Millenium Bank - Dobre Konto - Opinie, Oceny, Pytania

Odradzam Millenium - znazwałbym ich -.

napisał KamilKalczynski » 2013-03-29, 08:50

Nie informując w odpowiedni sposób o zmianach warunków, po tym jak obiecują bezpłatne usługi aby zdobyć klienta a następnie pobierają chore koszty i nie mozna się przed tym uchronić, o ile nie śledzi się codziennie wewnętrzych zmin cenników.
To -. Nie potrafią tez okreslić ile zostanie pobranej pośrednio prowizji np. za przelew międzynarodowy.
Kamil Kalczyński
KamilKalczynski

Odp

Google - reklama

oszusci

napisał biedny » 2013-05-05, 22:57

a ja jestem -niestety- posiadaczem tzw kredytowki w tym banku.naliczaja jakies ubezpieczenie "bezpieczna karta" i w jednym miesiacu (okresie rozliczeniowym) mam to naliczone kilka razy....o co tu chodzi???
biedny

sciema

napisał zawiedziony9 » 2013-05-05, 23:32

jedna sciema np karta kredytowa ubezpieczenie "bezpieczna karta" potrafia naliczyc 2 3 razy w m-cu oplate
zawiedziony9

Millenium - zdecydowanie odradzam

napisał Jarek1980 » 2013-05-28, 20:28

Witam,

Mam w Millenium kredyt hipoteczny, 2 kredyty konsumpcyjne, inne produkty jak lokaty terminowe itp. Osobiście nigdy już nie popełnię błędu zwanego wchodzeniem w interesy z tą instytucją. O ile produkty same w sobie są raczej standardowe i nie ma z nimi problemu o tyle procedury panujące w tym banku oraz obsługa klienta są po prostu beznadziejne. Jedyny sposób na kontakt z tymi dziadami gdy się jest za granicą jest przez infolinię. Nie wiem czy infolinię obsługuje firma zewnętrzna czy jest to wewnętrzny dział ale pracują tam kompletni idioci bez najmniejszego przygotowania. Nie mają pojęcia o funkcjonowaniu banku a na każdy problem, zwłokę, błąd banku maja jedną jedyną odpowiedź: "Bank działa w trosce o Pana dobro"
Ostatnio, dla przykladu, pomimo tego, że nie popełniłem błędu przy próbie logowania zostało zablokowane moje konto internetowe. Na pytanie dlaczego tak sie stało, - nazywający się menadżerem tej durnej infolinii odpowiedział, że to w trosce o moje dobro i żebym udał się do najbliższej placówki banku aby to wyjaśnić. Fakt, że jestem dobre 3 tysiące km od najbliższej placówki tego badziejstwa, nie dał temu idiocie impulsu do znalezienia dla mnie alternatywnej formy pomocy. I pomysleć, że co miesiąc płacę za samą obsługę standardowego konta okolo 30 PLN.
Kolejny przykład - bank kompletnie ignoruje pelnomocnictwa notarialne. Na widok takiego dokumentu, pracownik oddziału w Rudzie Śląskiej stwierdził, że wg niego jest ono nieważne (!) i że musi je przeanalizować ich dział prawny (!). Nic, że w treści pelnomocnictwa były wykazane szczegółowe wszystkie czynności bankowe, do których został uprawniony pełnomocnk. Dla tego banku instytucja notariusza jest tak samo ważna jakby jej w ogóle nie było.... Równie dobrze mógłbym napisać to sam i dać do podpisania krowie - efekt byłby taki sam.

