ING Bank - Konto Student - Opinie, Oceny

ING Bank - Konto Student - Opinie, Oceny

napisał admin » 2009-06-26, 15:08

Czy warto założyć konto dla młodych Konto Student w ING? Czy są jakieś opłaty za prowadzenie? Czy przelewy są darmowe? Jak jest z kartą bankomatową do konta?
Opisz swoje doświadczenia z ING Bankiem Śląskim i wyraź swoją opinie o koncie dla młodych między 13 a 26 rokiem życia.
Zadaj pytanie odnośnie konta bankowego z Lwem Student w ING Banku.

Konto Z Lwem Direct ING - Podstawowe parametry:

Załóż konto
Zobacz szczegóły

admin
Administrator

Odp

Google - reklama

ing bank śląski konto z lwem student

napisał wojtek » 2009-07-02, 12:29

Polecam to konto:
- darmowy dostęp do konta przez internet
-przelewy bez wpisywania danych, t wystarczy odbiorcę przelewu sobie zapisać a później przy przelewie tylko wybrać z listy zapisanych osób do kogo chcesz wysłać pieniądze
- bezpłatne przelewy krajowe, przelewy do UE tylko 5 zł
- za kartę 2 zł na miesiąc (lub 0 jak się nia troche placi)
-bankomat znajdzie się w każdym mieście
wojtek

Nie otrzymałem karty i kodu pin.

napisał Kudah » 2009-07-08, 11:40

Mam nadzieję, że pisze w dobrym temacie, jeśli nie proszę o przeniesienie wiadomości.

Jakiś czas temu zarejestrowałem konto z lwem, student. Rejestracji dokonałem przez internet. Po tygodniu dostałem od kuriera 2 koperty. W jednej był kod do dostępu do konta Online, a w drugiej pin do serwisu hallośląsk. Tu też mam pytanie. Czekam ponad miesiąc na kopertę z kartą płatniczą i pinem. Czy założenie konta student jest równoznaczne z wydaniem mi karty? Czekam na przesyłkę i czekam..

Wydawało mi się, że składałem zamówienie na kartę za pomocą internetu. Wybrałem 'podstawowy' szablon. Czy istnieje możliwość sprawdzenia gdzieś na ING OnLine, czy składałem wniosek o kartę?

Dodam jeszcze, że po zalogowaniu, wchodzę do kategorii wnioski i wyświetla mi się taki komunikat:
" Ważna informacja - funkcjonalność systemu niedostępna

Informujemy, że funkcjonalność systemu jest niedostępna do momentu pozytywnej weryfikacji otrzymanego przez Bank egzemplarza Umowy. "

Nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć. Może po prostu bank olał mnie jako klienta i moja karta wraz z kodem pin gdzieś się zapodziała?

Proszę o pomoc osób orientujących się w temacie.
Kudah

napisał TBag » 2009-11-05, 20:43

Ja bym na twoim miejscu poszedł do oddziału ING i oni tam bardzo chętnie pomagają aktywować INGBankOnline i HaloŚląski. A przy okazji możesz złożyć u nich zamówienie na kartę
Kudah napisał(a):Czy istnieje możliwość sprawdzenia gdzieś na ING OnLine, czy składałem wniosek o kartę?

Na stronie głownej w systemie online jest zakladka karty(na samym dole). I tam jest nr karty i status w tym przypadku nieaktywna. Jęzeli tego nie ma tzn. że karta nie została zamówiona
TBag

napisał mieczyk » 2010-01-10, 02:26

witam
obecnie nic sie nie zmienilo i przelew do innego banku z konta student w ING wynosi 0zl?
mieczyk

napisał rodzynek2 » 2010-01-10, 09:35

Przelew jest za darmo. Ale przysłanie SMS z kodem kosztuje 0,25 zł
rodzynek2

napisał ManieQ » 2011-02-25, 16:06

W ING wszystko , no prawie wszystko jest za darmo.
Prowadzenie konta, przelewy wypłaty,wpłaty, i karty są za 0 zł.
http://www.konto-studenckie.pl/ing-bank.php
Prosze do zapoznania sie
ManieQ

napisał TerminalePoznan » 2011-06-14, 20:45

Ja z ING mam same nieprzyjemnosci. Miałem konto studenckie (opłata za karte 2 zł /mc ), jak opłata urosła do 5 zł poszedłem do nich, przerobili mi konto na Direct (ponowna opłata 2 zł /mc). Teraz na koncie Direct pobierają mi 7 zł/mc. Jedno wielkie nieporozumienie. Jak przyjdą wakacje i bedzie wiecej czasu, likwiduje konto...
TerminalePoznan

napisał Kai » 2012-05-22, 13:48

Witam, jestem studentem, nie mam stałych dochodów ale mam odłożone parę tyś, któtre
zarobiłem, będąc w pracy w wakacje. w te wakacje również mam zamiar trochę popracować i
zarobić trochę grosza, i odnośnie tego, mam pytanie. chciałbym założyć sobie konto, żeby nie zdzierali ze mnie, niewiadomo jakich kwot za prowadzenie konta itp,
I jak jest z 'własną kartą'. Mam na myśli własny
obrazek/wizerunek na karcie. siostra ma konto w ING (również studiuje i nie ma miesięcznych stałych dochodów) i wiem, że jest tam wewnętrzne oprocentowanie, więc może by to lepiej dla mnie wyszło.
Jednakże proszę o porady.

Pozdrawiam
Kai

napisał mrnovy » 2014-04-11, 07:57

Z tego co słyszałem, opłaty za konto w ING nie należą do najmniejszych, dlatego też nie zdecydowałem się na ich wybór, pomimo tego, że oddział leży zaraz obok mojego miejsca zamieszkania. Muszę jednak przyznać, mój obecny bank również nie posiada atrakcyjnych ofert, przez co ponownie zastanawiam się nad jego zmianą.
mrnovy

Następna strona