PKO BP - Konto za zero - Opinie

PKO BP - Konto za zero - Opinie

napisał Deba » 2009-09-25, 11:21

Czy warto założyć Konto za Zero w PKO BP? Jakie są ukryte opłaty i prowizje? Czy karta do konta jest darmowa? Jak jest z wpłatą i wypłatą pieniędzy? Jakie są Wasze doświadczenia i Opinie?

PKO BP Konto za Zero - Podstawowe parametry:

Deba

Odp

Google - reklama

napisał sierpniowa » 2013-08-28, 12:29

Ja się jeszcze nie doszukałam tajemniczych opłat, na szczęście...
sierpniowa

napisał klientpkobp » 2013-08-29, 14:48

Myślałem, że już mnie nie zaskoczą, a tymczasem doliczyła się kolejna opłata, za ten sam miesiąc i znów za to samo, a już została zdjęta raz i znów przez to nie mogłem zamknąć, bo konto zeszła na minus i najpierw trzeba to wyrównać. W życiu mnie żaden bank tak nie zdenerwował. Najpierw mam zapłacić za ich błąd, a później może mi to oddadzą. Pięknie.

Trzymać się z daleka od tego paskudztwa, chyba że lubicie dużo wrażeń.
klientpkobp

konto

napisał zmianowy » 2013-09-25, 12:04

Dziś rozwiązałem umowę z pko bp po 20 latach trwało to ze 40 minut. Pani usilnie namawiała mnie do konta za zero. Ale gdy usłyszała że przechodzę do T-Mobile argumenty zgasły jak przepalona zarówka.
zmianowy

napisał tosemja » 2013-09-26, 17:46

zmianowy napisał(a):Dziś rozwiązałem umowę z pko bp po 20 latach trwało to ze 40 minut. Pani usilnie namawiała mnie do konta za zero. Ale gdy usłyszała że przechodzę do T-Mobile argumenty zgasły jak przepalona zarówka.

Dobra decyzja, na pewno nie będziesz żałował.
tosemja

konto za zero -przelew krajowy zero

napisał dyzio » 2013-10-07, 21:24

Przelew krajowy za zero był do 1.09.2013 niestety PKO BP tylnymi drzwiami wprowadziło opłatę za te przelewy w postaci opłaty za tzw. kod z karty kodów w wysokości 0,1 zł. Proszę sprawdzić w historii rachunku jak nas kiwają ci " prawdziwi polscy " bankierzy. Było zero nie ma zera.Wszystko lipa !
dyzio

mBank lepszy

napisał Asiaaczek » 2014-01-23, 23:54

PKO BP Konto Za Zero nie jest darmowe - zobaczcie sobie co jest pod gwiazdkami. Trzeba mieć wpływ na konto minimum 1500 zł każdego miesiąca i jeszcze trzeba wydać kilkaset złotych co miesiąc kartą!!

Ja od dawna mam konto w Smart Banku i konto to:

0 zł za otwarcie i prowadzenie
0 zł za krajowe przelewy zewnętrzne i wewnętrzne przez internet
0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju
0 zł za kartę debetową

