Toyota Bank - Konto Osobiste - Opinie, Oceny, Pytania

toy konto

napisał kamilg011 » 2011-06-26, 16:37

konto fajne..

trzeba korzystać z promocji jak dają.. nie polecam na główne konto do codziennych płatności... chyba że ktoś kocha marke TOYOTA:)
kamilg011

Odp

Google - reklama

konto click

napisał rrrobert » 2011-06-29, 14:52

Proszę was, napiszcie co nieco o koncie CLICK.Ma to być mój następca mBanku.
Rzekomo wszystko darmowe, prócz karty która kosztuje 1pln/miesiąc, i 4 i kolejnych wypłat z bankomatu.
rrrobert

Uwaga na Toyota Bank - oszuści!!!!!!!

napisał zniechęcony » 2012-01-03, 21:10

em napisał(a):ja też miałem przygodę z ToyBankiem -(Toy Toy<,,, Toy story....)
.. koszmar....

Przelałem sobie pieniądze na konto oszczędnościowe i z niego założyłem lokaty. Normalnie robiąc lokaty "do koszyka", a potem zatwierdziłem jednym podpisem. 25 lokat. I pobrało mi 24 x 9 złotych za przelew na lokatę = 216 złotych. Oszukańczy Bank.

Uważajcie na niego. Jeśli potrafią zrobić coś takiego to potrafią zrobić i gorsze rzeczy.
zniechęcony

najgorsze konto

napisał gwidon » 2012-01-17, 21:00

Ja właśnie rezygnuję u nich z konta. Przy regularnych wpływach na konto 6000 zł. miesięcznie i nieobciążonym BIKu nie dali mi po roku linii kredytowej. Uprzejmie poinformowali mnie, że kolejny wniosek mogę złożyć po miesiącu. Po prostu żenada!
gwidon

dziwne

napisał lekarz » 2012-02-11, 16:36

[color=#0000FF]
zniechęcony napisał(a):
.. koszmar....

Przelałem sobie pieniądze na konto oszczędnościowe i z niego założyłem lokaty. Normalnie robiąc lokaty "do koszyka", a potem zatwierdziłem jednym podpisem. 25 lokat. I pobrało mi 24 x 9 złotych za przelew na lokatę = 216 złotych. Oszukańczy Bank.

Uważajcie na niego. Jeśli potrafią zrobić coś takiego to potrafią zrobić i gorsze rzeczy.
[/color]

A ja się dziwię ludziom. Niby skończyli szkoły a czytają i nie rozumieją. Jak WÓŁ jest napisane, że z KONTA OSZCZĘDNOŚCIOWEGO tylko pierwsza wypłata w miesiącu jest bezpłatna a za następne się płaci (bez względu gdzie ta wypłata jest kierowana). Jeśli chce się zakładać lokaty to z KONTA BIEZĄCEGO !!!! A jak ma się środki na oszczędnościowym to najpierw przelać JEDNĄ wypłatą na bieżące i potem zakładać lokaty. Ludzie, czytajcie warunki ze zrozumieniem, a nie będziecie mieć do nikogo żalu (chyba, że do siebie !!!)
lekarz

napisał lekarz » 2013-01-30, 15:12

zniechęcony napisał(a):
.. koszmar....

Jak się nie czyta regulaminów to się ma. Było zakładać lokaty z rachunku bieżącego a nie oszczędnościowego to by się nie płaciło 24 x 9 złotych.
lekarz

całkiem dobre konto

napisał qfuqfu » 2013-06-26, 09:37

Przyzwoite konto osobiste. Założyłem parę lat temu, chyba już 7, i jestem umiarkowanie zadowolony. Oprocentowanie bardzo dobre, ostatnio spada, ale gdzie nie spada. Do wyboru sporo lokat (nawet za dużo, bo trochę trudno się w nich połapać)), które w większości gwarantują ochronę przed inflacją. Do dyspozycji cała sieć bankomatów z limitem bezpłatnych trzech wypłat miesięcznie. Ale nie jest idealnie. Interfejs jest nieelastyczny i ma wady, które irytują użytkownika zwłaszcza, że inne banki stosują rozwiązania, które są bardziej intuicyjne i przyjazne dla użytkownika. Kiepska infolinia i uciążliwe odblokowanie dostępu do konta w przypadku wbicia złego logowania. Można by to było poprawić, ale Toyota Bank wierzy, że wszystko jest ok i nic nie robi by te mankamenty wyeliminować. I to są właśnie powody, że moje zadowolenie z korzystania z banku nie jest pełne.
qfuqfu

spada w rankingu

napisał Partyzant » 2013-09-27, 11:47

Jestem już w tym banku dobre parę lat.I muszę przyznać że albo ten bank stoi w miejscu z niektórymi ofertami albo się nawet cofa.Oprocentowanie konta czy też pożyczki/kredytu super.Dostęp do konta,bez zastrzeżeń,nigdy nie miałem problemu z logowaniem do konta,przez internet czy tez telefonicznie.Trzy wypłaty z bankomatów miesięcznie w zupełności wystarczają,w dzisiejszych czasach kartą już można płacić chyba w każdej "pipidówie"..Nie jestem pewien czy można robić przelewy międzynarodowe,bo jak na taki duży bank stacjonujący w prawie każdym kraju na świecie,to powinno być standardem.Dzwoniąc do BOK mówią że nieobsługują takich przelewów ale Kod BIC do takowych,posiadają(TOBAPLPW).
Partyzant

niestety również problemy

napisał kes » 2013-11-07, 13:27

Podobnie jak kolega mm również duże problemy z zakończeniem umowy. Nie można tego zrobić inaczej niż papierowym listem, niestety nie trzymałem potwierdzenia więc dowiedziałem się po roku (!) że umowa jednak nie jest rozwiązana (kopię listu wysyłałem im również emailem więc akurat na skrzynce pocztowej się zachował), w międzyczasie kilkadziesiąt złotych opłat za prowadzenie rachunku. Koniecznie pilnujcie się przy komunikacji z tym bankiem bo brak oddziałów powoduje duże problemy z potwierdzeniami takich operacji.
kes

napisał romio » 2013-11-16, 12:42

Zakładanie konta w Toyota Bank to pomyłka.Właśnie się dowiedziałem że aby odzyskać drobną kwotę która została zaksięgowana przez nich omyłkowo jako pobrana,muszę nabyć skaner i drukarkę.2 dni temu bez jakiejkolwiek informacji ze strony banku rozpoczęto moderację systemu bankowego.Próbowałem w tym czasie pobrać kilkadziesiąt złotych w bankomacie.Nie wiedząc o konserwacji.Pieniędzy oczywiście nie uzyskałem,ale zostały 2 dni później zaksięgowane,jako wypłacone.W ramach reklamacji,dowiedziałem się że muszę pobrać plik pdf ze strony toyota bank,wypełnić,a później zeskanować i wysłać im mailem.Aby odzyskać zatem 80 złotych,muszę nabyć sprzęt wartości około 300 złotych.Na moje sugestie że jest to bzdura,pani w słuchawce,jak papuga,powtarzała mi że muszę wydrukować i zeskanować.Jednym słowem.Najnormalniej w świecie ukradziono mi 80 złotych,gdyż wiadomo im jest że nikt nie będzie robił żadnych ceregieli z powodu takiej kwoty.
romio

Poprzednia stronaNastępna strona