MultiBank - MultiKonto JA - Opinie, Oceny, Pytania

MultiBank - MultiKonto JA - Opinie, Oceny, Pytania

napisał admin » 2009-06-10, 00:56

Czy warto założyć konto bankowe MultiKonto w MultiBanku? Czy są jakieś ukryte opłaty i prowizje? Czy karta do konta jest darmowa? Jak jest z wpłatą i wypłatą pieniędzy?
Opisz swoje doświadczenia z Bankiem i wyraź swoją opinie o kontach osobistych MultiBanku (MultiKonto Ja, MultiKonto My). Zadaj pytanie odnośnie konta MultiBank.

Załóż konto
Zobacz szczegóły

admin
Administrator

Odp

Google - reklama

absolutnie odradzam

napisał Coni » 2011-11-05, 19:32

Miałam konta w ING, Alior Banku, BPH, Millenium i w Multibanku.
Multibank ma absolutnie najgorsze konto osobiste z jakim się spotkałam. Najgorsze zabezpieczenia przed włamaniem na konto przez internet, brak możliwości wyszukiwania w historii przelewów, brak możliwości ustawienia stałego zlecenia na ostatni dzień miesiąca i konieczność robienia wszystkiego naokoło.
Zmieniłam konto na multibank bo wzięłam w nim kredyt i nie pomyślałam że może być aż taka różnica w tym co oferują banki (wszystkie poprzednie miały wady i zalety ale były na zbliżonym poziomie). Multibank robi łaskę że pozwala korzystać ze swoich kont i jest 100 lat za murzynami.

Obsługa w Arkadii w Warszawie też na poziomie urzędu skarbowego za komuny (szczególnie jedna pani od kredytów)

Odradzam :]
Coni