http://www.tanie-konto.pl/smart-bank/smart-konto/
Asiaaczek

Konto za zero

napisał poselsuski » 2014-02-01, 18:07

Cześć, przychodzę z prośbą o wskazówki. Mój ojciec posiada w PKO BP - konto bez granic. Jak zauważyłem płaci za nie aż 15 zł msc. Na konto to wpływa emerytura w wysokości powyżej 2 tysięcy PLN, ale tata nie wykorzystuje w ogóle możliwości za jakie płaci. Postanowiłem więc zmienić mu to konto na konto za zero w PKO. Wiem o tym, że PKO to moloch, wcale nie tani i że na rynku są o wiele tańsze konta. Mój ojciec zalicza się jednak do tych zwykłych użytkowników kont: tzn. w zasadzie nie korzysta z bankomatów, nie płaci kartą, pieniądze wypłaca i wpłaca w oddziale itd. A PKO w naszym małym mieście oddziały ma aż dwa. Tak więc to konto za zero wydaje się być ok wyjściem.
1. Nie powinien płacić 50 zł za "przeprofilowanie konta" - tak wynika z regulaminu.
2. Wpłaty i wypłaty w oddziałach za darmo.
3. Przelewy krajowe przez neta za darmo.
4. Ma wpływ ponad 2 tysie więc nie powinien nic płacić za prowadzenie konta.
5. Zostaje karta, na której obrotu nie zrobi ale mimo wszystko 2,90 msc a 15 zł miesięcznie to jednak spora różnica, grubo ponad 100 zł rocznie.

Moje pytanie brzmi czy powinienem jeszcze na coś zwrócić uwagę, jakieś ukryte warunki, koszty, kruczki których nie uwzględniłem?
Dodatkowo:
1. Czy karta do tego konta jest obowiązkowa?
2. Czy w PKO można wyłączyć na karcie płatności zbliżeniowe?
poselsuski

napisał Iwona90 » 2015-04-17, 13:05

PKO BP niestety nie ma tanich kont bankowych:
http://www.banki.a-m.pl/pko-bp/
Iwona90

konto za darmo

napisał halinka22 » 2015-09-02, 12:22

Wiem, że jeszcze dobre konto całkowicie za darmo można założyć tutaj: http://www.*/
halinka22

napisał Oświecona » 2016-12-27, 17:36

Jestem klientem banku od kilkunastu lat. I okazuje się, że stałym klientom za ich "wierność" nie zmniejsza się lub nie likwiduje opłat za prowadzenie rachunku a nowym otwierają za "O" zł. Chyba jeszcze nie wyciągnęli wniosków z działań operatorów telefonicznych :). Działania banku są poniżej krytyki. Przy pobieraniu odsetek z tytułu pobierania opłat za używanie środków za karty kredytowej warunki nie są jasne. Na pytania zadane na stronie podają lakoniczną odpowiedź, która nic nie wyjaśnia, po czym znika składana prośba o wyjaśnienia ze strony wyjaśnienia/reklamacje już w dniu, w którym została złożona i udzielona lakoniczna odpowiedź. Poza tym przestrzegam przed korzystaniem z numerów telefonów zawartych w komunikatach pojawiających się podczas problemów na stronie bankowości elektronicznej. Na początku podają numer, z którego rozmowy kosztują sporą kwotę. Podwoiłam kwotę rachunku. Sama sytuacja problemów na stronie w trakcie wykonywania transakcji przysparza stresu, a później dodatkowo dostaje się rachunek z duża kwotą. Na dodatek, gdy zażądałam zwrotu za rozmowę przeprowadzoną w dobrej wierze i z przyczyn leżących po stronie banku to zaproponowali mi zwrot części kwoty a sobie zatrzymali 10%. Do tego w odpowiedzi pisemnej nie zawarli formy rekompensaty tylko przedstawili ją w formie telefonicznej. Zobaczymy czy wpłyną te środki na moje konto. Powinni mi jeszcze wypłacić rekompensatę za chwile stresu i czas stracony na przekazywanie im informacji o problemach oraz pisaniu reklamacji. Żenada.Ciekawa jestem co Majewski na takie działania banku, który reklamuje. Ty jednym słowem mogę określić działania banku. I jeszcze jedno. Jeżeli uruchomicie sobie kredyt odnawialny i chcielibyście go zwiększyć to uważajcie na opłaty. Ściągają opłatę w momencie uruchomienia dodatkowych środków zw zwiększenia kredytu odnawialnego i w terminie pierwszego jego uruchomienia ściągają po raz drugi opłatę za kredyt odnawialny (za całą kwotę). Już podjęłam decyzję o zamknięciu rachunku. Pytanie, gdzie warto się przenieść?
Oświecona

Poprzednia stronaNastępna strona