PolBank - Konto Bankowe - Opinie, Oceny, Pytania

napisał piotrxm » 2012-04-06, 18:23

Gapcio napisał(a):Korzystam z kont Polbanku już ponad 2 lata i nie zapłaciłem ani złotówki :) )

Nie ciesz się, jeszcze zapłacisz. Ja miałem u nich kilka lat temu tylko lokatę. Wczoraj dowiedziałem się, że mam u nich także konto i za prowadzenie którego tyle a tyle mam zapłacić, wstecz, żeby było jasne.
piotrxm

Odp

Google - reklama

masakra z kontem internetowym

napisał ŁukaszJ » 2012-09-26, 19:20

Z pewnoscia nikt mi nie uwierzy ale dziaij odebrałem 19-stą kopertę z hasłami do bankowości internetowej, po odblokowaniu konta nowe hasło zapisuje w notesie- za dwa dni nie dział, poprostu szlak mnie strezla, gdyby nie kredyt na dom juz mnie by tam nie było...
ŁukaszJ

TRAGEDIA!!!!

napisał janek » 2013-02-25, 20:32

Ludzie uważajcie!!! Nie zakładajcie tam konta, to najgorszy bank na świecie. Wszystkie złe opinie tu zawarte muszą być prawdziwe. Bankowość internetowa jest tragiczna i z wygodą ma tyle wspólnego co NIC. Co tydzień dwa jestem w mało kulturalnym banku (czekam zawsze najmniemjn 45 min) i proszę tam o jakąś dziwną kopertę, która później nic nie daje bo jest uje ba na. I znowu placówka i znowu czekanie i użeranie się z pracownikami. JAJA!!! Ostrzegam! :x
janek

zacofane konto

napisał kako » 2013-03-19, 22:04

Mam konto w POlbanku tylko dlatego, ze dostalam tam kredyt na dobrych warunkach i teraz musze kozystać z konta. Dostęp internetowy wyglada tak, jak inni juz pisali. Dodam jeszcze, ze nie mozna zrealizowac szybko tzw szybkich płatności np. dotpay, bo "przelew zostanie zainicjowany dla nastepnej daty roboczej" !!!
kako

odradzam rachunek mistrzowski w polbank

napisał gskill » 2013-03-28, 17:39

Niestety miesiąc temu założyłem konto mistrzowskie w polbanku i mówiąc krótko funkcjonalność Polbank24 to kpina:
- brak możliwości wyświetlenia szczegółów zablokowanych środków - tylko suma, ale z jakiego tytułu, co i ile - tajemnica
- brak informacji gdzie karta została użyta - tylko transakcja kartą, kwota i już... na infolinii (brak darmowej) dowiedziałem się, że można te szczegóły uzyskać na wyciągu elektronicznym... ale
- wyciągi elektroniczne generuje się w oddzielnym portalu wymagającym zupełnie innego loginu i hasła i nawet jeśli się tam zaloguję to...
- okazuje się, że wyciąg można uzyskać tylko za ubiegły miesiąc...

podsumowując... w bieżącym miesiącu nie dowiesz się gdzie używałeś karty, jest tylko informacja płatność/bankomat. Jeśli ktoś nieupoważniony użyje karty, to jeśli nie zorientujesz się po kwotach transakcji to może zauważysz na wyciągu... ale dopiero za miesiąc :)

Dodam jeszcze, że obsługa w placówce jak i na infolinii jest niby kompetentna ale przy okazji arogancka...
gskill

nie niewarto zakladac

napisał 5761klient » 2013-12-25, 18:44

Jestem użytkownikiem tego konta od 5 lat i na początku nie miałem zastrzeżeń.
System się wieszał to fakt ale to się może każdemu zdarzyć.
Karta na podpis jest wydawana to fakt ale to tylko za pierwszym razem a potem już przychodzi na chip.
Można łatwo dostać linie kredytową na osobnym rachunku to był wielki plus.

A teraz minusy i to najważniejsze przez które zastanawiam się nad zamknięciem konta.
Podczas płatności w sklepie możecie dostać odmowę z systemu (to nic strasznego) podczas kolejnej próby może się okazać, że nie macie już środków na ten zakup bo wspaniały bank pobrał od was kwotę która za pierwszym razem dostała odmowę i zablokował ja na co najmniej 30dni.
UWAGA
To nie jest mój jedyny przypadek z taką sytuacją w tym banku od momentu gdy połączyły się dwa banki to jest wręcz nagminne nawet podczas wpłaty pieniędzy przez wpłatomaty jeśli nie macie zamiaru nosić ze sobą gotówki to odradzam zakładanie konta w tym banku.

Pozdrawiam "szczęśliwy" klient który ponownie czeka na odblokowanie moich 631zł w końcu muszę poczekać jeszcze tylko kilka dni ( chyba już 4 raz )
5761klient

opinie o banku

napisał ewelina9999 » 2015-01-16, 15:31

Ja również nie mam żadnych zastrzerzeń. Dla zainteresowanych polecam jeszcze zajrzec tutaj http://www.-.pl/opinie_czytaj,72
ewelina9999

Poprzednia strona