Przyklady ich łajdackiej obsługi klienta oraz działań w trosce o moje dobro, od ktorych mi tylko siwych włosów przybywa, mógłbym mnożyć.
Zdecydowanie odradzam - jeśli macie wybór idźcie gdziekolwiek indziej i omijajcie tych dziadów szerokim łukiem.
Jarek1980

odradzam

napisał menka » 2013-06-23, 22:19

w tym banku mam kredyt hipoteczny i przy braniu go 7 lat temu musiałem założyć u nich konto. Owe konto służy mi tylko do przelewów na kredyt i do niczego więcej. Wtedy konto było "darmowe". Miałam jeszcze konto internetowe z którego nie korzystałam bo po co... I po kilku latach zaczeło sie...spłacałam kredyt regularnie i nawet z nawiązką zeby kiedyś nazbierało sie na kolejną ratkę a tu zamiast pieniedzy na koncie przybywac to zaczeły one ubywac co mnie bardzo zdziwiło i zaczeły mnie denerwować sms z informacją o brakach w spłacie rat. Dzwoniac na ich beznadziejną infolinie tepi ludzie nic nie wiedzieli dlaczego przy spłacie rat większych o 50 zł są jakieś braki.W końcu przypomniało mi sie o tym iż mogę zobaczyć moje wpłaty przez internet i tak też zrobiłam i co sie okazało ze wprowadzili opłatę za konto w kwocie 20zł i jakieś śmieszne ubezpieczenia w ogóle mnie o tym nie informując :twisted: Jak tylko to zobaczyłam odrazu zadzwoniłam na tą smieszna infolinie z prośbą o wyjaśnienie ale te --- powiedzieli ze jezeli bede miała wpływy na konto 5 tyś to konto bedzie darmowe MASAKRA
menka

napisał piotrs1978 » 2013-09-03, 20:27

menka napisał(a):w tym banku mam kredyt hipoteczny i przy braniu go 7 lat temu musiałem założyć u nich konto. Owe konto służy mi tylko do przelewów na kredyt i do niczego więcej. Wtedy konto było "darmowe". Miałam jeszcze konto internetowe z którego nie korzystałam bo po co... I po kilku latach zaczeło sie...spłacałam kredyt regularnie i nawet z nawiązką zeby kiedyś nazbierało sie na kolejną ratkę a tu zamiast pieniedzy na koncie przybywac to zaczeły one ubywac co mnie bardzo zdziwiło i zaczeły mnie denerwować sms z informacją o brakach w spłacie rat. Dzwoniac na ich beznadziejną infolinie tepi ludzie nic nie wiedzieli dlaczego przy spłacie rat większych o 50 zł są jakieś braki.W końcu przypomniało mi sie o tym iż mogę zobaczyć moje wpłaty przez internet i tak też zrobiłam i co sie okazało ze wprowadzili opłatę za konto w kwocie 20zł i jakieś śmieszne ubezpieczenia w ogóle mnie o tym nie informując :twisted: Jak tylko to zobaczyłam odrazu zadzwoniłam na tą smieszna infolinie z prośbą o wyjaśnienie ale te --- powiedzieli ze jezeli bede miała wpływy na konto 5 tyś to konto bedzie darmowe MASAKRA

Prawdopodobnie masz Konto Osobiste Premium. Masz 2 rozwiązania. Jeżeli chcesz mieć dostęp przez internet do swojego konta to zamień je na Konto Osobiste (koszt 7,99) albo jeśli nie zależy Ci na dostępie przez internet to zażądaj zmianę na Konto Lokacyjne (musisz wówczas oddać kartę do konta i nie masz wglądu internetowego na konto). Ale za to konto na 100% bez opłat 8) http://www.bankmillennium.pl/static-con ... 759778.pdf
piotrs1978

no i jakie konto

napisał lost » 2013-09-17, 22:44

słuchajcie i jakie konto jest teraz najlepsze? mam pracę na 1/2 etatu stypendium naukowe i czasem coś dorobię na promocjach, szukam konta bez przekrętów i darmowych wypłat z bankomatów w Warszawie. może Aliorr albo Millenium. PEKAO jest dla starych ludzi wiec nie chcę. Może ktoś coś?
lost

napisał bulik » 2013-10-05, 21:01

Od 1.01.2014 r. bank millenium kończy program money back - nie będą już wypłacać 3%;(
bulik

odradzam Millenium pod kazdym względem!!!!!

