PKO BP - Konto dla Młodych - Wasze Opinie

Jest OK!!!

napisał karmelka » 2013-02-16, 02:46

Ja tam jestem zadowolona za prowadzenie nie płacę nic, za wypłaty z bankomatów WSZYTSKICH nic, przelewy też nic mnie nie kosztują. Zakładałam je przez neta. Mogę płacić zbliżeniowo i sama wybrałam sobie superandzki wzór karty!!! OOO to chyba mam wszytsko prawda?
karmelka

Odp

Google - reklama

napisał juka » 2013-06-10, 10:42

Ja mam konto dla młodych. przelewy i wypłaty z bankomatów w Polsce jak i na świecie mam za -. Korzystam tez z ipko. jest dobre konto dla studentów.
juka

pko dla młodych

napisał Ewelina1990 » 2013-07-23, 13:22

Założyłąm dzisiaj konto dla młodych i chciałabym sie zapytać poniewaz wplacilam sobie od razu pieniadze na konto i wchodzac na strone internetowa nie mam jeszcze tych pieniadzy. Kiedy sie one pojawia na moim rachunku>>
Ewelina1990

PKO

napisał novaline » 2013-11-08, 22:58

Ja mam konto w PKO BP dla Młodych. Wszystko za darmo tj. wypłaty ze wszystkich bankomatów w PL, przelewy, prowadzenie konta, płatność kartą. Jedyna opłata to 5zł/msc za kartę.
novaline

Konto dla Młodych

napisał buzialowata » 2013-11-10, 11:24

Też posiadam Konto dla Młodych ale od pewnego momentu zauważyłam w historii rachunku jakieś obciążenia za np. korzystanie kodów jednorazowych i jeszcze jakieś inne, które ciężko rozszyfrować np. OPŁ.TAN KL.51318160 (IL.00005). Nie są to kwoty duże ale jednak są. Też zauważyliście takie coś? Czy to jakieś moje niedopatrzenie?

Pozdrawiam
buzialowata

Nie polecam

napisał AniaLik » 2014-01-04, 00:30

Syn miał w tym banku Konto Pierwsze. Kilka dni przed 18tymi urodzinami byliśmy razem z synem w placówce banku. Chcieliśmy zlecić przekształcenie tego konta na Konto dla Młodych. W tym dniu również zrezygnowaliśmy z karty debetowej. Pani w oddziale powiedziała, że syn ma się zgłosić jak już skończy 18 lat. Poszedł 2 dni po urodzinach. Okazało się, że bank za przekształcenie konta pobrał mu prowizję 50 zł. (mimo, że w tabeli opłat takie przekształcenie jest zwolnione z opłaty). Podobno w dniu urodzin przekształcili mu konto na tzw. Superkonto bo ponoć nie wiedzieli, że się uczy jeszcze. Będąc w banku kilka dni przed urodzinami Pani w okienku prosiła go o legitymację szkolną i doskonale wiedziała, że syn jest uczniem. A wiedząc , że za 3 dni kończy 18 lat mogła zaznaczyć tą informację w systemie.
AniaLik

napisał MateuszL » 2014-01-07, 15:10

buzialowata napisał(a):Też posiadam Konto dla Młodych ale od pewnego momentu zauważyłam w historii rachunku jakieś obciążenia za np. korzystanie kodów jednorazowych i jeszcze jakieś inne, które ciężko rozszyfrować np. OPŁ.TAN KL.51318160 (IL.00005). Nie są to kwoty duże ale jednak są. Też zauważyliście takie coś? Czy to jakieś moje niedopatrzenie?

Pozdrawiam

Kody jednorazowe oczywiście kojarze - tzw. zdrapki. Ale żeby i za to wprowadzali obciążenie? Pierwsze słyszę szczerze mówiąc :|
MateuszL

napisał Miska » 2014-01-11, 12:36

Ja mam konto dla młodych w PKO. To konto mam darmowe. Za przelewy internetowe i wypłaty z bankomatów sa za -.
Miska

napisał arturs123 » 2014-01-19, 22:18

Od nowego roku nowa oferta. "Nowe PKO Konto dla Młodych (w ofercie od 10.01.2014 r.)"
:arrow: http://www.pkobp.pl/dzieci-uczniowie-i-studenci/rachunki/rachunki-osobiste/pko-konto-dla-mlodych/#/dlaczego-warto/
Z tego co wyczytałem to faktycznie oferta jest korzystna, w przypadku 5 transakcji bezgotówkowych opłata za kartę 0zł, przy 4 transakcjach 1zł itd., za 0 transakcji opłata wyniesie 5zł. Wszystko wygląda ładnie, ale ja niestety bankom nie ufam i stąd pytanie - czy faktycznie nie ma tutaj żadnych ukrytych kosztów czy też innych kruczków? (Czy wymagana są określone wpływy bądź czy te 5 transakcji bezgotówkowych nie musi być na jakąś sumę :?: )
Tutaj szczegółowa tabela opłat i prowizji, jedyne co mnie zastanawia to "przekazywanie informacji o zmianach sald - miesięczna opłata abonamentowa" - 2zł.
:arrow: http://www.pkobp.pl/oplaty-i-prowizje/uslugi-dla-osob-fizycznych/czesc-i-rachunki-bankowe/dzial-i-rachunki-oszczednosciowo-rozliczeniowe/
Koleżanka wyżej pisała o opłatach za "zdrapki". Faktycznie płaci się za te kody? Jeśli tak, to ile?
Powiedzmy, że jestem "standardowym" klientem, a więc przelewy, wypłaty z bankomatów i płacenie kartą i absolutnie nic więcej. Generalnie jeśli miałbym tak czy siak płacić za wszystko w granicach 5-7zł, to będę usatysfakcjonowany.
Z góry dzięki za odpowiedzi.
arturs123

napisał mrnovy » 2014-04-11, 07:17

Jako posiadacz danego konta nie jestem z niego zadowolony. Podczas jego zakładania obiecywano mi brak jakichkolwiek opłat do 26 roku życia, jednak nic nie wspomniano o comiesięcznej opacie za bark transakcji wykonywanych kartą. Niestety należę do osób, które płacą głównie poprzez przelewy, ewentualnie gotówką i strasznie irytuje mnie fakt, że brak używania karty kosztuje mnie aż 5zł. Z tego powodu postanowiłem przenieść się do innego banku, gdzie nie pobierane są żadne koszty, ani za prowadzenie konta, ani za posiadanie karty.
mrnovy

Poprzednia stronaNastępna strona