Nest Bank - Konto - Opinie

Nest Bank - Konto - Opinie

napisał admin » 2015-04-07, 22:51

Czy warto założyć konto osobiste w Nest Bank? Czy wszystko jest bezwarunkowo darmowe? Tak jak w reklamach? Czy może są jakieś ukryte opłaty i prowizje? Czy karta do konta jest całkowicie darmowa? Jak jest z wpłatą i wypłatą pieniędzy?

Opisz swoje doświadczenia ze Nest Bankiem i wyraź swoją opinie o koncie osobistym Smart Konto.

Obrazek Forum-Bankowe.pl poleca najtańsze konto osobiste w Lutym 2017 r.

Konto Nest Bank - Podstawowe parametry:

Obrazek

0 zł za prowadzenie konta
0 zł za wszystkie przelewy internetowe
0 zł za kartę do konta bez żadnych warunków
0 zł za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie
2.25% na koncie oszczędnościowym Nest Oszczędności
4% na 3-miesięcznej Lokacie Witaj

Załóż konto
Zobacz szczegóły
admin
Administrator

Odp

Google - reklama

Konto za zero!!!

napisał emi » 2015-04-22, 20:10

Nest Bank Konto to faktycznie prawdziwe konto za zero
Otrzymujemy bezpłatną kartę do konta, prowadzenie konta jest za darmo, przelewy internetowe i wypłaty z bankomatów również za zero.
Szczerze polecam.
Poniżej wstawiam link do szczegółowej analizy Nest Konta.
http://konto-w-banku.pl/nest-bank-opinie/
emi

napisał ulicafinansowapl » 2015-04-22, 20:53

Niedawno konto w t-mobile też było całkowicie darmowe i po zebraniu dużej liczby klientów wprowadzili opłaty, z każdym darmowym kontem się tak dzieje.
ulicafinansowapl

Opinia nowego klienta Banku Nest

napisał mystic » 2015-06-18, 11:11

Nest Konto to dobre, nowoczesne konto.

Moja opinia o NEST Bank wynika przede wszystkim z tego, że nie muszę płacić za użytkowanie karty i mam za darmo wypłaty ze wszystkich bankomatów.
I co dla mnie najważniejsze – ściągnąłem sobie aplikację mobilną i teraz mogę korzystać z konta za pomocą smartfona, co bardzo mi ułatwia życie, ponieważ dużo podróżuję.

Polecam Smart Konto wszystkim, którzy cenią nowoczesne rozwiązania i nie potrzebują tradycyjnej bankowości.
mystic

Nest Bank, kiedy przyjdzie karta debetowa?

napisał markus » 2015-07-28, 15:08

Chcę otworzyć konto i oczywiście wystąpić też o kartę w NEST Bank. Kiedy przyjdzie karta debetowa i jak ją aktywować? Czy karta do konta przyjdzie do mnie razem z umową czy też póżniej pocztą?
Jak to jest w Nest Bank?
Oczywiście chętnie pozanam inne opinie NEST Bank jakie ma u was
markus

napisał ania25 » 2015-08-05, 21:53

Jeśli składasz wniosek przez bankowy system transakcyjny, to po prostu trzeba zaznaczyć na formularzu odpowiednią rubrykę, natomiast jak ktoś już ma takie konto, to może nawet załatwić sprawę przez infolinię. Kartę przysyłają pocztą. Tak jak w innych bankach, tak i w Smart Bank, to, kiedy przyjdzie karta debetowa zależy więc od poczty, ale z reguły jest to parę dni.

Aktywujesz ją za pomocą aplikacji mobilnej albo przez system bankowości internetowej. Można też zadzwonić do Centrum Obsługi Klienta.
ania25

Opinia konto Nest

napisał paatryk01 » 2015-08-25, 21:25

Moja opinia jest taka, że Nest Konto jedno z najbardziej tanich kont bankowych obecnie.
Opis:
https://www.nestbank.pl/indywidualny/ko ... konto.html
http://www.tanie-konto.pl/nest-bank/
opinie o bank smart sa w wiekszosci lepsze niz maja inne banki
mogę Ci pomóc w założeniu konta bankowego. Udzielić wszelkich porad oraz ew. zaproponować coś tak byś mógł założyć konto oparte maksymalnie na Twoich wymaganiach.

Pozdrawiam, Patryk.
paatryk01

Opinia Nest Bank

napisał piotrek » 2015-09-28, 11:27

Konto Nest Banku jest w pełni darmowe - jak swego czasu konto Aliorc Sync (póżniej T-mobile usługi bankowe), oby tylko bank nie poszedł w ślady tego ostatniego i nie wpadł na pomysł wprowadzenia np opłaty za kartę, bo to moim zdaniem byłby "strzał w kolano"

Moje inne opinie o Nest Bank (banku smart):
- Konto Smart to dobre konto dla osób młodych, studentów którym to zależy na jak najniższych kosztach konta bankowego,
- Jako główne, jedyne konto bankowe by raczej tego banku nie polecał (brak oddziałów, wpłatomatów do gotówki )
- Konto w banku Nest Smart jest wg mnie dobre jako kolejne konto do robienia przelewów czy oszczędzania (doś wysokie oprocentowanie konta oszczędnościowego i lokat)

Za tą odpowiedź piotrek otrzymał podziękowanie (razem 2) od:
rodzynek2, wojt
piotrek

Oszczędzanie w Nest Bank

napisał mclain » 2015-10-07, 21:27

Mnie z tego wszystkiego zaciekawiła opcja 3% w kwestii oszczędzania na koncie Bank Smart. Ja wiem, że to na pewno jest czasowe, bo przecież nie urodziłem się wczoraj, żeby takich rzeczy się nie domyślać :) Mimo wszystko opcja jest korzystna, bo w ich największym konkurencie ING ta lokata wynosi zaledwie 2,5%.
To nie są oczywiście jakieś niesamowicie wielkie sumy o które warto by się było przenosić za wszelką cenę z jednego do drugiego banku, ale czemu by nie założyć sobie Nest Banku jako konta dodatkowego. Wiem, że ich oferta jaka jest teraz (naprawdę korzystna), ona nie będzie taka na zawsze. Może się popsuć, ale nie wiążę się z nimi na wieku wieków, po roku czy po 2 można przecież zamknąć konto Nest i otworzyć inne.
mclain

napisał maroo » 2015-10-08, 13:31

mclain napisał(a):Mnie z tego wszystkiego zaciekawiła opcja 3% w kwestii oszczędzania na koncie Bank Nest. Ja wiem, że to na pewno jest czasowe, bo przecież nie urodziłem się wczoraj, żeby takich rzeczy się nie domyślać :) Mimo wszystko opcja jest korzystna, bo w ich największym konkurencie ING ta lokata wynosi zaledwie 2,5%.
To nie są oczywiście jakieś niesamowicie wielkie sumy o które warto by się było przenosić za wszelką cenę z jednego do drugiego banku, ale czemu by nie założyć sobie Nest Banku jako konta dodatkowego. Wiem, że ich oferta jaka jest teraz (naprawdę korzystna), ona nie będzie taka na zawsze. Może się popsuć, ale nie wiążę się z nimi na wieku wieków, po roku czy po 2 można przecież zamknąć konto w Nest Bank i otworzyć inne.

rzeczywiście masz rację. warto się zastanowić nad przejściem do banku nest. ja jeszcze sie wstrzymam z przejściem żony, az mi lokata wróci i wtedy, zeby więcej włożyć. Mam nadzieję, że jeszcze będzie. Bo juz jest od momentu, jak ich poznałem.
maroo

Następna strona