Millenium Bank - Dobre Konto - Opinie, Oceny, Pytania

najgorszy bank w polsce

napisał monikaaa » 2012-09-25, 11:51

Najgorszy bank ze wszystkich razem wziętych. Oszukują,potrafią 4 razy do roku pobierać z konta 20 zł za prowadzenie konta,wszystko jest płatne nic darmowego,zdzierusy i jeszcze raz zdzierusy,bankomaty tylko millennium są bezpłatne a reszta 5 zł .Kpina
monikaaa

Odp

Google - reklama

dobre konto bank millenium

napisał domels1111 » 2012-10-16, 05:15

niezgadzam się z tym co tu ludzie wypisują bank millenium jest lepszy od wielu innych korzystam z ich usług już 8lat wraz z moją narzeczoną kiedyś płaciłem za konto to fakt za korzystanie z bankomatów też kiedyś płaciłem teraz za dobre konto nie płacę ubezpieczenie karty zostawiłem bo koszt mały co miesiąc zwrot za zakupy wychodzi około 50 zł stacje paliw tez są uwzględniane,bank ten podoba mi się ponieważ zdolność kredytową obliczają na podstawie wpływów na konto a podkreślę że pieniądze wpłacam sam bo wypłatę dostaje do ręki , na obecną chwilę
beż żadnych zaświadczeń mam 80.000 pilnej pożyczki,kilka razy już skożystałem.co kwartał dzwonią i informują mnie ile na dany okres mam zdolności.limit w koncie też nie jest zły trochę mały okres bez oprocentowania bo 7 dni ale nie jest żle jak by brakło kasy to zamiast latać prosić kogoś można pożyczyć z banku,poza tym usługa millenet jest gitara prosta obsługa i wszystkie informacje tam są jeśli chcę coś załatwić czego się nieda przez internet też do banku biegać nie muszę konsultacja telefoniczna i co chce to załatwie kredyt i inne cuda, tak więc
sami widzicie oferta banku jest niezła,ale jeśli ludzie niepotrafią aktywować karty do bankomatu czyli wklepać pinu to sorry ten bank może im nieodpowiadać :mrgreen:
domels1111

konto w T-Mobile nie ma porównania do millenium !!

napisał Daniel2109 » 2012-10-25, 11:50

chciałem zaproponować załozenie kont a w tym własnie banku gdyż nie ma konkurencji w Polsce jesli chodzi o konta osobiste nie pobieraja opłat nawet za karty do kont walutowych i wypłat tymi kartami... oraz daja zwrot na zakupy w sieci 5%
prowadzenie konta walutowego i karty do niego oraz prowizje za używanie karty mastercard wynoszą 0 zł
konto w T-Mobile mozna zalozyć bezpośrednio przez internet
Daniel2109

Dobre Konto - szczerze polecam

napisał robert81 » 2012-11-10, 17:19

konto osobiste tzw Dobre konto prowadzone jest za darmo, wszystkie bankomaty w Polsce za darmo, karta do konta za darmo, łatwa obsługa konta przez internet... są dwa warunki: żeby na konto wpływało minimum 1 tyś miesięcznie i żeby zrobić minimum 1 transakcje kartą na dowolną kwotę ... wcześniej miałem konto w BZWBK i jestem bardzo zadowolony z tej zmiany ... nie ma porównania o obsługę w oddziale i warunków korzystania
robert81

napisał gosia26 » 2012-11-17, 11:59

osoby z mojej rodziny korzystaja z uslug tego banku i sa zadowoleni
gosia26

Millennium

napisał Meister » 2013-01-12, 21:27

Mam konto Internetowe. Czy chcąc założyć Dobre Konto wystarczy, że "podpiszę" umowę przez Millenet?
Meister

napisał Sietrov » 2013-01-23, 23:03

Chciałbym tylko nadmienić, że od 1 marca wchodzi nowe naliczanie tego cudownego zwrotu. Otóż zgodnie z nowym regulaminem zwracane są 3 złote za każde wydane 100 przy naliczaniu OSOBNO DLA KAŻDEJ TRANSAKCJI.
Czyli musimy wydać w sklepie 100 złotych aby otrzymać 3.
Co zatym idzie każda transakcja poniżej 100 złotych nie bierze udziału w zabawie.
Należy zatem wydać sufit(50*100/3) = 1700 złotych i to najlepiej jedną transakcją aby otrzymać te 50.

Niezbyt to kożystna zmiana...
Sietrov

napisał rodzynek2 » 2013-01-24, 06:34

Nie to żebym bronił Milleniuem, ale są nie pierwsi i nie ostatni, którzy ograniczają tego typu promocję. Banki połapały klientów, którzy chcą, lubią i potrafią korzystać z tego typu promocji. Bank zostaje zmuszony do wydawania więcej niż zaplanował premii i stąd te ograniczenia.
rodzynek2

napisał Gość » 2013-01-29, 11:00

jestem bardzo zadowolony, wszystko z czego korzystam (darmowe bankomaty, przelewy, prowadzenie konta, karta) tylko że trzeba spełniać 2 warunki
- raz w miesiącu mieć przelew przychodzący minimum 1000zł
- raz w miesiacu mieć płatność kartą, w byle jakims sklepie, na byle jaką kwote

a tak to wszystko za -, polecam. millenet, zabezpieczenia itd wszystko dziala elegancko
Gość

oszukują

napisał Tomek2 » 2013-02-24, 18:28

Niestety bank Millenium to oszuści posiadam u nich konto od dwóch miesięcy i nie otrzymałem żadnego zwrotu 3% za zakupy, a konto oszczędnościowe to po prostu zwykłe konto na którym pomimo mam pieniądze to nie rośnie mi żadne oprocentowanie. Po prostu nie polecam tego banku.
Tomek2

Poprzednia stronaNastępna strona