Pekao SA - EuroKonto Intro - Opinie, Oceny

spoko

napisał sammar » 2010-06-30, 16:18

nie było mnie 4 miesiące w kraju, nawet nie zaglądałem na konto w pekao, a tu takie zmiany, widze, że jednak coś w tej Polsce się zmienia :)
sammar

Odp

Google - reklama

zmiana eurokonta akademickiego na intro

napisał ad » 2010-08-08, 20:51

Mam pytanie, czy istnieje możliwość zmiany konta z eurokonta akademickiego na eurokonto intro bez większych formalności? Z akademickiego korzystam już kilka lat, ale uważam, że intro jest dla mnie atrakcyjniejsze. Czy muszę czekać aż skończy się umowa na eurokonto akademickie?
ad

opłata

napisał Gość » 2011-01-11, 23:52

Hej, mma pytanie czy to prawda ze przy placeniu karta poznad chyba 4 razy nie pobierane sa oplay za jej korzystanie???
Gość

napisał hotarti » 2011-01-12, 14:02

Gość napisał(a):Hej, mma pytanie czy to prawda ze przy placeniu karta poznad chyba 4 razy nie pobierane sa oplay za jej korzystanie???

Nie prawda, normalnie opłata za kartę w Eurokoncie Intro wynosi 1,98, a jeśli zapłacisz 4 razy w miesiącu kartą to ta opłata spada do 0,99zł
hotarti

Pytanie.

napisał Messyyy » 2013-09-24, 11:11

Witam.

Chciałabym się zapytać o kilka rzeczy.
Mam obecnie 25 lat, uczę się w liceum zaocznym.
Szukam konta które by spełniło moje oczekiwania tzn.
- najlepiej jakby było całkowicie darmowe
- darmowe założenie
- możliwość wypłaty środków w oddziale banku
- darmowe lub nie drogie prowadzenie karty kredytowej
- możliwość zablokowania zaciągnięcia debetu, kredytu, pożyczki.
- możliwość nadzorowania, sprawdzania, obsługi przez Internet

Na stronie Pekao poczytałam o tym koncie Pekao SA - EuroKonto Intro i fajnie to wszystko wygląda ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że tak wszystko jest za darmo? Pytam więc gdzie jest haczyk?
Czy zakładając takowe konto podpisuje się umowę na jakiś okres? Jaki jest okres wypowiedzenia gdy zasłużymy będę chciała zrezygnować z konta?

Czy może ktoś by polecił jakieś inne konto? Może w innym banku?
Nie wiem zupełnie jakie wybrać.
W sumie to te konto jest mi potrzebne praktycznie do wypłacania pieniędzy z PayPala no i może dokonanie jakiejś wpłaty na jakiś rachunek.
Z kart kredytowych w sumie nie muszę korzystać.
Messyyy

Poprzednia strona