napisał klientmillenium » 2013-11-04, 14:52

menka napisał(a):w tyru mam kredyt hipoteczny i przy braniu go 7 lat temu musiałem założyć u nich konto. Owe konto służy mi tylko do przelewów na kredyt i do niczego więcej. Wtedy konto było "darmowe". Miałam jeszcze konto internetowe z którego nie korzystałam bo po co... I po kilku latach zacie...spłazłodziejeredyt regularnie i nawet z nawiązką zeby kiedyś nazbierało sie na kolejną ratkę a tu zamiast pieniedzy na koncie przybywac to zaczeły one ubywac co mnie bardzo zdziwiło i zaczeły mnie denerwować sms z informacją o brakach w spłacie rat. laczego przy spłacie rat większych o 50 zł są jakieś braki.W końcu przypomniało mi sie o tym iż mogę zobaczyć moje wpłaty przez internet i tak też zrobiłam i co sie okazało ze wprowadzili opłatę za konto w kwocie 20zł i jakieś śmieszne ubezpieczenia w ogóle mnie o tym nie informując :twisted: Jak tylko to zobaczyłam odrazu zadzwoniłam na tą smieszna infolinie z prośbą o wyjaśnienie ale te --- powiedzieli ze jezeli bede miała wpływy na konto 5 tyś to konto bedzie darmowe MASAKRA

Zminiają co chwila regulaminy i cenniki, z darmowego konta robi się płatne. Kierownik placowki w Starej Miłosnej zupełnie niekompetentny,mówi totalne bzdury.Cały bank chory, chore procedury. Jak tylkofrank spadnie uciekam z kredytem hipotecznym. Narazie rezygnuję z kontai otwieram walutowe. ZŁODZIEJE!!!!!
klientmillenium

napisał piotrs1978 » 2013-11-05, 09:38

klientmillenium napisał(a):
menka napisał(a):w tyru mam kredyt hipoteczny i przy braniu go 7 lat temu musiałem założyć u nich konto. Owe konto służy mi tylko do przelewów na kredyt i do niczego więcej. Wtedy konto było "darmowe". Miałam jeszcze konto internetowe z którego nie korzystałam bo po co... I po kilku latach zacie...spłazłodziejeredyt regularnie i nawet z nawiązką zeby kiedyś nazbierało sie na kolejną ratkę a tu zamiast pieniedzy na koncie przybywac to zaczeły one ubywac co mnie bardzo zdziwiło i zaczeły mnie denerwować sms z informacją o brakach w spłacie rat. laczego przy spłacie rat większych o 50 zł są jakieś braki.W końcu przypomniało mi sie o tym iż mogę zobaczyć moje wpłaty przez internet i tak też zrobiłam i co sie okazało ze wprowadzili opłatę za konto w kwocie 20zł i jakieś śmieszne ubezpieczenia w ogóle mnie o tym nie informując :twisted: Jak tylko to zobaczyłam odrazu zadzwoniłam na tą smieszna infolinie z prośbą o wyjaśnienie ale te --- powiedzieli ze jezeli bede miała wpływy na konto 5 tyś to konto bedzie darmowe MASAKRA

Zminiają co chwila regulaminy i cenniki, z darmowego konta robi się płatne. Kierownik placowki w Starej Miłosnej zupełnie niekompetentny,mówi totalne bzdury.Cały bank chory, chore procedury. Jak tylkofrank spadnie uciekam z kredytem hipotecznym. Narazie rezygnuję z kontai otwieram walutowe. ZŁODZIEJE!!!!!

Z tą rezygnacją z konta bym poczekał. Rozumiem, że kredyt masz pobierany z konta Millennium. Doczytaj dobrze, ale jeżeli zmieniasz konto do obsługi kredytu, to wiąże się to z podpisaniem aneksu, który jest płatny. Lepiej dotychczasowe konto osobiste zamień na lokacyjne. Wtedy musisz zdać kartę. Ale konto będziesz miał bezpłatne. W innym banku zrób najlepiej stałe zlecenie przelewu na konto w Millennium. Jeżeli kredyt masz walucie innej jak polska to przelewaj zawsze trochę więcej niż wynosi rata ze względu na wahania kursowe waluty.
piotrs1978

Poprzednia stronaNastępna strona