BZ WBK - e-Konto<30 - Opinie, Oceny

BZ WBK - e-Konto<30 - Opinie, Oceny

napisał admin » 2009-06-12, 12:34

Czy warto założyć konto dla młodych Konto<30 w BZWBK? Czy są jakieś opłaty za prowadzenie? Czy przelewy są darmowe? Jak jest z kartą bankomatową do konta? Opisz swoje doświadczenia z Bankiem Zachodnim WBK i wyraź swoją opinie o koncie dla młodych między 13 a 30 rokiem życia. Zadaj pytanie odnośnie konta bankowego Konto<30 w Bank Zachodni WBK.

Konto<30 BZ WBK-Podstawowe parametry:

Załóż konto
Zobacz szczegóły

admin
Administrator

Odp

Google - reklama

millennium czy bz wbk

napisał ikar881 » 2012-08-02, 17:25

witam, czy mógłby mi ktoś doradzić? Wybrać konto studenckie w banku millennium czy w BZ WBK? :(
ikar881

Brak PIN-u

napisał BrakPINu » 2012-12-22, 22:19

Witam. Ja również borykam się z pewnym problemem, otóż ... Konto założyłem praktycznie rok temu, a co najgorsze nie dostałem PIN-u. Czekałem, czekałem, aż w końcu stwierdziłem, że obejdę się bez konta. Od jakiegoś czasu dostaję listy od banku, raz, żebym zapłacił za nieaktywowane konto, później, że nie dostanę nigdzie kredytu przez następne 5 lat. Co zrobić?! Przecież nie będę płacił za coś z czego w ogóle nie korzystam, i nawet nie mam do tego dostępu, ze względu na brak PIN-u ! Proszę o pomoc.
BrakPINu

karta Visa

napisał angela20124 » 2012-12-31, 13:31

ZespolBZWBK napisał(a):Karta do nowego konta Wydajesz & Zarabiasz umożliwia bezprowizyjną wypłatę ze wszystkich bankomatów w Polsce. Więcej informacji na temat konta:
tematy27/bz-wbk-konto-wydajesz-zarabiasz-opinie-oceny-pytania-vt1953.htm

Zasady obecności BZ WBK na forach można sprawdzić na: indywidualni.bzwbk.pl/zasady-obecnosci-bz-wbk-na-forach.html

Zespół Banku Zachodniego WBK

mam pytanie jestem za granica i chce wyplacic pieniadze posiadam karte Visa.10 wyplacilam pieniadze a dzisiaj chcialam i nie mg nie wiem co robic.A na koncie sa dostepne srodki
angela20124

napisał Saturninus » 2012-12-31, 14:04

Proponuję kontakt z infolinią, tam można uzyskać konkretne informacje o powodach odrzucenia transakcji. Tel z zagranicy 618119999.
Saturninus

Brak PINu

napisał PIN » 2013-01-05, 21:08

Witam. Ja również borykam się z pewnym problemem, otóż ... Konto założyłem praktycznie rok temu, a co najgorsze nie dostałem PIN-u. Czekałem, czekałem, aż w końcu stwierdziłem, że obejdę się bez konta. Od jakiegoś czasu dostaję listy od banku, raz, żebym zapłacił za nieaktywowane konto, później, że nie dostanę nigdzie kredytu przez następne 5 lat. Co zrobić?! Przecież nie będę płacił za coś z czego w ogóle nie korzystam, i nawet nie mam do tego dostępu, ze względu na brak PIN-u ! Proszę o pomoc.
PIN

bz wbk

napisał iwa » 2013-02-12, 10:50

Mam u nich konto <30 od kilku lat.Pierwszy rok posiadania karty byl za darmo bo wykonalam 3 transakcje karta,teraz place raz w roku ok.25zl mimo ze place karta czesto.Dostep do konta przez internet za darmo,przelewy za darmo,wyplaty z bankomatow WBK za darmo,prowadzenie konta za darmo,tylko sprawdzenie w bankomacie stanu konta 1zl(szok!)no i dobrowolne ubezpieczenie 2zl.Generalnie w maju koncze 30lat wiec pojde zamnkac konto i zastanawiam sie nad kontem walutowym ktore zalozono mi rownolegle z kontem<30.Zadnej kasy tam nie mam,nie place za jego prowadzenie i w ogole zapomnialam o jego istnieniu bo zgranice nie latam na wakacje i az sie boje je pozamykac bo podobno ludzie w tym banku zamykaja darmowe konta a pozniej dostaja pisma z Kruka,ze zalegaja bankowi z kasa.Jak nie zapomne to w maju napisze co z tym kontem.pozdrawiam:)
iwa

napisał terza6 » 2013-06-19, 18:36

Oczywiście, że warto. Jest to jedno z tych kont, które na pewno godne jest polecenia. Nie da się zatem ukryć, że każdy student, który pragnie mieć własne konto i z niego owocnie korzystać, powinien brać pod uwagę właśnie to konto.
terza6

Pytania, pytania, pytania :)

napisał MyszaXde » 2013-09-23, 16:37

Witam . Przeczytałam wiele odpowiedzi na zadane pytanie lecz dalej mam wątpliwości . Otóż :
1. Mam 17 lat . Wiem , że potrzebna jest zgoda rodzica bla bla bla, ale czy rodzic ma dostęp do mojego konta ? Może sobie przelewać moje pieniądze na swoje bądź z nich korzystać ? Czy może sprawdzać ile mam środków, na co wydałam i ile wydałam ?
2. Opłata za kartę to 2 zł/miesięcznie ?
3. Czy muszę płacić kartą w sklepach ? Nie mogę tylko i wyłącznie wypłacać w bankomatach ?
4.Czy ponoszę dodatkowe koszty za płacenie kartą?
5. Czy wypłaty w bankomatach też są darmowe ? ( Chodzi mi o bankomat BZ WBK )
6. Mój pracodawca wymaga ode mnie podania nr konta bankowego, czy oni bd mogli mi normalnie przesyłać pieniądze od razu na moje konto czy to bd musiało wyglądać tak, iż prześlą na konto moich rodziców, a oni dopiero na moje ? ( gdzieś czytałam, że tak trzeba- tylko nie jestem pewna czy w tym banku także )
7. Doładowanie telefonu jest możliwe ? Płace coś za to ?
8. Ważne; czy jeśli moja mama ma konto w tym banku, to ja mam jakieś zniżki ?
Okej. Jak na razie wystarczy . Dzisiaj chce porozmawiać z mama o tym by założyła mi konto , więc muszę mieć sensowne argumenty :)
MyszaXde

napisał ulicafinansowapl » 2015-03-13, 17:52

Konta w tym banku są kosztowne od czasu wprowadzenia obowiązkowej opłaty za kartę. Lepiej rozejrzeć się za innymi ofertami.
ulicafinansowapl

napisał mateo87 » 2015-03-19, 12:53

Ja ogólnie nie narzekam na to konto, a mam je już 6 lat :) Ogólnie jesli chodzi o opłaty za karty, to można to obejść w taki sposób, że bierze się kartę PAYBACK, za którą nie trzeba płacić, jeżeli wykona się trzy transakcje bezgotówkowe w miesiącu :) wystarczy kupić np bilet jednorazowy trzy razy i z głowy :) ogólnie mam też konto w PKO (kredyt studencki) i tam cały czas ze mnie kasę zdzierają, a tu żadnych opłat mi nie naliczają :P
mateo87

Poprzednia stronaNastępna strona