PKO BP - Konto dla Młodych - Wasze Opinie

PKO BP - Konto dla Młodych - Wasze Opinie

napisał admin » 2011-06-01, 09:03

Czy warto wg Was założyć Konto dla Młodych w PKO BP? Czy są jakieś ukryte opłaty i prowizje? Czy karta do konta jest darmowa? Jak jest z wpłatą i wypłatą pieniędzy? Czy to konto jest darmowe jedynie do 26 roku życia?.

Opisz swoje doświadczenia z Bankiem i wyraź swoją opinie o Koncie dla Młodych w PKO BP. Jest coś nie jasne dla Ciebie? Zadaj tutaj pytanie odnośnie tego konta.

PKO Konto dla Młodych - Podstawowe parametry:

Obrazek

0 zł za konto (dla wszystkich do 31.08.2011 r. bezpłatnie, po tej dacie dla osób do 26. roku życia 0 zł, a dla osób w przedziale wiekowym 26-30 lat 0 zł przy systematycznych wpłatach min. 1000 zł, w przeciwnym razie 5 zł)
0 zł za wszystkie przelewy internetowe
0 zł za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie

Załóż konto
Zobacz szczegóły
admin
Administrator

Konto

napisał Drego » 2011-06-01, 09:24

Witam,
Wszystko wydaję się ładnie i pięknie w tym koncie. Ale mam jedno pytanko odnośnie przelewów: otóż na stronie Banku PKO wyczytałem, że przelewy na rachunki prowadzone w PKO dokonywane w placówce PKO kosztują 5zł. Czy to oznacza, że wpłacając pieniądze na swoje konto, zabrano by mi z tego 5zł?
Drego

napisał Mika987654 » 2011-06-02, 18:04

Drego napisał(a):Witam,
Wszystko wydaję się ładnie i pięknie w tym koncie. Ale mam jedno pytanko odnośnie przelewów: otóż na stronie Banku PKO wyczytałem, że przelewy na rachunki prowadzone w PKO dokonywane w placówce PKO kosztują 5zł. Czy to oznacza, że wpłacając pieniądze na swoje konto, zabrano by mi z tego 5zł?

Hej
też mam to konta, i jak się wpłaca pieniądze na swój rachunek to nie ma żadnych opłat, te 5 zł jest wtedy pobierane jeśli chcesz ze swojego rachunku przelać w Oddziale środki na inny (nie swój) rachunek prowadzony w PKO. Więc najlepiej wtedy zrobić wpłatę w Kasie a nie przelew. Chyba, że przez internet to za darmo.
Super jest to , że wszystkie bankomaty w Polsce i na świecie są bez opłat.
Pozdrawiam
Mika987654

Karta

napisał bobi50 » 2011-06-13, 20:36

Witam
miałbym pytanie co do posiadaczy tego konta.. A mianowicie czy sa jakieś ukryte koszty??? wyczytałem że za karte 5 zł miesięcznie??
bobi50

napisał TerminalePoznan » 2011-06-14, 20:56

Z tego co pamiętam, poza opłatą za karte nie ma innych ukrytych opłat.
TerminalePoznan

napisał gosc » 2011-06-24, 11:15

u mnie tylko pierwsza wyplata z obcego bankomatu byla darmowa, pozniej pobierali normalna oplate (5zl lub 3%).... Chyba czas najwyzszy zmienic bank, moich rodzicow (zlote konta) bede namawial na to samo, a nikomu z zastanawiajacych sie nie polecam tego banku.
gosc

konto dla naiwnych młodych

napisał wujekkamil » 2011-07-09, 13:11

CO miesiąc 2.5 za prowadzenie konta, za inteligo 5zł i za karte kodów jak się skończą 10zł - -.

7go lipca skończyłem 26lat i zablokowali mi najpierw inteligo, wiec zadzwoniłem na infolinię. Po paru przekierowaniach z infolinii na infolinie i 25minutach powiedziano mi, że póki nie przerobie konta na jakieś "dorosłe" to moge tylko płacić kartą i korzystac z bankomatu a dziś JEDEN DZIEŃ po rozmowie na infolinii zablokowali mi bankomaty i płatnosc karta. Na koncie grubo ponad 2k a ja siedząc w poznaniu muszę jechać konto przezbrajać na mazury, czyli tam gdzie było założone. Przecież to jakaś paranoja. NIGDY nie pożyczałem kasy od nikogo bo planuję wydatki itp a tu na podróż do domu musze pozyczyć i brać wolny dzień w pracy bo ŻADNE pierdolone pko w soboty w poznaniu nie pracuje.

ABSOLUTNIE nikomu nie polecam PKO - NIKOMU - mają dużo bankomatów i to by było na tyle z plusów a minusy to : drożyzna, za wszystko opłata, kolejki masakryczne, bankomaty typu co drugi czynny a nastepny za 3km, 3-4 razy bankomat mi wpieprzył karte( w tym raz na wakacjach 600km od domu).

PORAŻKA !!!!!!
wujekkamil

napisał Weronika1506 » 2011-08-10, 15:10

Zastanawia się nad założeniem konta w PKO BP dla młodych, ale na stronie banku znalazłam informację, że za założenie konta pobiera się opłatę 50 zł. Czy to prawda?
Weronika1506

pytanko!

napisał uralura00 » 2011-10-02, 14:01

mam takie pytanie czy te konto dla młodych jest też np. dla 10-11 latków? na ulotce pisze ,że dla uczących się , bo 10-11 latek jest w 4 5 klasie czyli sie uczy prawda???
uralura00

odp

napisał ola » 2011-10-02, 14:04

uralura00 napisał(a):mam takie pytanie czy te konto dla młodych jest też np. dla 10-11 latków? na ulotce pisze ,że dla uczących się , bo 10-11 latek jest w 4 5 klasie czyli sie uczy prawda???
ja myślę że chyba też dla 10-latków bo ja również mam ten sam problem :|
ola

Następna strona