Jakie konto ze szczególną ochroną konta

Jakie konto ze szczególną ochroną konta

napisał Luki27 » 2020-04-07, 13:43

Witam

Potrzebuje informacji czy jest jakieś stosunkowo "normalne" konto (tzn nie wymagające jakieś dużych środków czy wkładów miesięcznych), które zapewnia posiadaczowi ochronę polegającym np na tym, że szeregowy pracownik banku nie może przejrzeć moich transakcji, a dostęp do nich ma tylko np. jedna osoba przydzielona do tego rachunku. Wiem, że taka opcja jest w niektórych bankach dla VIP-owskich klientów, ale tam wymagane są duże wkłady lub środki na koncie.

Bardzo zależy mi na czasie ponieważ ktoś niepowołany dostał takie informacje o moim koncie i muszę je zmienić.
Luki27
 
Posty: 1
Dołączył: 2020-04-07, 13:33
Pomógł: 0 razy

Odp

Avatar użytkownika
Google - reklama
 
Posty: 1289
Dołączył: 2010-03-02, 20:23
Pomógł: 456 razy

RE:

napisał piotrs1978 » 2020-08-04, 15:25

Z tego co wiem - nie ma takich kont. Jak sam słusznie zauważyłeś tylko konta VIP mają taką możliwość, że tylko niektórzy pracownicy mają dostęp do salda.
piotrs1978
 
Posty: 474
Dołączył: 2007-12-30, 17:45
Pomógł: 4 razy

Kupno zadłużonych spółek

napisał hubert37 » 2020-09-01, 19:38

Kupno zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl. Jeśli masz zadłużoną spółkę i nie wiesz co z nią zrobić skontaktuj się z nami kupno zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl Pomożemy w znalezieniu zagranicznego inwestora, który chętnie kupi od Ciebie zadłużoną spółkę. Zajmiemy się wszystkim od strony prawnej i zabezpieczymy przed problemami. Nasze transakcje odbywają się zgodnie z wymogami obowiązującego prawa, są skuteczne i bezpieczne Kupno zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl zajmuje się też zabezpieczeniem klientów przed wierzycielami i wszelkimi konsekwencjami związanymi z niełatwą sytuacją w firmie. Kupno zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl zdejmuje odpowiedzialność z prezesa i członków zarządu firmy za zobowiązania zadłużonej spółki. Powołujemy tymczasowy zarząd, który na czas określony w umowie pełni funkcje obecnego. Kupno zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl obsługuje spółki w każdej sytuacji finansowej, zadłużone u kontrahentów, oraz w ZUS i Urzędzie Skarbowym. Kupno zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl nie ocenia, nie skreśla, ale znajduje wyjście w każdym położeniu. Kupno zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl gwarantujemy dyskrecję i bezpieczeństwo dla majątku właścicieli i członków zarządu . Kupno zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl oferuje pomoc każdej zadłużonej spółce, mamy bogate doświadczenie niesienia pomocy firmom na skraju bankructwa, bez płynności finansowej i zmagających się z zadłużeniami w różnej formie. Kupno zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl zaprasza. Kupno zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl likwidacja spółki.
hubert37
 
Posty: 355
Dołączył: 2020-08-21, 09:53
Pomógł: 0 razyKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości