Open Finance - Konto Optymalne - Opinie i Oceny

open

napisał joasias3 » 2011-07-05, 12:00

Wczoraj skonczyla mi sie lokata i wyobraźcie sobie, to to cos nie poczuwa sie do tego aby zwrocic mi pieniadze na rachunek. Uplynely juz 2 dni, a konsultantka mowi, ze byc moze dzis tez ich nie dostane a oni przetrzymuja moje pieniadze na koncie i na nich zarabiaja,przez co ja nie moge zalozyc nowej lokaty. Przypominam, ze sa w posiadaniu moich pieniedzy bezprawnie, bo tytul prawny do ich posiadania juz sie skonczyl. Mam powazne obawy, czy brak wyplat tych pieniedzy nie jest spowodowany upadaniem tej instytucji finansowej. Moze sie okazac, ze ci co maja tam ulokowane jakies srodki moga juz ich nigdy nie zobaczyc
joasias3

Odp

Google - reklama

napisał Angulo » 2011-07-21, 17:15

Z tego co widzę na umowie, to ciężko będzie stamtąd uciec. W umowie pisze, że wypowiedzenie umowy możliwe jest tylko przy podaniu ważnych powodów do tego, w dodatku ustalonych przez bank. W słowie bank chodzi o Getin Noble Bank, bo OF to tylko doradztwo finansowe.
Ciekawi też mnie punkt, który mówi, że zyski gwarantowane są tylko w przypadku przelania na konto minimum 100.000 złotych, więc opcja raczej nie dla nas, czyli studentów...
Angulo

UWAGA KONTO OPTYMALNE +LOKATA12%

napisał JAAANNN » 2012-11-13, 18:51

UWAGA
KONTO OPTYMALNE Z LOKATĄ NA 12% TO JEST TOTALNE BADZIEWIE!!!!!!!! MAŁO ŻE NIE INFORMUJĄ KLIENTA O OPŁATACH TO JESZCZE NIE DAJĄ TABELI OPŁAT I PROWIZJI I DOPIERO PO ZAŁOŻENIU KONTA CZŁOWIEK O WSZYSTKIM SIĘ DOWIADUJE. ROZWIĄZANIE KONTA PRZEZ 2 LATA TEŻ JEST PŁATNE.
JEDEN WIELKI SYF
JAAANNN

napisał wrobiony » 2012-12-07, 10:17

Open Finance to oszuści, każdy ich produkt to cygaństwo z którego nie można zrezygnować.OSZCZEGAM!!!
wrobiony

Uwaga oszuści

napisał jangc » 2013-02-11, 22:03

Ja chciałem przestrzec przed pomysłem OF jakim jest lokata na 12%. Rozmawiałem już z kilkoma doradcami i żaden nie mówi całych warunków uzyskania takiej lokaty a nawet wmawiają że, nie ma żadnych opłat i nie ma żadnych obowiązków. Nawet w umowie wszystko jest za 0zł. Natomiast do takiej lokaty obowiązkowo musi na konto wpływać 1000zł i ich kartą trzeba wydawać minimum 400zł. Żeby zerwać umowę to też trzeba zapłacić. Kompletna porażka i oszustwo!!!! NIGDY WIĘCEJ OF, GETIN BANKU I WSZYSTKICH PODLEGŁYCH IM!!!
NIE DZIWNE ŻE WŁAŚCICIEL -CZARNECKI JEST JEDNYM Z NAJBOGATSZYCH POLAKÓW
jangc

konnto

napisał basia » 2013-03-21, 15:49

w open finance zalozylam konto okolo miesiaca temu, dla mnie jest ok, z tego wzgledu ze potrzebuje oszczednosci, a tam mam mozliwosc zakladania lokat na 10%
basia

...

napisał królica » 2013-03-25, 12:07

open finance ostatnio bardzo dynamicznie się rozwija. mają nowe pomysły na ofertę dla klientów. mi najbardziej podeszło konto doskonałe z karnetem fitness bo zawsze miałam wymówkę żeby nie chodzić ćwiczyć. a teraz mam możliwość dbania i o finanse i swoje zdrowie.
królica

ajgh

napisał kaka » 2013-03-27, 11:27

Ja zdecydowałam się na konto doskonałe z lokatą na duży procent. Do tego dostałam możłiwość korzystania z fitness co bardzo mi się przed wakacjami przyda, bo trochę się zaniedbałam
kaka

Poprzednia strona