Toyota Bank - Konto Osobiste - Opinie, Oceny, Pytania

napisał maniaczek » 2013-12-07, 14:39

Dobre, stabilne konto, znam wiele osób, które korzystają z niego.
maniaczek
 
Posty: 15
Dołączył: 2013-11-01, 12:27
Pomógł: 1 razy

Odp

Avatar użytkownika
Google - reklama
 
Posty: 1289
Dołączył: 2010-03-02, 20:23
Pomógł: 456 razy

Stosują nieuczciwe praktyki

napisał Ela2 » 2014-01-09, 11:07

Moja opinia jest bardzo zła - stosują niestety niezbyt uczciwe metody w kontaktach z klientami. Założyłam u nich konto przy okazji kupna samochodu zachęcona przez dilera. Konto i karty było oczywiście bezpłatne. Z konta nie korzystałam, oni w międzyczasie wprowadzili opłaty za prowadzenie konta i za kartę (żadnej informacji nie otrzymałam) i po odczekaniu trzech lat zwrócili się o zapłatę (pobrać nic nie mogli, bo na koncie nic nie było). Żadnych pieniędzy oczywiście nie mam zamiaru im płacić, natomiast do marki mnie to totalnie zniechęciło (nawet do samochodu). Poza ty bardzo luzacko podchodzą do obowiązujących przepisów, ściśle biorąc uważają, że obowiązują one tylko klientów, ale nie ich. Moja opinia - zdecydowanie nie polecam.
Ela2
 

napisał MateuszL » 2014-01-09, 13:25

ale to aż dziwne - nie było żadnego aneksu albo chociaż powiadomienia o zmianie regulaminu płatności za konto?
Avatar użytkownika
MateuszL
 
Posty: 43
Dołączył: 2013-11-26, 10:15
Lokalizacja: Katowice
Pomógł: 1 razy

nieuczciwy Bank

napisał polasa » 2014-04-08, 11:54

Ela2 napisał(a):Moja opinia jest bardzo zła - stosują niestety niezbyt uczciwe metody w kontaktach z klientami. Założyłam u nich konto przy okazji kupna samochodu zachęcona przez dilera. Konto i karty było oczywiście bezpłatne. Z konta nie korzystałam, oni w międzyczasie wprowadzili opłaty za prowadzenie konta i za kartę (żadnej informacji nie otrzymałam) i po odczekaniu trzech lat zwrócili się o zapłatę (pobrać nic nie mogli, bo na koncie nic nie było). Żadnych pieniędzy oczywiście nie mam zamiaru im płacić, natomiast do marki mnie to totalnie zniechęciło (nawet do samochodu). Poza ty bardzo luzacko podchodzą do obowiązujących przepisów, ściśle biorąc uważają, że obowiązują one tylko klientów, ale nie ich. Moja opinia - zdecydowanie nie polecam.

Ja również mam dokładnie taką samą opinię o tym Banku. Umowę o podpisanie konta założyłam wiele lat temu. Nigdy go nieaktywowałam co było przez Bank wymagane by z niego korzystać. Konto i karta miały być bezpłatne. Po kilku latach Bank poinformował mnei SMS-em o tym, że zalegam mu kilkadziesiąt złotych prowizji. Twierdzą, że powiadomili mnie o zmianie taryfy prowizji i opłat poprze bankowość elektroniczną - którą to usługę mam nieaktywną i nigdy się do niej nie logowałam. Przepisy prawa bank interpretuje dowolnie. Na każde pismo odpowiada po miesiącu listem zwykły, niepriorytetowym. Typowe hodowanie długu klienta a następnie działanie na zwłokę by zarobić jeszcze kilka złotych. Zdecydowanie odradzam ten bank. Bardzo aroganckie podejście do klienta.
polasa
 

Poprzednia strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość