PKO BP - Konto dla Młodych - Wasze Opinie

...

napisał mistgras » 2012-09-11, 23:05

wkurzona napisał(a):Hejo założyłam konto dla młodych dwa miesiące temu. Byłam raz w siedzibie banku od tego czasu bo nie mogłam zapłacić kartą za paliwo do samochodu. Stwierdzili że to na stacji bęnzynowej mają problem. Kazali próbować zapłacić nią w innym miejscu. OK, ale nie minął dzień a pojawil się następny problem. Pobieranie 5 zł za kartę jeśli nie zapłacisz nią min. do 350 zł miesięcznie. Także teraz czy chce czy nie chcę muszę wydać te min żeby te - z banku nie pobrały kolejnej 5 zl do swojej kieszeni. Ilcząc za cały rok z konta zniknie 60 zł praktycznie mówiąć za to że nie chcesz wydawać swoich pieniędzy.

To jest chyba logiczne. Nie wydajesz pieniędzy bank nie zarabia i wtedy musi z czegoś żyć nie? Narzekasz na konto które pobiera tylko 5 zł? Tylko 5 ZŁ POWTARZAM. I płaczesz. Nie ma nic za darmo! Jeśli ci nie pasi to przejdz do innego banku gdzie bedzie Ci pobierac za 2-3-4 rzeczy. Wiec zastanów się co piszesz. Założe się ze przy zakladaniu tego konta o tym wiedziałeś/aś wiec nie wiem czemu narzekasz.
mistgras

Odp

Google - reklama

Masakra!!

napisał Merl » 2012-09-24, 16:04

No to ja może trochę też ponarzekam na PKO BP.
Miałam konto studenckie z DSD, przysłali mi pocztą ofertę, że mogę zmienić na konto dla młodych. Pomyślałam sobie, że fajna sprawa czemu nie! Poszłam do mojego oddziału żeby zmienić na KONTO DLA MŁODYCH. Jak wiadomo w studenckim miałam dostęp do DSD ( 300zł) z czego z debetu już wzięłam 200zł - więc zostaje mi 100zł. Pytam się PANI czy jak mam debet to mogę zmienić normalnie na konto dla młodych, przy czym nie zablokują mi go. Pani powiedziała, że tak.. okej zmieniłam. Chce wypłacić kase a tu, że nie mam środków.. Pytam się jakim sposobem skoro mogę wejść na mój debet. A na to Pani, że muszę go teraz spłacić to po 24h mi odblokują.. okej dzwonie do chłopaka, żeby mi przelał.Czekam 24h chce kase wypłacić a tu dalej debet nie został odblokowany. Wkurzyłam sie mega poczytałam w necie a tu się okazało, że jak zmieniam KONTO i chce mieć dostęp do debetu muszę odczekać miesiąc. WIĘC JA SIĘ KUR... PYTAM JAKIM CUDEM PANI W BANKU MOGŁA PODAĆ MI BŁĘDNE INFORMACJE 2X?? I DO TEGO PRZY ZMIANIE KONTA MUSIAŁAM WYMIENIĆ KARTĘ. Z RACJI TEGO, ŻE JESTEM STUDENTKĄ I NIE MIESZKAM Z RODZICAMI, PODAŁAM ADRES MOJEJ STANCJI I CO... DZWONI DO MNIE MATKA DZISIAJ, ŻE WYSŁALI MI NA ADRES ZAMELDOWANIA... NORMALNIE MIAŁAM OCHOTĘ WALNĄĆ GŁOWĄ O ŚCIANE.. Pozostaje mi tylko złożyć skargę i zamknąć konto.
Merl

napisał corelips » 2012-09-26, 15:25

nie jestem zadowolona, co miesiąc zabierają 5 zł za brak transakcji na więcej niż 300 pln. rezygnuję jutro!
corelips

napisał niemodnapolka » 2012-10-04, 12:31

witam, wyczytłama w umowie że za wypłacenie w banku PKO BP pieniędzy pobierana jest prowizja 3 % !!!!! ( nie mniej niż 3 zł ) Ma sie rozumieć że za swoje pieniadze które wypłacam mam jeszcze płacic bankowi ???

swoja drogą, mogę chyba odstąpić od umowy w ciagu 30 dni i powrócic do starego konta ??

i jeszcze jedno, przy wpływach mniejszych niż 1000 zł w miesiacu pobieraja opłate 5 zł za prowadzenie konta, czyli jak w danym miesiacu 1000 zł mi ktoś przeleje na konto to mi opłate nie pobiorą a jak w innym miesiacu nie bede miala przelewu na moja konto na minimum 1000 zł to mi zabiorą 5 zł z konta tak ?
niemodnapolka

napisał Nina91 » 2012-10-19, 20:29

Mam pytanie odnośnie tego rodzaju konta. Założyłam je gdy zaczynałam studiować, jednak w tym roku w czerwcu zrezygnowałam ze studiów. Czy to może spowodować jakieś problemy z moim kontem ? Czy może zostać np. zablokowane lub zmienione w inne przez to że już nie studiuje ? Czy bank w którym mamy założone konto ma jakiś 'kontakt' z uczelnią ? Czy też mogę być spokojna i nie martwić się o żadne kłopoty z tym związane ?
Nina91

napisał LeJu » 2012-12-04, 16:26

Witam.
Czy Konto dla młodych można założyć bez karty pko ekpres?
LeJu

napisał koperek » 2013-01-22, 14:34

ola napisał(a):
uralura00 napisał(a):mam takie pytanie czy te konto dla młodych jest też np. dla 10-11 latków? na ulotce pisze ,że dla uczących się , bo 10-11 latek jest w 4 5 klasie czyli sie uczy prawda???
ja myślę że chyba też dla 10-latków bo ja również mam ten sam problem :|

Konta ogólnie nie można założyć nigdzie przed 13 rokiem życia a i po mogą to zrobić wasi rodzice tylko.
koperek

napisał Marysieńka » 2013-02-14, 20:52

koperek napisał(a):
ola napisał(a):
uralura00 napisał(a):mam takie pytanie czy te konto dla młodych jest też np. dla 10-11 latków? na ulotce pisze ,że dla uczących się , bo 10-11 latek jest w 4 5 klasie czyli sie uczy prawda???
ja myślę że chyba też dla 10-latków bo ja również mam ten sam problem :|

Konta ogólnie nie można założyć nigdzie przed 13 rokiem życia a i po mogą to zrobić wasi rodzice tylko.

Dokładnie tak jak pisze "koperek" najwcześniej można założyć konto od 13 roku życia w PKO jest to "PKO Konto Pierwsze" prowadzenie konta, przelewy internetowe etc. są darmowe, jedynie karta debetowa (o ile takiemu dziecku jest potrzebna) kosztuje 3zł/m-c.
Marysieńka

napisał Marysieńka » 2013-02-14, 20:58

Ja mam Konto dla Młodych, a moja młodsza siostra PKO konto pierwsze i uważam, że są bardzo korzystne są praktycznie bez żadnych opłat, za większość usług, m.in. konto internetowe, przelewy, bankomaty (!), czy samo prowadzenie konta.
Marysieńka

napisał alice3103 » 2013-02-15, 13:06

Jestem studentką i korzystam z konta dla młodych. Jest to konto dostosowane do mnie.Gdy wyjechałam do Hiszpanii to nawet tam mogłam pobrać pieniądze za -. Co mnie bardzo ucieszyło.:)
alice3103

Poprzednia stronaNastępna strona