T-Mobile (d. AliorSync) - Konto osobiste - Wasze Opinie

T-Mobile (d. AliorSync) - Konto osobiste - Wasze Opinie

napisał admin » 2012-07-10, 11:53

Czy warto założyć konto osobiste w banku T-Mobile Usługi Bankowe (dawnym Alior Syncu)? Czy są jakieś ukryte opłaty i prowizje? Czy karta do konta jest darmowa? Jak jest z wpłatą i wypłatą pieniędzy?
Opisz swoje doświadczenia z Alior Bankiem i wyraź swoją opinie o koncie osobistym T-Mobile (dawnym Alior Syncu).

Obrazek Uwaga zmiana od 4 maja 2014 r. marki Alior Synca na T-Mobile Usługi Bankowe

Załóż konto
Zobacz szczegóły

admin
Administrator

Odp

Google - reklama

napisał Gosia25 » 2014-03-13, 09:31

wlasnie sie zastanawiam nad zalozeniem konta w tym banku. mam nadzieje ze zalozenie konta nie bedzie nic kosztowac i nie wprowadza duzych zmian, poniewaz pojawily sie artykuly ze alior sync ma zniknac. Zapewniaja ze dla klientow nie powinno buc to odczuwalne... ale skoro widze ze zakladacie konta to chyba nie ma na co czekac;)
Gosia25

napisał micz » 2014-03-13, 09:48

Z tego co widzę alior bank ma teraz najlepszą ofertę. Osobiście posiadam konto w mbanku. Niby nie jest źle ale zdarzają im się wpadki np. włączenie płatnej usługi której nie zamawialiśmy, wszystko oczywiście do reklamacji ale zawsze to męczy.....
micz

napisał Krisek » 2014-03-13, 10:19

Mam u nich konto od ponad 3 miesięcy i jak do tej pory wszystko działa bardzo sprawnie :-) Opłat oczywiście żadnych ani za kartę ani za konto, a przelewy ekspresowe działają prawidłowo :-) Z czystym sumieniem mogę polecić ten bank. Wcześniej byłem w Deutsche Bank z kontem dbNet, ale jak wprowadzili opłaty za kartę to szybko uciekłem :p Bo czy się korzystało czy nie to i tak trzeba było za kartę płacić :-/
Krisek

Pozrażka nie bank

napisał niedoszlyklient » 2014-03-19, 16:40

Jeśli jesteś młodą osoba i nie masz paszportu czy innego drugiego po za dowodem osobistym dokumentu G... z tego będzie bo nie założą Ci konta
Nawet iść nie ma gdzie i dowód pokazać bo to twór wirtualny. Jak widać dowód na podstawie którego wyrabia sie inne dokumenty nie wystarcza by jak w normalnych bankach konto założyć.
P O R A Ż K A

AdamG napisał(a):Wg mnie to najtańsze konto aktualnie na rynku:

- brak opłat za prowadzenie konta,
- brak opłat za wydanie i użytkowanie karty debetowej,
- wysoki 5-procentowy cashback (stały rabat na zakupy w Internecie),
- 0zł za przelewy internetowe, w tym 10 przelewów natychmiastowych,
- 0zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Ponadto, bank dodaje szereg nowinek technicznych.

Co do minusów, to system transakcyjny jest chyba jeszce cały czas w budowie, ale ogólnie nie jest źle :)
niedoszlyklient

napisał jkol » 2014-03-21, 20:31

niedoszlyklient napisał(a):Jeśli jesteś młodą osoba i nie masz paszportu czy innego drugiego po za dowodem osobistym dokumentu G... z tego będzie bo nie założą Ci konta
Nawet iść nie ma gdzie i dowód pokazać bo to twór wirtualny. Jak widać dowód na podstawie którego wyrabia sie inne dokumenty nie wystarcza by jak w normalnych bankach konto założyć.
P O R A Ż K A

Witam,
Mojemu dziecku wystarczył dowód i ... legitymacja szkolna. Więc się da :-)
Napawdę nie masz żadnego innego dokumentu ze zdjęciem ? (leg. ubezpieczeniowa, ks. wojskowa ? ).
Pozdrawiam,
jkol

warto wspomnieć

napisał wartowspomnieć » 2014-03-26, 19:11

Zwrot 5% dotyczy zakupów do kwoty 1000 zł miesięcznie i 4000 zł w ciągu roku, dokonanych w sklepach internetowych w Polsce i za granicą, z wyłączeniem tylko wybranych punktów, określonych w regulaminie, i dotyczy klientów, którzy otrzymują na konto w T-Mobile wynagrodzenie (lub stypendium z uczelni). Oferta dotyczy operacji zaksięgowanych do 31 marca 2014 r.

Więc wychodzi na to, że te osoby, które nie mają comiesięcznych wpływów na konto (wypłat), to tego 5%-owego zwrotu nie mogą mieć...
wartowspomnieć

napisał Kasia1985 » 2014-04-08, 12:34

Witam wszystkich,
mam jeszcze jedno pytanie, czytałam forum, ale nie widzę poruszonego tego wątku. Czy do konta T-Mobile można wnioskować o wydanie dwóch kart oraz upoważnić do konta drugą osobę? Chciałabym otworzyć konto wspólnie z mężem, ale przed tym wolałabym wiedzieć, że wszystko będzie w porządku :) Pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedź.
Kasia
Kasia1985

napisał jkol » 2014-04-09, 19:47

Kasia1985 napisał(a):Witam wszystkich,
mam jeszcze jedno pytanie, czytałam forum, ale nie widzę poruszonego tego wątku. Czy do konta T-Mobile można wnioskować o wydanie dwóch kart oraz upoważnić do konta drugą osobę? Chciałabym otworzyć konto wspólnie z mężem, ale przed tym wolałabym wiedzieć, że wszystko będzie w porządku :) Pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedź.
Kasia

Witam,
Jeśli dobrze rozumiem, to chodzi Ci o konto dla siebie i pełnomocnictwo dla męża ?
Wydaje mi się, że nie będzie problemu, ale proponuję po prostu tam zadzwonić plus wcześniejsza lektura regulaminu prowadzenia konta.
Ja to rozwiązałem w inny sposób -konto wspólne. Karty wydane dla obojga współposiadaczy.
Pozdrawiam,
jkol

sync zmienił nazwę na T-Mobile

napisał chwdp » 2014-05-05, 23:27

Co jest ku.... czego te t-mobile się weszli do alior synku , teraz naprawdę przesada tak się sprzedać. dobrze że chociaż zamówiłem ostatnio kartę przed zmianą nazwy i mam alior synca.
chwdp

napisał Bankieriapl » 2014-05-06, 20:03

Zmiana zmianą, zawsze znajdą się zwolennicy i przeciwnicy. Mnie osobiście odstrasza różowa kolorystyka i mniej przejrzysta strona. Na plus jednak można ocenić większe przywileje dla klientów T-Mobile i liczne bonusy np. za przeniesienie numeru i konta do T-Mobile Usługi Bankowe.

Pozdrawiam
M.J.
Bankieria.pl
Bankieriapl

Poprzednia stronaNastępna strona