PKO BP - Konto za zero - Opinie

PKO BP - Konto za zero - Opinie

napisał Deba » 2009-09-25, 11:21

Czy warto założyć Konto za Zero w PKO BP? Jakie są ukryte opłaty i prowizje? Czy karta do konta jest darmowa? Jak jest z wpłatą i wypłatą pieniędzy? Jakie są Wasze doświadczenia i Opinie?

PKO BP Konto za Zero - Podstawowe parametry:

Deba

Odp

Google - reklama

Karta zdrapka

napisał verbes » 2012-10-28, 00:48

Otóż, bardzo miło mnie dzisiaj zaskoczył bank PKO. Nie jestem pewien, czy miałem taki rodzaj konta, ale to nie istotne.

Wychodząc dzisiaj od znajomego szyby mojego samochodu pokrył śnieg, który zmienił się lód no i mocno przywarł do powierzchni. Można powiedzieć, że zima po raz kolejny zaskoczyła kierowców, bo w bagażniku nie znalazłem ani skrobaczki, a ani odmrażacza - wszystko leży w pudle w piwnicy. Otworzyłem portfel, wzrok skierowałem na prawo jazdy, ale zbyt miękkie, na kartę płatniczą, kartę zdrowia(Śląsk) lecz obawy przed uszkodzeniem były duże. Nagle dostrzegłem, że znajduje się w portfelu karta zdrapka do przelewów internetowych. Mimo tego, że konto zamknąłem ponad rok temu, karta dalej była w portfelu, nie proszono mnie o jej oddanie, zabrali tylko płatniczą, więc z uśmiechem na twarzy bank PKO pomógł mi zeskrobać lód z szyb samochodu. Jak zdzierali ze mnie złotówki za dni użytkowania konta, tak teraz ja doświadczyłem dużej korzyści z ich strony. :)

Dziękuje dobranoc.
verbes

napisał takatam » 2012-10-30, 16:30

annika napisał(a):Czy sytuacja ze słowem "wynagrodzenie" na pierwszym miejscu w tytule przelewu już się wyjaśniła, czy też bank nadal robi co chce i nie umie ustawić systemu pod ogłaszaną ofertę (albo raczej nie chce)?
I czy wpisanie tego słowa na samym początku tytułu przelewu coś dało? Jakie jeszcze wymogi musi spełniać przelew, aby system zaliczył go jako zwalniający z poboru opłaty za prowadzenie konta?
Przecież prawie 7 zł za samo prowadzenie konta to jawne zdzierstwo. Dostaję pieniążki, za które mogą kredyty dawać i jeszcze im mało. Już lepiej kupić porządną skarpetę...... za taką samą cenę starczy na lata :wink:

Wydaje mi się że już powinno być ok, ale może niech ktoś mnie poprawi.
Mam dwa składniki wynagrodzenia i wcześniej w podglądzie operacji tam gdzie było słowo wynagrodzenie widniał opis "wpływ na rachunek" a tam gdzie go nie było "przelew na rachunek". Ostatnio zauważyłam że już wszystkie przelewy noszą opis "wpływ na rachunek" to wydaje mi się że chyba to naprawili.
takatam

napisał gosia26 » 2012-11-17, 11:58

znajomi maja to konto i sa chyba z niego zadowoleni
gosia26

emerytura

napisał stary » 2012-12-05, 13:53

:( Mam te konto od około 1,5 roku, od założenia nie pobierali mi za prowadzenie rachunku i przelewy teraz za 11.2012 patrzę w historię rachunku a tam opłata za prowadzenie rachunku 6,90 zł nic się nie zmieniło z moimi wpływami będę to wyjaśniał, ciekawe co mi powiedzą.
stary

zysk z przelewu

napisał nowy57 » 2012-12-14, 10:14

Mi zmienili na konto 0 złotych

narazi wszytko ok - nie pobrali nic

poza tym problem z kartą coś pomylili

ale nie ma tak ok wysłałem przelew za telefon i nie dostałem 10%

czy ktoś wie dlaczego ?
nowy57

a ja mam za darmo

napisał bladamery » 2013-03-06, 16:36

ciema9 napisał(a):Na koniec m-ca pobrali opłate za prowadzenie rachunku, dokładnie 5,77 (+1,13=6,90). A w regulaminie jest zapis że z 1 m-c niepobierają opłaty! Poszłam do banku to wyjasnić, a oni mi na to że jest błąd w mojej wypłacie, a raczej w TYTULE bo niema tam na poczatku słowa "WYNAGRODZENIE" tylko są cyfry ważne dla mojego pracodawcy.

To dziwne, ja wypłatę dostaję na konto w innym banku, a na to konto przelewam kasę sama z tytułem "zasilenie konta" (co miesiąc ten sam tytuł) i mi nie naliczają...
bladamery

PKO BP i Szymon Majewski

napisał Kinga23 » 2013-04-16, 11:14

proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej kampanii reklamowej PKO BP z udziałem Szymona Majewskiego, ankieta stanowi część mojej pracy licencjackiej na temat rebrandingu PKO BP (jeżeli to można nazwać rebrandingiem) stąd ta ankieta, link:
ankietka.pl/ankieta/111636/skutecznosc-kamp...

wypełnienie nie potrwa to dłużej niż 5 minut

dziękuje
Kinga23

Okłamują przez telefon

napisał Bogusław » 2013-06-13, 15:06

Drugi już raz odbieram telefon z PKO BP i ze zdziwieniem słyszę, że osoba dzwoniąca wie, iż mam kartę płatniczą z opłatami 0 zł w innym banku. Proponuje mi przejście do nich na konto 0 zł i kłamie, że przy miesięcznych wpłatach niewiele ponad 500 zł warto to zrobić. Uwaga na takie kłamczuchy, jest parę warunków, które trzeba spełnić, żeby to konto naprawdę było za 0 zł!
Bogusław

napisał klientpkobp » 2013-08-25, 17:20

Myślałem, że przesadzacie z tymi negatywnymi opiniami dopóki sam się nie przekonałem. Pewnego pięknego dnia dowiedziałem się, że umowa rachunku została rozwiązana. Wkurzyłem się mocno nie ma co ukrywać. Ale skoro tak, wypłaciłem pieniądze, które tam odkładałem i miałem konto gdzieś. Postanowiłem po jakimś czasie wziąć papier na to, że konta już ma nie być i tu niespodzianka. Naliczono mi opłaty za brak ruchu na koncie. :)

Śmieszy mnie to naprawdę. Mam zapłacić 2zł. :) To chyba w ramach rekompensaty, że ktoś się pomylił.

Słów mi brak.
klientpkobp

napisał piotrek » 2013-08-28, 01:18

To jest właśnie PKO BP, piękne i tanie ale tylko w reklamach z udziałem Majewskiego.
Niestety takich bezsensownych opłat jest sporo w tym banku.
piotrek

Poprzednia stronaNastępna strona