Orange Finanse opinie - Konto Bankowe

Orange Finanse opinie - Konto Bankowe

napisał Weronikam » 2016-08-08, 12:17

Drodzy forumowicze,

Chciałabym skorzystać z bankowości mobilnej w Orange Finanse. Jednak najpierw wolałbym poznać opinie użytkowników. Teoria w punktach obsługi klienta bywa niekiedy utopijna.
Czy mógłby ktoś kto jest klientem Orange Finanse napisać jak wygląda użytkowanie konta osobistego w praktyce? Czy przedstawione oferta jest autentyczna i konto faktycznie jest darmowe? Czy ta strefa dodatkowych korzyści oferowana przez Orange faktycznie jest wartościowa? Jak sprawdza się aplikacja mobilna pod kątem codziennego użytku?
W skrócie, proszę o opinie i rady.

P.S. Zauważyłam, że jeszcze nie ma wątku o Orange Finanse w powyższej kategorii. Pozwoliłam sobie takowy założyć. Dzięki temu ja i inne osoby, które stanęły przed podobnym dylematem miały ułatwioną drogę.
Weronikam

Odp

Google - reklama

odp of

napisał ictb » 2016-08-09, 07:42

Jestem klientem Orange finanse od 1,5 roku to może tez się wypowiem. :)

Konto rzeczywiście jest darmowe bezwarunkowo przez 24 miesiące (2 Lata). Jeszcze nic nie zapłaciłem, a zdarzały mi się miesiące gdzie nie korzystałem z karty (wyjazdy za granicę).

Strefa korzyści, o której piszesz to taka funkcjonalność w aplikacji. Przyznam Ci się szczerze, że jeszcze z tego nie korzystałem....chyba muszę zacząć bo znajmy ostatnio zamówił pizzę -55% taniej.

Do aplikacji mobilnej nie mam zastrzeżeń. Zalety to wygodne logowanie, szybkie sprawdzenie salda, przelewy na telefon. hhhmmm... a wady może niepotrzebnie czasem obciąża mi telefon, w którym krócej trzyma bateria, w sumie jak każda aplikacja.
ictb