PKO BP - Konto bez Granic - Wasze Opinie

zmiana na konto bez granic

napisał tendy » 2013-08-23, 11:42

Za przekształcenie konta (starego) na konto bez pgranic jest jednorazowa opłata 50zł. Byłam 10 minut temu w banku i się pytałam.
tendy

Odp

Google - reklama

napisał piotrs1978 » 2013-09-03, 19:50

juka napisał(a):Konto bez granic ma wiele zalet wg mnie. Co prawda płaci się te 15zł za prowadzenie konta ale za to mamy darmowe przelewy przez tel,ipko i w oddziale. Za wypłaty z bankomatów w Polsce i zagranica tez sie nic niepłaci. Dobre konto dla osób które czesto podrózuja i robia przelewy nie tylko przez neta.

Przedstawię Ci więc alternatywę konta bez granic tyle że tańszą. Wybierasz konto Inteligo i włączasz usługę "bankomaty bez granic" za 4 zł. Co zyskujesz? Prowadzenie konta Inteligo jest bezpłatne, przelewy do wszystkich banków (robione przez internet) w Polsce masz bezpłatne. Karta do bankomatu jest bezpłatna przy wykonaniu operacji bezgotówkowych na 100 zł. A mając włączoną usługę "bankomaty bez granic" wypłacasz z każdego bankomatu w Polsce i na świecie bez prowizji. A pieniądze możesz wpłacić na konto Inteligo w każdym oddziale PKO BP. Poza tym PKO BP jest właścicielem marki Inteligo. Konto Inteligo założysz tylko przez internet - nie w oddziale PKO BP. A tu możesz sprawdzić taryfę opłat i prowizji za konto Inteligo: http://inteligo.pl/przydatne-informacje ... entowanie/
piotrs1978

SUPER

napisał marcin8 » 2013-11-30, 00:15

Dla mnie taka ful opcja, tylko za 15 zł to jest genialne rozwiązanie, mają tyle usług nigdy nie zapłaciłbym 15 zł, raczej krocie tej kwoty :lol: pełna swoboda to jest to, a IKO to jest cud :P
marcin8

napisał maniaczek » 2013-12-07, 14:35

Chyba każdy słyszał o PKO BP, jest to konto w środku tabeli w rankingu kont osobistych. Jednak dla osób poważnych i przyszłościowo myślących o swoich finansach się nadaje.
maniaczek

napisał maniek1807 » 2013-12-23, 09:30

Nie jestem konsltantem, ale ostatnio byłem w banku i pytałem. Można i to za darmo, no chyba że chcesz zostawić stary nr rachunku to o 50pln poproszą.. Sam jestem w trakcie zmiany.[/quote]

nie wiem o co chodzi, ale dla mnie dwuktornie pobrali kwotę 50 zł za zostawienie starego numeru rachunku. Złożyłem już reklamację. Czekam na ich odpowiedź.
maniek1807

konto bez granic

napisał grzesku » 2014-02-28, 20:31

założyłem konto w tym banku 3 tygodnie temu i jeszcze mi nie przyszła karta debetowa ile się czeka na kartę ? dodam ze wybrałem wzór niestandardowy
grzesku

Poprzednia strona