Pekao SA - EuroKonto Intro - Opinie, Oceny

Pekao SA - EuroKonto Intro - Opinie, Oceny

napisał admin » 2009-09-22, 23:07

Obrazek

Czy warto założyć konto studenckie EuroKonto Intro w Pekao? Czy są jakieś opłaty za prowadzenie? Czy przelewy są darmowe? Jak jest z kartą bankomatową do konta?
Opisz swoje doświadczenia z Pekaoi wyraź swoją opinie o koncie dla młodych do 30 roku życia.
Zadaj pytanie odnośnie konta bankowego w Pekao.
admin
Administrator

Odp

Google - reklama

intro a eurokonto student

napisał Justyna89 » 2009-11-25, 12:41

Witam,
Prosiłabym o porównanie tych dwóch kont. Jakie są obecnie ceny za prowadzenie eurokonta student wypłaty w bankomatach i przelewy internetowe?Mam eurokonto student i zastanawiam się nad zmianą na intro.
Justyna89

napisał EkspertPekaoSA » 2010-02-22, 12:54

Eurokonto Akademickie, które znajdowało się w dotychczasowej ofercie:
- prowadzenie rachunku 4 zł
- przelewy zewnętrzne w placówce banku 2,99zł
- przelewy zewnętrzne w Telepekao 1,50 zł
- przelewy zewnętrzne przez internet 0,50 zł
- bankomaty Pekao S.A bezpłatnie

Konto Intro ma tą przewagę na starcie, że można prowadzić je do 30 roku życia, nie będąc studentem. Drugą przewagą jest prowadzenie rachunku za 0 zł.
- prowadzenie konta bezpłatnie
- przelewy przez internet 0,50 zł
- przelew w oddziale banku
- obsługa karty Maestro 0,99

Jeżeli natomiast robisz dużo transakcji przez internet, zobacz Eurokonto Net - prowadzenie też 0 zł.

Ekspert Pekao S.A
EkspertPekaoSA

ile?

napisał chazychaz1 » 2010-03-08, 14:44

A ile bedzie kosztował przelew z mojego konta pekao sa na inne konto w pekao sa ? tez 50 groszy>? bez wzgledu gdzie wysyłam pieniazki ? na jaki numer konta ?
chazychaz1

napisał dsfgffdsfagas » 2010-03-08, 14:52

a jezeli założe sobie to konto i bede z niego korzystal tylko miesiac ( w tym karta bankomatowa) to do ilu miesiecy bede miał naliczana opłate za korzystanie z kart? bo korzystanie z niej to wydatek 2zł na miesiac, jak tak nie zapłące przez 3 miesiace za karte ( w sumie 6zł) to co sie stanie ? do ilu miesiecy nie bede miał problemów od banku ???

do tego rachunku wydaje sie karte maestro? a karte do placówki ? zeby móc wpłacic pieniazki ? sa jeszcze te karty ?
dsfgffdsfagas

napisał eapon » 2010-04-01, 16:50

karta, kartą, ja osobiście najczęściej jednak korzystam z przelewów intenretowych itp. także najważniejszy jest dla mnie dostęp przez www, a właśnie słyszałem, że mają wprowadzać jakieś zmiany? mam nadzieje, że będzie możliwość w jakiś sposób spersonalizowania stronki :)
eapon

napisał rodzynek2 » 2010-04-01, 19:14

dsfgffdsfagas napisał(a):a jezeli założe sobie to konto i bede z niego korzystal tylko miesiac ( w tym karta bankomatowa) to do ilu miesiecy bede miał naliczana opłate za korzystanie z kart? bo korzystanie z niej to wydatek 2zł na miesiac, jak tak nie zapłące przez 3 miesiace za karte ( w sumie 6zł) to co sie stanie ? do ilu miesiecy nie bede miał problemów od banku ???

do tego rachunku wydaje sie karte maestro? a karte do placówki ? zeby móc wpłacic pieniazki ? sa jeszcze te karty ?

W regulaminach banków istnieje zapis ile trwa wypowiedzenie. Najczęściej jest to miesiąc od dnia wypowiedzenia. Niektóre banki maja zapisane w regulaminie lub w taryfie opłat i prowizji dodatkowe opłaty za zamknięcie konta przed upływem jakiegoś czasu np. roku.
rodzynek2

odp.

napisał pracownikPekaoSA » 2010-04-02, 23:20

chazychaz1 napisał(a):A ile bedzie kosztował przelew z mojego konta pekao sa na inne konto w pekao sa ? tez 50 groszy>? bez wzgledu gdzie wysyłam pieniazki ? na jaki numer konta ?

to zależy czy przelew będzie wykonany z konta przez internet- wtedy każdy przelew na konto wewnątrz banku jest bezpłatny.
jeśli przelew zostanie złożony w placówce banku to jego koszt uzależniony jest od rodzaju rku posiadanego przez osobę dokonującą przelewu oraz to, czy odbiorca w pekao sa jest osobą fizyczną, czy jest to firma.
w każdym razie koszt przelewu dokonanego w banku waha się w granicach: 1,99-2,99zł - w uzależnieniu od powyższych :)
pozdrawiam
pracownikPekaoSA

napisał magiczna » 2010-04-06, 16:55

eapon napisał(a): a właśnie słyszałem, że mają wprowadzać jakieś zmiany? mam nadzieje, że będzie możliwość w jakiś sposób spersonalizowania stronki :)

Też o tym słyszałam, byłoby fajnie. Bo ta strona transakcyjna to taka sobie jest, będzie super jak ją poprawią
magiczna

napisał eapon » 2010-04-06, 22:21

a może kolega pracownikPEKAOSA powie nam coś wiecej o tym nowym dostępie www? wiadomo kiedy bedzie wprawdzany dla klientów? itp.?
eapon

Następna strona