iPKO problem z kartami kodow

iPKO problem z kartami kodow

napisał Helen99 » 2009-10-19, 19:38

Witam
Konto mam w PKO bp, konto inernetowe w iPKO. Do robienia przelewów przez internet dostaję kartę kodów jednorazowych. Kiedy na karcie zużyję 20 kodów (połowę) automatycznie dostaję nową kartę. KIedy kończą mi się kody na starej karcie muszę aktywować nową, aktywowanie nowej karty odbywa się na stronie iPKO przez wpisanie ostatniego kodu ze starej karty oraz pierwszego z nowej. I oto po takiej operacji wyskakuje mi komunikat że >Ta karta nie może być aktywowana ponieważ była już używana< No ciekawostka. Przez kogo używana, przeze mnie? To znaczy że nie ma jakiegoś programu który kontroluje to żeby klient nie dostał dwa razy takiej samej karty kodów? Nie mogę tego załatwić przez telefon bo żąda się ode mnie nr klienta(mam) i numeru umowy(nie mam), nigdzie na umowie nie mam czegoś takiego jak numer umowy z klientem. Zamówiłam i dostałam nową kartę, ale nie mogę jej aktywować, nie mam takiego wyboru. Mam tylko nr karty >nieaktywna >zablokuj, nie ma >aktywuj. Czy można ten problem rozwiązać on line czy czeka mnie wyprawa do banku i stanie w kolejce? Pozdrawiam Hela
Helen99

napisał piotrs1978 » 2009-10-19, 20:41

Spróbuj najpierw zadzwonić. Myślę, że sprawę da się załatwić telefonicznie.
piotrs1978

Problem z kartą kodów

napisał anna62 » 2010-06-26, 08:14

Ja mam taki sam problem jak Pani z kartą kodów.Proszę opomoc w tej sprawie.
anna62

napisał aiszaa » 2010-07-19, 16:42

miałam podobny problem z kartą. Telefonicznie praktycznie nie da się tego załatwić, bo trzeba podać kod klienta i nr umowy, ktorego również nie mogłam znaleźć. W tym wypadku pozostało mi nic innego jak udać się do banku. Karta została aktywowana przez pania w banku, trwało to kilka minut. Na miejscu mozna się również dowiedzieć o przyczynach tej 'usterki'.
aiszaa