PKO BP - Konto za zero - Opinie

PKO BP - Konto za zero - Opinie

napisał Deba » 2009-09-25, 11:21

Czy warto założyć Konto za Zero w PKO BP? Jakie są ukryte opłaty i prowizje? Czy karta do konta jest darmowa? Jak jest z wpłatą i wypłatą pieniędzy? Jakie są Wasze doświadczenia i Opinie?

PKO BP Konto za Zero - Podstawowe parametry:

Deba

Odp

Google - reklama

zdziercy i oszuści

napisał Bili » 2011-10-26, 10:57

czesiek napisał(a):Byłem 20 lat w PKO BP , własnie po reklamie Majewskiego gdy w banku powiedziano mi że aby zachować stary numer konta mam zapłacić 50 zł , postanowiłem zmienić bank - dla zasady .Obawiałem się bieganiny i problemów , wszystko okazało się prostsze i szybsze do załatwienia niż się wydawało, żałuję że tak długo ponosiłem te opłaty 6,90 + 2ZŁ inteligo + za każdy przelew netem 0,50gr. A ciesze się teraz z mojej decyzji jak czytam te opinie , dobrze że nie dałem sie skusić by dla wygody pozostać przy starym koncie.

Ja również żałuję że tak długo jestem z PKO BP i nie zamierzam tego dłużej tolerować. Miałem zamiar przejść na "Konto za zero" ale z tego co wyczytałem to nie ma sensu się niepotrzebnie stresować i tracić czas. Założyłem w maju konto w m-banku z którego jestem do tej pory bardzo zadowolony (błyskawiczne założenie, zero opłat, zero problemów, zero stresu). jeszcze w tym tygodniu idę zamknąć konto :)
Bili

KREDYT STUDENCKI

napisał tora » 2011-12-27, 13:03

Bardzo się zawiodłam na tym banku!! Bardzo. Jeśli chodzi o obsługę klienta to jest ona płaczliwie niskim poziomie. Kilka lat temu wzięłam kredyt studencki, który jest regularnie bez opóźnień spłacany.Okazało się, że po kilku latach przysłali mi list z jakąś niedopłata - a jak się okazuje ta niedopłata to tylko złe ich obliczenia. poza tym 2-krotnie za wysłanie listów naliczyli nam opłatę 30 zł. Jestem w USA i raty płaci moja mama, która pojechała, żeby to wyjaśnić (bo zna się na tym doskonale i sama pracuje w banku w kredytach). nie chcieli z nią rozmawiać i byli wręcz nieprzyjemni (oddział banku PKO ul Raszkowska Ostrów Wielkopolski, żałuję, że mama nie zapisała nazwiska tej nieuprzejmej kobiety). Generalnie, bardzo cieszę się, że nie mam u nich konta i nigdy mieć nie będę. Nie polecam banku. hahaha pewnie i tak juz długo nie pociągnie ten bank i Nie pomoże im nawet Majewski :)
tora

NIE POLECAM

napisał SsSsS » 2012-01-03, 01:46

Bank dla tych co mają dużo kasy na opłaty i od groma wolnego czasu by próbować coś załatwić w tym banku
SsSsS

napisał annika » 2012-02-07, 13:08

Czy sytuacja ze słowem "wynagrodzenie" na pierwszym miejscu w tytule przelewu już się wyjaśniła, czy też bank nadal robi co chce i nie umie ustawić systemu pod ogłaszaną ofertę (albo raczej nie chce)?
I czy wpisanie tego słowa na samym początku tytułu przelewu coś dało? Jakie jeszcze wymogi musi spełniać przelew, aby system zaliczył go jako zwalniający z poboru opłaty za prowadzenie konta?
Przecież prawie 7 zł za samo prowadzenie konta to jawne zdzierstwo. Dostaję pieniążki, za które mogą kredyty dawać i jeszcze im mało. Już lepiej kupić porządną skarpetę...... za taką samą cenę starczy na lata :wink:
annika

napisał AikoYang » 2012-03-09, 08:00

Witam
Założyłam konto elektroniczne w PKO(IPKO) .Dziwne jest to dla mnie bo nie ma widocznego stanu konta czy to jest normalne..?Proszę o pomoc..
AikoYang

SPOSÓB NA SYSTEM

napisał RYŚ » 2012-05-06, 18:37

Można miec konto za zero bez przelewów wypłat.Można samemu przelewac 2000 przez internet i na drugi dzień wypłacic warunkiem jest wpisanie w tytule przelewu słowo WYNAJEM i system księguje jako wypłatę.Sprawdzone.
RYŚ

:)

napisał internauta » 2012-05-06, 22:54

Ciekawe, nie wiedziałem, że coś takiego jest możliwe.
internauta

skandal

napisał zniesmaczona » 2012-06-01, 13:23

malamar napisał(a):Jestem klientem tego banku od kilkunastu lat,za pozostawienie dotychczasowego numeru pobrano opłatę 50pln,na konto wpływa o wiele wyższa kwota niż wymagane2 tys,a opłaty 6,90 pobierane są co miesiąc !panie w okienku twierdzą,ze w tytule tych przelewów,jest nie to,co powinno być,no szok.Może Majewski w ich --- reklamach powie,co powinno być w tytule przelewu,żeby - nie zabrali 6,90?Nie polecam,przez to głupie 6,90 stracą dobrego klienta,dla zasady.

Zgadza sie ten bnk to tragedia mi ciagle cos potracaja ze wychodzi miesicznie 50 zl ,jesli prosze o wniosek o rezygnaci z konta w banku pko bp cisza jesli kredyt i zalozenie konta oddzwonia natychmiast a wiadomosc da nich nie wygodna bank miliczy ,najgorszy bank w kraju zlodzieje ,kretacze..mialo by c tylko 6.90 a jest 50 zl..
zniesmaczona

Jak uniknąć opłaty 50 zł

napisał piotrs1978 » 2012-08-12, 20:17

Zamiast zachowywać numer konta może warto założyć nowe konto za zero? Wówczas unika się opłaty. Można psioczyć na bank albo zmienić go na inny.
piotrs1978

konto za 0

napisał dominik7474 » 2012-10-12, 18:47

Witam mam te konto od paru miesięcy ,polecam
dominik7474

Poprzednia stronaNastępna strona