PKO BP - Konto bez Granic - Wasze Opinie

Konto za Zero

napisał piotrs1978 » 2012-01-07, 13:40

Alternatywą dla konta bez granic jest konto za zero. Przy wpływie dochodów na poziomie 2 000 zł miesięcznie konto jest bezpłatnie prowadzone. Do tego bezpłatne są: karta do konta, przelewy internetowe,dostęp do bankowości elektronicznej iPKO oraz wypłaty z bankomatów PKO BP, BZWBK i e-Service. Bankomatów tych jest naprawdę sporo. Warto więc sprawdzić z jakich usług się korzysta, gdyż konto za zero może być ciekawą propozycją w stosunku do konta bez granic.
piotrs1978

Odp

Google - reklama

re

napisał ewa1981 » 2012-01-23, 16:38

tatalka99 napisał(a):Jeśli zmieniasz na PKO KONTO BEZ GRANIC i chcesz pozostać przy swoim starym nr konta nie płacisz 50 zł taka zmiana jest bezpłatna.

Dzisiaj byłam w banku i pytałam czy przeniesienie starego numeru konta jest płatne.Pani powiedziała,że tak i że to koszt 50 zł. Natomiast, jeśli zamknę stare konto i podpiszę umowę na Konto bez granic, to wtedy jest to bezpłatne, ale wiadomo,że wtedy też otrzymuję nowy nr rachunku.
ewa1981

rak zwany PKO

napisał Mareek » 2012-02-16, 07:11

Po doswiadczeniach z bankiem PKO BP nie radze nikomu. To chory organizm. Hierarchia wygląda tak: rak, rząd, pkobp itd. Szkoda mi tylko ludzi a szczególnie młodych, którzy muszą żyć jeszcze z tą komunistyczną chorobą. Jestem zburzony tym jak oni funkcjonują i jakie mają mechanizmy działania.
Po prostu nie radzę nikomu.
Polecam darmowe konto ING, mBank itd. nie będą was co miesiac kosztami.
Przepraszam za tak ostre słowa, ale może to ale zadziała i niektórzy przetrą oczy
pozdrawiam wszystkich
Mareek

rak zwany PKO

napisał Mareek » 2012-02-16, 07:12

Po doswiadczeniach z bankiem PKO BP nie radze nikomu. To chory organizm. Hierarchia wygląda tak: rak, rząd, pkobp itd. Szkoda mi tylko ludzi a szczególnie młodych, którzy muszą żyć jeszcze z tą komunistyczną chorobą. Jestem zburzony tym jak oni funkcjonują i jakie mają mechanizmy działania.
Przepraszam za tak ostre słowa, ale może to zadziała i niektórzy przetrą oczy
pozdrawiam wszystkich
Mareek

napisał krzysiek343 » 2012-02-16, 09:24

Za 15 złotych można znaleźć o wiele lepszą ofertę kont osobistych, a to co oferuje PKO BP nie jest jakimś wyjątkiem.Jedyną zaletą tego konta jest to ze ma dużo oddziałów i bankomatów.
krzysiek343

napisał Pardi » 2012-02-22, 02:23

Mareek napisał(a):Po doswiadczeniach z bankiem PKO BP nie radze nikomu. To chory organizm. Hierarchia wygląda tak: rak, rząd, pkobp itd. Szkoda mi tylko ludzi a szczególnie młodych, którzy muszą żyć jeszcze z tą komunistyczną chorobą. Jestem zburzony tym jak oni funkcjonują i jakie mają mechanizmy działania.
Przepraszam za tak ostre słowa, ale może to zadziała i niektórzy przetrą oczy
pozdrawiam wszystkich

Wierz mi, że i tak teraz już wszystko idzie w dobrym kierunku od paru lat. Pojawiły się nowe rzeczy w ofercie, nowe lokaty, nowy Supermakler, zaczynają konkurować na rynku...
Pardi

OSZUŚCI

napisał Taczmibejbe » 2012-07-08, 17:15

Mieszkam w Gorzowie obecnie jestem w Holandii. Przed wyjazdem zakładałam konto bez granic. Kobieta w banku poinformowała mnie aż 2 razy ze po za granicą nie będą pobierane opłaty za wypłate z konta . Co sie okazało obecnie za kazdą wypłate z kata zabiera mi 10 euro :x NIE ZAKŁADAJCIE TEGO KONTA chyba ze kobieta w banku bedzie ogarnięta . Wypytujcie sie o wszystko !!!
Taczmibejbe

KONTO BEZ GRANIC

napisał piotrs1978 » 2012-08-11, 21:31

Konto bez Granic jest dobrym rozwiązaniem dla osób aktywnych, które dużo robią przelewów, zleceń stałych czy robią przelewy w bankach. Owszem kosztuje 15 zł, co może dla wielu osób może oznacza dużą kwotę. Wielu powie, że w innych bankach są bezpłatne konta. Tylko powiedzcie mi ile te banki mają oddziałów, jak na przykład Alior? W dużych miastach nie ma problemu, ale co z małymi miasteczkami, gdzie bank ten nie ma oddziałów. Czy mam na przykład jechać parę kilometrów aby wpłacić pieniądze na konto? PKO BP nie jest może idealnym bankiem, ale ma jedną niezaprzeczalną zaletę - ma największą siec oddziałów i bankomatów (a przy koncie bez granic z każdego bankomatu w Polsce i na świecie można wypłacić gotówkę bez prowizji). Również w mniejszych miejscowościach.
piotrs1978

oplata

napisał kazek » 2012-09-13, 08:18

tatalka99 napisał(a):Jeśli zmieniasz na PKO KONTO BEZ GRANIC i chcesz pozostać przy swoim starym nr konta nie płacisz 50 zł taka zmiana jest bezpłatna.

zmiana jest platna !
kazek

napisał MartaDG » 2012-10-06, 20:18

Taka zmiana jest płatna 50 zł. Lepiej założyć nowe ale trzeba się pilnować bo po założeniu nowego konta obojętnie : PKO Konto Bez Granic czy Pko Konto za Zero itd... pracownicy banku nie chcą zamykać starych kont.

PKO DZIEŃ DOBRY :mrgreen:
MartaDG

Poprzednia stronaNastępna strona