Pekao SA - EuroKonto - Opinie, Oceny, Pytania

Wysokie opłaty, słaba obsługa

napisał cobweb » 2010-08-12, 14:20

Poza konkurencyjną ofertą kredytów hipotecznych (kosztem na siłę przeniesienia finansów do nich) nic dobrego nie mogę powiedzieć.

Bardzo wysokie prowizje, kasowanie za najmniejszą usługę, pomimo olbrzymich opłat za prowadzenie konta. Obsługa w placówce rzadko ogarnia wszystkie swoje produkty i nie odsyła do osób lepiej znających temat. Infolinia też mocno odstaje od konkurencyjnego banku w którym mam prawie wszystkie usługi mam darmo i nie jest to bank internetowy.

Nie zalecam mieć tam konta, chyba, że naprawdę musicie.
cobweb

Odp

Google - reklama

napisał leks1984 » 2010-08-13, 22:10

Święte słowa... PKO BP i PEKAO S.A. mają klientów tyko dlatego, że po prostu zasiedzieli się w nich. Połowa Polaków i tak nie odróżnia tych banków - bo przecież nazwę wymawia się tak samo. Dla mnie jest to relikt do zniszczenia, chyba że spojrzymy na pomysły SLD dotyczące wprowadzenia podatku od aktywów, ratującego budżet i niereformowalnych nierobów w budżetówce, bowiem właśnie te 2 banki będą miały największy odprowadzony podatek. I nawiasem ten podatek może kosztować niektóre banki więcej niż CIT... dotyczy banków komercyjnych.
leks1984

Eurokonto Net

napisał pilip » 2010-08-30, 10:19

Eurokonto Net - wydaje się atrakcyjne - co sadzicie?
pilip

konto w aliorze

napisał ofsky » 2011-02-26, 14:29

Odnośnie tego co zachwalał konto w Aliorze to 5 zł za kartę jest w momencie jeśli przelewasz wynagrodzenie na konto lub wpłacasz sam powyżej 2ooo zł miesięcznie. Jeśli nie pracujesz to płacisz 9zł. Co prawda przelewy i wypłaty ze wszystkich bankomatów za darmo ale jakbyś chciał wziąć inny produkt typu kredyt to dopiero się zaczyna... Alior może rywalizować z innymi tylko i wyłącznie z kontami.. Cała reszta to drożyzna i w tym wypadku Pekao wygrywa... Poza tym jeśli w aliorze chcesz żeby ktoś inny wpłacił na twoje konto to zapłaci 0,5 % od kwoty wpłacanej a min. 8 zł za wpłatę od tzw osoby trzeciej. To samo przy spłatach kredytu. Także polecam poczytać lub zapytać kulturalnych bankierów ile tak naprawdę się płaci za konto.
Jeśli bierzecie pod uwagę jedynie opłatę 5 zł za konto to już oznacza że jesteście dobrym kąskiem do zarobienia przez bank na ukrytych prowizjach i na innym produkcie... Ubezpieczenia do kredytu, długi okres spłaty który powoduje zmniejszenie raty ale w długim okresie czasu przeliczcie ile zapłacicie w sumie..

Pozdrawiam...

Najlepsze i najpewniejsze banki to te które funkcjonują na rynku najdłużej, a nie nowinki które ściągają klientów na promocjach i później zderzenie z rzeczywistością..
ofsky

Bank Millennium

napisał piotrs1978 » 2011-02-26, 16:13

ofsky napisał(a):Odnośnie tego co zachwalał konto w Aliorze to 5 zł za kartę jest w momencie jeśli przelewasz wynagrodzenie na konto lub wpłacasz sam powyżej 2ooo zł miesięcznie. Jeśli nie pracujesz to płacisz 9zł. Co prawda przelewy i wypłaty ze wszystkich bankomatów za darmo ale jakbyś chciał wziąć inny produkt typu kredyt to dopiero się zaczyna... Alior może rywalizować z innymi tylko i wyłącznie z kontami.. Cała reszta to drożyzna i w tym wypadku Pekao wygrywa... Poza tym jeśli w aliorze chcesz żeby ktoś inny wpłacił na twoje konto to zapłaci 0,5 % od kwoty wpłacanej a min. 8 zł za wpłatę od tzw osoby trzeciej. To samo przy spłatach kredytu. Także polecam poczytać lub zapytać kulturalnych bankierów ile tak naprawdę się płaci za konto.
Jeśli bierzecie pod uwagę jedynie opłatę 5 zł za konto to już oznacza że jesteście dobrym kąskiem do zarobienia przez bank na ukrytych prowizjach i na innym produkcie... Ubezpieczenia do kredytu, długi okres spłaty który powoduje zmniejszenie raty ale w długim okresie czasu przeliczcie ile zapłacicie w sumie..

Pozdrawiam...

Najlepsze i najpewniejsze banki to te które funkcjonują na rynku najdłużej, a nie nowinki które ściągają klientów na promocjach i później zderzenie z rzeczywistością..

Jeżeli nie podoba Ci się konto w Aliorze to może zobaczysz na Dobre Konto, które ostatnio reklamuje Bank Millennium. Podstawowe korzyści to - bezpłatne bankomaty w całej Polsce, bezpłatne konto i karta, zwrot 3 % wydatków na zakupy w supermarketach, sklepach spożywczych i na stacjach poliw w całej Polsce. Jedynymi warunkami, aby konto było bezpłatne jest: wpływ miesięczny na konto 1000 zł oraz wykonanie 1 zakupu kartą do konta. Niektórzy z Was powiedzą, że bank stawia jakieś warunki. Ale też bank to nie instytucja charytatywna i nagradza aktywnych. warunki jak dla mnie nie są cięzkie do spełnienia.
piotrs1978

rozwiazanie umowy

napisał kuleczka » 2011-03-02, 23:40

a jakie sa konsekwencje rozwiazania umowy? jakas kara?
kuleczka

rozwiazanie umowy

napisał joasssia » 2011-03-02, 23:43

a jakie sa konsekwencje rozwiazania umowy, ot tak mozna?
joasssia

szkoda słów

napisał Biznes » 2011-03-12, 17:46

Nie wypada pisać o tym banku z grzecznością. W ogóle robią z człowieka, kretyna. Przez ten niedorobiony bank straciłem wiele okazji kupna rzeczy naprawdę wartościowych za niewielkie pieniądze. A to wszystko przez ślamazarność operacji wykonywanych przez to "coś" zwane bankiem. Jak do cholery jasnej można realizować przelew internetowy przez 2 dni! Śmiech na sali. To coś zwane też przez niektórych bankiem, pobiera opłaty nawet za samą myśl klienta... Żenada, ten bank może nadawać się tylko i wyłącznie dla ludzi po 60 roku życia, ale nie dla tych, dla których czas operacji i ich płynność ma wartość najwyższą... podsumowując: Bank jest do dupy! Mają w dupie klienta! I ogólnie dbają tylko o swoją dupę i o swoje zasrane pieniądze. Dziękuję i pozdrawiam.
Biznes

...

napisał Biznes » 2011-03-12, 17:48

joasssia napisał(a):a jakie sa konsekwencje rozwiazania umowy, ot tak mozna?
- A jak myślisz? Nie bój się nie puszczą klienta za -. Na pożegnanie będziesz im musiała podziękować pieniężnie- bo przecież to bank...
Biznes

PEKAO SA TO BANK BEZ ZASAD I POTRZEBY DBANIA O KLJENTA

napisał czlowiek » 2011-04-21, 18:53

Tak ja tez po 10 latach zrezygnowalem z uslug tego Banku za prowadzenie konta firmowego 74 zl miesiecznie, itd... totalne ignorowanie czy mialem wielkie czy mniejsze dochody , przenioslem sie do Ailor bo wreszcie ksiegowa sie zlapala za glowe i mowi '' szefie to przeciez bandytyzm itd'' i miala racje mam teraz dwa konta w Ailor i Millenium i za dwa prowadzone konta place w sumie miesiecznie 14 zł plus to ze jak jade do Ciechocinka czy kurortu innego nei place prowizji za 1000zl 15 zł prowizji bo w kurortach tych nie zagoscil BYCZEK... brykam wolny w przyjaznej atmosferze majac dwa w jednym w cenie o 80% mniejszej a reszte oplaty przeznaczam na kolacje we dwoje...
Kiedy odchodzilem z Peka o sa rozbrzmial sie telefon czy jestem zadowolony z uslug na co ja ze prosze o podanei mnie alternatywy dla stalego klienta nie dostalem jej do dnia dzisiejszego...
dochody roczne 1 mil zł w jednej firmie i na ich koncie procentowaly nie dla mnie a dla nich przez okolo 7 lat
zatem naprawde nie warto nie jestem ani pracownikiem Alior ani Millenium poprostu czlowiek zabiegany ktoremu to uswiadomila Ksiegowa... moje pieniadze w obu bankach dzis zarabiaja na siebie a nie na jednostki...
pozdrawiam i zycze Bankowi SA zmiany polityki
czlowiek

Poprzednia stronaNastępna strona