanku? Czy są jakieś ukryte opłaty i prowizje? Czy karta do konta jest darmowa? Jak jest z wpłatą i wypłatą pieniędzy?
Opisz swoje doświadczenia z Bankiem i wyraź swoją opinie o kontach osobistych Kredyt Banku (Ekstrakonto S, Ekstrakonto Profit, Ekstrakonto VIP).
Zadaj pytanie odnośnie konta Kredyt Bank.

ObrazekTabela opłat i prowizji
admin
Administrator

Odp

Google - reklama

Totalny brak kompetencji

napisał ZbyszekS » 2011-06-28, 19:56

Tragedia nie bank! Spróbujcie zmienić konto z dotychcasowego (od 7 lat!) na nowe EkstrakontoPlus! Regulamin pozwala, w tabeli opłat jest nawet prowizja za utrzymanie numeru rachunku, ale doradca, prokurent i osoba zastępująca dyrektora oddziału twierdzi, że się nie da... dlaczego? bo nie. I tyle się dowiedziałem w III oddziale przy Królewskiej w Krakowie. Na nic regulamin, na nic prasowe oświadczenia w Wyborczej Pana Malinowskiego z działu marketingu... po prostu nie. No, w drodze łaski można obniżyć opłatę z 19 zł na 15. To są jakieś jaja. Rozstaję się bez ... i znów jaja, w regulaminie jak byk, że okres wypowiedzenia trwa miesiąc, a doradca twierdzi, że natychniast tracę możliwość obsługi konta przez internet. No to niech im będzie, ale reklamować się jako bank przyjazny klientowi to jakaś kpina. Nie zazdroszczę klientom, którzy nabiorą się na slogany reklamowe - wszystko jest "cacy" dopóki Kliencie nie zechcesz skorzystać ze swoich praw. Po prostu szukanie jelenia. Pozdrawiam. Zbyszek
ZbyszekS

to nie bank to -

napisał gosc29 » 2012-02-26, 22:20

witam, jestem ich klientką od 10 lat. na początku było ok, mało opłat. teraz co miesiąc pobierają opłaty, za obsługę karty 2zł,za pakiet do niej 3 zł, za prowadzenie konta 6,99 za każdy przelew 0,99(których robię kilka w m-cu), za ubezpieczenie NNW 3 zł ( na początku było 0,70 gr wiec pomyślałam że warto) tak więc tracę miesięcznie ponad 20 zł a rocznie ponad 240. - nie bank.
a konto oszczędnościowe rewelacja - pierwsza wypłata darmowa, kolejna 10 zł, no i odsetki owszem są ale pomniejszone o podatek. Myślałam, że ponieważ jestem ich klientką przez tyle lat będzie łatwiej o kredy ale myliłam się, dlatego zdecydowałam się w końcu zmienić bank. obawiam się tylko wpadki z deszczu pod rynnę, który bank polecacie? bo ja tego nie polecam.
gosc29

napisał annika » 2012-02-27, 17:47

gosc29
najlepiej spisz co robisz na koncie i co chciałabyś ewentualnie, a teraz nie możesz sobie na to pozwolić. załóż nowy wątek, albo dopisz się do jakiegoś, gdzie są rozpatrywane takie sprawy. Coś się doradzi.
annika

napisał gosc29 » 2012-02-28, 12:59

Ok, Ok, tak tylko zadałam pytanie o polecane banki, siedzę w internecie i porównuję, już postanowiłam zamknąć konta w kb i mam dwa interesujące mnie banki do wyboru także wątku nie rozpoczynam, ogólnie to chciałam opisać jakie warunki mam w kb, pozdrawiam
gosc29

zamknięcie konta

napisał gosc29 » 2012-03-09, 09:45

witam chciałam poinformować, że nie miałam żadnych problemów z zamknięciem konta osobistego i oszczędnościowego, wszystko przebiegło szybko i sprawnie, środki z konta wypłacili od razu, zostało tylko 7.99 na pokrycie ostatniej opłaty za prowadzenie rach, bo wypowiedzenie 30 dni. zajdę jeszcze do placówki żeby upewnić się czy konta zamknięte bo jeżeli zostanie coś albo zabraknie to nie zamykają do uregulowania należności. szkoda mi było po 10 latach, ale 19 zł opłat i 0.99 gr za każdy przelew w tych czasach to porażka dla banku. pozdrawiam
gosc29