Lloyds TSB Bank

Zmiana adresu

napisał janpan » 2009-09-23, 12:20

Witajcie.Mam pewien problem. Posiadam pewną sume pieniedzy na koncie w LLOYDS TSB.Teraz jestem w Polsce i karte niestety wysłałem 2 dni temu w celu zamkniecia konta(tak mnie poinstruowano w oddziale w perth zeby tak zrobic).Dzwonilem w tej sprawie i dowiedzialem sie tylko ze moga przesłać mi czek jezli wypelnie pewnien formularz ze zmianą adresu(na polski).Nie jestem biegły w angielskim wiec jezeli ktos wie gdzie znalesc ten formularz bardzo prosze o pomoc.Dzieki z gory. unixpiotrek@interia.pl
janpan

Odp

Google - reklama

Zamkniecie konta

napisał krainka01 » 2009-10-10, 11:03

Witam od 2007 roku jak wyjechałam z Anglii nie używam konta w Loyds doczytalam sie,że jest to konto classic wiec z tego co poczytałam to za prowadzenie konta nie jest pobrana zadna oplata z konta od 2 lat nikt nie korzystal wiec rachunek powinien byc dodatni ewentualnie zerowy na pewno na minusie go nie zostawialam. Chcialam wejsc na konto internetowe nigdy tego nie robilam w Lloyds ale nie pamietam ani hasla ani numeru mam jedynie numer ID. Chcialam zadzwonic na infolinie tą bezpłatna ale mam jakiś problem bo w ogole mnie nie łączy moze dlatego,że dzwonie z komórki później postaram się to z robic ze stacjonarnego.
Problem jest taki,że nei bardzo wiem na jaki adres mam wysłac rezygnacje i co napisać do tego nei zbyt dobra jestem w pisowni Angielskiej.
Czy ktoś mógłby mi pomóc podesłać gotowy list oraz powiedziec jaki jest adres bądź gdzie go można uzyskać?
Również chciałabym wiedzieć jakie dokumenty są potrzebne do przesłania ponieważ nie bardzo wiem i nie za duzo ich mam nie moge się połapać który dokument jest czym i zaczynam podejrzewać,że nie posiadam umowy,bądź posiadam ale nawet o tym nie wiem. Wiem również,że zgubiłam karte bankomatową postaram się jeszcze ją odszukać w domu.
Bardzo prosze o pomoc w napisaniu zamkniecia konta oraz pokazaniu jakie dokumenty są potrzebne do wysłania.
moj e-mail: karinka01@gmail.com
krainka01

Zamknięcie konta / dostęp do funduszy

napisał Ar2r » 2009-10-18, 19:04

Witam wszystkich użytkowników forum.
Mam problem z kontem w banku Lloyds. Pracując w Anglii wypełniłem w tym banku dokument o nazwie "Close Account" na mocy którego moje konto miało zostać zamknięte tydzień po moim wylocie z Anglii a cała suma (ostatniej wypłaty) z niego przelana na konto znajomej aby mogła wybrać i przywieść do Polski. W rezultacie konto nie zostało zamknięte (przez co chronologicznie znajoma nic nie wybrała) ,a gdy po miesiącu inny znajomy chciał wybrać kasę z bankomatu Moją karta, bankomat ją "zeżarł" i oznajmił ze jest zablokowana. Jeżeli ktoś ma podobna sytuacje proszę pisać.

ps; wiekszosc pomysli zapewnie ze zle wypelnilem angielski dokument ale o dziwo w banku pracowala polka i wszystko wytłumaczyłem na czym mi zalezy
Ar2r

napisał kamiel » 2009-11-19, 16:20

witam,
co prawda nie mam aż takiego problemu jak niektórzy, ponieważ mam darmowe konto w lloydsie, ale za to mam pytanie co do przelewów. Mianowicie jaki wpisac w danych przelewu ten "sort code", skoro nie podali go na MONEYBROKERS, mam tylko moj id, Account number i pay to. Mam podać ten który jest w lloydsie? To zupełnie bez sensu by było.
Proszę o odpowiedź,
pozdrawiam
kamiel

Do przesyłania pieniędzy z Anglii do Polski i nie tylko

napisał rafa » 2010-05-20, 16:00

proponuję rosyjską firmę OPAL Transfer, która ma oddziały w Londynie; Victoria, Shepherds Busch, Stradford. Pieniądze pojawiają się na następny dzień na koncie złotówkowym w Polsce. Liczą po niezłym kursie; dziś np. 4,7 zł/funta - tyle, co w kantorze, a przelew kosztuje 3 funty niezależnie od kwoty. Można jednorazowo przelać max. 700£, albo wielokrotność - każda 700-ka za 3 funty. Korzystałem z jej usług parę razy - zero problemów.
Pieniądze do wysyłki można też zdeponować na rachunku firmy w dowolnym oddziale Barclays Bank w Anglii.
Pozdrawiam
rafa

napisał 4tery » 2010-06-03, 12:44

Moja sprawa wygląda tak że mam darmowe konto w lloyds + lokata .
Z tego co wiem muszę udać się do Anglii aby tę lokatę zlikwidować , wybrać pieniądze , lub przelać na konto inaczej lokata jest przedłużana na następny rok.
Aby wybrać tę pieniądze muszę się udać do placówki gdzie ów lokatę zakładałem , czy w każdej lepszej która mi pasuje?
4tery

Poszukuje ludzi oszukanych przez Bank Lloyds TSB

napisał Anitka » 2011-08-25, 17:37

poszukuje ludzi oszukanych przez Ban

3 lata temu poszlam zamknac konto w lloyds tsb pani w banku wyplacila mi wszystkie pieniadze i stwierdzila ze konto jest zamkniete pol roku puzniej otrzymalam pismo ze jestem bankowi winna 370 Funtow.Poszlam do banku wyjasnic sytuacje co sie okazalo moje konto wogule nie zostalo zamkniete a bank nie chcial mi wyjasnic dlaczego i co sie stalo ze to konto nie zostalo zamkniete wrencz wyrzucili mnie z banku dotej pory otrzymuje pisma ze mam zaplacic pieniadze a kwoty rosna
jezeli jest ktos kto ma ten sam problem prosze o kontakt moj email Anitka2935@wp.pl
chce pozwac Bank Lloyds TSB do sadu.
Anitka

Moneybookers -> Skrill

napisał bartek1982 » 2012-12-08, 19:07

Nie wiem czy ktoś to już wklejał wcześniej bo nie chce mi się czytać wszystkich 13 stron ale znalazłem to jakiś czas temu więc postanowiłem się podzielić. Tam jest opisane jak przelać pieniądze z LloydsTSB na polskie konto bankowe.

http://www.chytrasztuczka.pl/tanie-przelewy-miedzynarodowe-skrill/

W razie jakichkolwiek pytań można pisać komentarze, autor zadeklarował się, że pomoże ;)
Ja osobiście problemów nie miałem i pierwszy testowy przelew przeszedł bez problemów.
bartek1982

Witam ponownie :)

napisał Dziku » 2013-03-14, 18:16

Widzę, że ktoś promuje mój artykuł :) Zainteresowanych tematem przelewów z banków angielskich na polskie konta zapraszam do przeczytania mojego artykułu na http://www.chytrasztuczka.pl/tanie-przelewy-miedzynarodowe-skrill/

W razie pytań chętnie pomogę, można skontaktować się za pomocą formularza na stronie internetowej lub po prostu zapytać w komentarzu.

Pozdrawiam i życzę udanych przelewów :)
Dziku

Poprzednia strona