Lloyds TSB Bank

wyplaty w polsce z lloydsa

napisał kamyk » 2007-05-05, 22:24

w pko mozesz wyplacic bez problemu, sam wyplacalem i wszystko poszlo bardzo gladko]
kamyk

napisał mala2 » 2007-05-22, 14:32

ja wybralam z 3 razy pieniadze w 2 roznych bankomatach i nie bylo problemu, dzisiaj w zadnym nie dalo rady a mam tam jeszcze troche pieniedzy :( nie wime co mam zorbic, mam Internet banking ale nie wime jak tam zrobic przelew na polskie konto? pzdr
mala2

lloyds

napisał wiecho » 2007-06-03, 19:25

witam , mam pytanie czy ktos podpowie jak przelac kase z lloydsa przez internet? i jaka prowizja jest, dzieki z gury
wiecho

lloyds

napisał wiecho » 2007-06-03, 19:30

i jeszcze jedno prowizja przy płaceniu karta lloydsa w sklepie czy na stscji paliw czy dziekolwiek w polsce i tez niezalerznie od sumy wynosi 1 funt od kazdej zapłaty.
wiecho

napisał Lukasz » 2007-06-12, 14:19

siema mam konto w banku lloyds tsb i chcę sprawdzic stan konta przez internet ale na ich stronie wszystko jest po angielsku i nie widze tam jak moge wejsc na stan swojego konta.prosze o pomoc na mój gg8320828 lub na maila-Lukasz15-927@wp.pl z góry dziękuje
Lukasz

mozna wypłacić w ING Banku Śląskim

napisał sylvina2 » 2007-07-12, 13:37

Mam pytanie,bo ja raz wybrałam 1200 zł,a następnego dnia jak chciałam wybrać to w każdym bankomacie pokazywała mi się informacja,że brak autoryzacji,więc nie wiem co mam teraz zrobić :( A kasy na koncie mam jeszcze sporo...Proszę o POMOC !!![/quote]

:D Ja miałam ten sam problem jednego dnia mi wypłaciło z PKO BP 1000zł. a drugiego próbowałam w PKO SA, PKO BP, Lukas, BGŻ, Millenium, i BK ale niestety!!!!
Jest jeden , jedyny bank w którym wypłacam pieniążki karta debetową z Lioyds TSB jest to ING Bank Sląski!!!! POLECAM!!!
sylvina2

napisał Gość » 2007-08-05, 18:08

Kilka luznych mysli w odniesieniu do poruszanych watkow:
Oplata za wyplate z bankomatu za granica wg wewnetrznego kursu walut: 2,75%
Oplata za transakcje bezgotowkowa (dotyczy rowniez transakcji w internecie w walucie innej niz GBP = 1GBP

Osobiscie korzystalem z bankomatow w Polsce i nigdy nie mialem problemow. Takoz z transakcjami bezgotowkowymi. Jakkolwiek jednak nalezy pamietac ze domyslnie karta debetowa ma limit 200GBP wyplaty gotowkowej dziennie wiec w zaleznosci od kursu funta kwoty powyzej 1000-1100 PLN moga wyniesc w przeliczeniu wiecej niz 200GBP.

Przelewow miedzynarodowych przez Internet zrobic sie nie da. Jakkolwiek do kwoty 5000GBP mozna zrealizowac przelew przez telefon. Niedlugo bedzie to mozna zrobic po polsku poniewaz Lloyds zaczal wlasnie zatrudniac Polakow w centrach obslugi telefonicznej (nie chwalac sie zaczynam 20 sierpnia :))
Jezeli ktos ma jakies inne pytania to chetnie odpowiem (w miare wiedzy i mozliwosci technicznych oczywiscie)

Pozdr,
Wazooon
Gość

Lloydstsb karta VISA

napisał andrzejmks » 2007-08-16, 11:21

Mam konto w Lloydstsb. stan konta mozesz sprawdzic przez internet, i tylko w ten sposob w Polsce. w Anglii mozna to zrobic przez bankomat, oddzial banku i oczywiscie przez internet. Za każda transakcje w Polsce używając karty debetowej Lloydstsb VISA trzeba zapłacić prowizje 1,5funta czyli 8zl. Niemam żadnego problemu z wyplaceniem pieniedzy z bankomatu. wszystkie bankomaty w polsce przyjmuja ta karte z powyższa prowizją. ELO 8)
andrzejmks

napisał ika1986 » 2007-08-20, 15:12

Witam,mam konto w Lloydstsb.mam pewien problem: mam na koncie 200 funtów, ale nie mam pojęcia ile moge wybrać pieniędzy z polskiego bankomatu aby nie wejść w debet. czy może mi ktoś pomóc?? będe wdzięczna pozdrawiam
ika1986

napisał Gość » 2007-08-22, 22:43

ika1986:

Zobacz aktualny kurs kupna funta z danego dnia i pomnoz go * to twoje 200 funtow. plus dodaj jakis margines powiedzmy 30 pln na przewalutowanie i oplate za wypłatę z polskiego bankomatu

wg moich obliczeń cos okolo 1100 PLN, jak wypłacisz 1000 pln to raczej na bank nie powinnaś wpaść w debet
Gość

Poprzednia stronaNastępna strona