T-Mobile (d. AliorSync) - Konto osobiste - Wasze Opinie

T-Mobile (d. AliorSync) - Konto osobiste - Wasze Opinie

napisał admin » 2012-07-10, 11:53

Czy warto założyć konto osobiste w banku T-Mobile Usługi Bankowe (dawnym Alior Syncu)? Czy są jakieś ukryte opłaty i prowizje? Czy karta do konta jest darmowa? Jak jest z wpłatą i wypłatą pieniędzy?
Opisz swoje doświadczenia z Alior Bankiem i wyraź swoją opinie o koncie osobistym T-Mobile (dawnym Alior Syncu).

Obrazek Uwaga zmiana od 4 maja 2014 r. marki Alior Synca na T-Mobile Usługi Bankowe

Załóż konto
Zobacz szczegóły

admin
Administrator

Opinia

napisał AdamG » 2012-07-10, 13:47

Wg mnie to najtańsze konto aktualnie na rynku:

- brak opłat za prowadzenie konta,
- brak opłat za wydanie i użytkowanie karty debetowej,
- wysoki 5-procentowy cashback (stały rabat na zakupy w Internecie),
- 0zł za przelewy internetowe, w tym 10 przelewów natychmiastowych,
- 0zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Ponadto, bank dodaje szereg nowinek technicznych.

Co do minusów, to system transakcyjny jest chyba jeszce cały czas w budowie, ale ogólnie nie jest źle :)
AdamG

napisał Damianoo » 2012-07-10, 14:26

Alir Sync zwraca 5% zakupów w internecie i na Allegro, czy jakikolwiek bank to przebije? raczej wątpliwe.

T-Mobile juz dziś na dzień dobry daje o niebo lepsze parametry konta od większości polskich banków: oprocentowanie konta oszczędnościowego, darmowe konto i darmową kartę + darmowa naklejkę zbliżeniową i bezpłatne wszystkie bankomaty. Do tego 10 przelewów natychmiastowych w miesiącu za -!
Cenowo są REWOLUCYJNI i REWELACYJNI.
I to wszystko bez względu na to jakie mamy saldo czy obroty na koncie czy ile wykonaliśmy płatności kartą w sklepach.

Taki mbank ze swoim ekontem wypada wręcz blado o Inteligo już nie wspomnę.

To jest nowy standard bankowości 2.0 :) Teraz reszta będzie mogła tylko już gonić Synca!
Damianoo

Ocena negatywna

napisał graciarz » 2012-07-11, 09:32

Z wielką ochotą i dużymi nadziejami otworzyłem konto w Alior Syncu, aby przekonać się na własnej skórze o tej "wielkiej" innowacyjności Synca.
Niestety jak dla mnie to jedna wielka chała. Mam szybki internet, a dla Synca to za mało, nie da się połączyć z wirtualnym doradcą ani video ani na głos. Chyba to tylko wielka ściema

Trzeci dzień próbuję się zalogować do Banku - bez skutku.
Tak jak było na początku Aliora w 2008 r tak i teraz - kupa błędów ! No, ale prezesi chcą zrobić wszystko zgodnie z planem i nie patrzą na wkurzonych klientów.

Może jak to konto dopracują będzie całkiem ok, natomiast teraz zdecydowanie niedopracowane i nie polecam.

Chyba, że ktoś chce pracować za darmo jako betatester.
graciarz

brednie

napisał newcommer » 2012-07-25, 13:11

Damianoo napisał(a):Cenowo są REWOLUCYJNI i REWELACYJNI.
I to wszystko bez względu na to jakie mamy saldo czy obroty na koncie ...... Teraz reszta będzie mogła tylko już gonić Synca!

Jak się spojrzy w tabelę opłat to koszt karty debetowej to 75PLN przy obrocie do 7500 rocznie.
Faktycznie konkurencja została daleko w tyle
newcommer

Kłamiesz?

napisał Frozen » 2012-07-25, 18:41

Gdzie Ty widzisz w tabeli opłat i prowizji 75 zł za kartę debetową? :> Bo tego raczej nie ma :) Co do działania banku to ja ze swoim łączem 13 mb/s nie miałem problemów ani z głosowym kontaktem ani video. A pracuje na Ubuntu 12.04. Oferta także dobra. Tymczasem mam na testach przez 2 miesiace i sprawdzę jak to działa :)
Frozen

napisał MarcinSLASK » 2012-07-26, 10:34

Sporo kupuję przez internet. SKusiła mnie oferta 5% zwrotu za zakupy internetowe i zero opłat za konto, przelewy, bankomaty i karte debetową.
Na dodatek założyłem to konto używając kuponu GRUPER i po pierwszej transakcji kartą mam dostać 50 zł premii :]
Konto założyłem w 10 min, bez żadnych kurierów itp.
Na razie jest GIT
MarcinSLASK

Konto walutowe

napisał pabloo » 2012-08-08, 21:33

Witam. W jaki sposób mogę w Sync założyć konto walutowe? Na stronie sync.pl jest tylko opcja założenia konta osobistego. Pozdrawiam :)
pabloo

napisał rodzynek2 » 2012-08-09, 08:44

Przez infolinię. Nie wiem, czy nie będą chcieli najpierw żebyś założył konto złotowe, które jest za darmo.
rodzynek2

napisał k2 » 2012-08-09, 14:50

Szkoda tylko, że nie mają na razie powiadomień sms o dokonanych transakcjach na koncie i kartami - z informacji które dzisiaj otrzymałem na "infolinii" to dopiero nad tym pracują, koszt jednego smsa przeraża bo to 30gr, a abonamentu nie przewidują. Dla porównania w mbanku można wykupić abonament 45 sms za 6zł co daje około 14gr/sms. Przy 60 transakcjach w miesiącu ten cały T-Mobile już nie wydaje się być taki bezpłatny.... :wink:
k2

Następna strona