Lloyds TSB Bank

napisał gosc » 2007-09-19, 17:46

Witam mam podobny problem, wrocilem z Angli i wyplacilem poczatkowo z bankomatu 500 z zachodniego....Teraz niemoge wyplacic z zadnego i to zadnej kwoty,,,ale moge robic zakupy ta karta...niewiem co jest grane jak ktos ma jakis pomysl to prosze o niego
gosc

Odp

Google - reklama

napisał Katrina » 2007-09-25, 16:42

Lloyds zaczal wlasnie zatrudniac Polakow w centrach obslugi telefonicznej (nie chwalac sie zaczynam 20 sierpnia :))
Jezeli ktos ma jakies inne pytania to chetnie odpowiem (w miare wiedzy i mozliwosci technicznych oczywiscie)

Pozdr,
Wazooon[/quote]

ja mam dużo-np czy pieniązki mogą tak sobie leżec i nic się nie dzieje jeśli nie używam konta(classic) powiedzmy rok? pod jakim nr służbowym można Cię złapac?...i wiele innych
a wogóle jeśli miałbyś czas to mój mail kas.qa@vp.pl i gg 9591547
będę bbb wdzięczna bo tr mnie męczą te sprawy finansowe
Katrina

Kasa

napisał Derastic » 2007-09-29, 13:01

Jak mozna przelac kase z Lloydsa na inne konto. w jakim banku musze miec to konto poniewaz mam na koncie 900 funtow i chcialbym je przelac i wybrac potem na raz, a nie bawic sie i wyplacac po 1100 zl i kilka razy placic za prowizje i inne oplaty.. help!!! meskaliusz@onet.eu
Derastic

ss

napisał Derastic » 2007-09-29, 13:28

Co to jest memebership number.. Skad mam wiedziec jaki mam . Gdzie mam sie tego dowiedziec.. z Gory dzieki. Potrzebyn mi bo zapomnialem hasla..
Derastic

napisał Oliwier » 2007-10-06, 01:15

Anonymous napisał(a):A wie ktoś jaka jest prowizja (albo opłata za przewalutowanie) przy wypłacaniu w polskim bankomacie z konta lloyds?

Z tego co si orientuje- a dotychczas korzystalem z takich uslug przebywajac w Polsce placilem prowizje za wybieranie z bankomatu i za placenie karta bezposrednio w sklepie.Nie pamietam dokladnie, ale pamietam, ze bardziej sie oplacalo wyplacic 1000 zl w polskim bankomacie w przeliczeniu do robienia zakupow na te kwote. Pozdrawiam
Oliwier

napisał derastic » 2007-10-08, 21:37

Da sie sprawdzic w jakims bankomacie w polsce jaki jest stan konta??
derastic

napisał henryk » 2007-10-11, 12:37

siema.mam problem z lloydsem.
ostatniego dnia pobytu w UK kazalem w banku zamknac swoje konto Silver Account.
jednoczesnie wypisalem formularz przelewu na piątek jutro ostatniej wyplaty ktora dostalem dzisiaj.w polu przelewu wpisalem 200 funtow bo myslalem ze tyle okolo dostane a nie moglem wpisac ze chce calosc przelac.byla to jedyna droga by zabrac pieniadze i zamknac to konto,ktore jest akurat platne.
tymczasem okazalo sie że moja wyplata jest o wiele wyzsza bo policzyli mi jeszcze za rownowartosc urlopu ktory mi przyslugiwal i lacznie mam 340 funtow.nie moge tych 140 funtow wyplacic w bankomatach a jutro zamykają mi konto.
czy jest jakaś szansa żeby odzyskać te pieniądze czy bank je sobie po prostu zabierze?
henryk

LLoyds debet!prosze o pomoc!

napisał gosc » 2007-10-15, 10:13

mam konto w angielskim banku lloyds,jednak juz jestem w polsce.tam konta nie zamknelam,mam pytanie.czy jest mozliwosc wybrania wiekszej kwoty pieniedzy w polsce z lloyds'owego konta niz na tym koncie jest??tzn czy moge zrobic debet?bo w anglii nie bylo to mozliwe jednak niewiem czy w polsce tez?prosze o pomoc!!
gosc

LLoyds debet!prosze o pomoc!

napisał gosc » 2007-10-15, 11:22

jakie sa odsetki??
gosc

Jak zrobić przelew :)

napisał Dziku » 2007-10-15, 12:33

Rok temu na pierwszej stronie napisałem że służę pomocą przy zakładniu konta i przelewach ( tanich ) przez internet...żeby ja tylko później sobie przypomniał gdzie ja tego posta zostawiłem...:) napisałbym to dużo wcześniej gdyż od tamtego roku udzieliłem odpowiedzi ponad 200 osobom na ten sam temat i wreszcie dzisiaj kiedy pomagałem kolejnej osobie otrzymałem w zamian ten adres i tworzę tego posta :)

Z góry przepraszam jeśli w tym całym roku kogoś pominąłem.
Jeśli ktoś dopiero będzie zakładał to proszę od razu zamówić dostęp online gdyż większość ludzi czyni to dopiero po powrocie do Polski a to już nie takie proste...przede wszystkim po wypełnieniu formularza na stronie lloyds https://online.lloydstsb.co.uk/register.ibc (tego formularza) i zapamiętaniu a najlepiej zapisaniu nie tylko hasła ale też memorable information gdyż później obie potrzebne są do logowania!!!!!! dostajemy numer naszego podania i numer telefonu pod który trzeba zadzwonić.Jak już zadzwonimy do aby potwierdzić naszą tożsamość dostajemy serię pytań w stylu ( ile Pan/Pani ostatnio wydał płacąć w markecie?? ) no jak się człowiek nie przygotuje to ciężka sprawa :P Ale zakładając optymistycznie że się uda lloyds wymyślił jeszcze jedno utrudnienie w postaci wysyłania naszego LOGINU na adres podany przy zakładaniu kotna!!!! W praktyce to oznacza że każdy kto wrócił sukcesywnie otworzy ten dostęp jeśli ma na miejscu kogoś kto mu przedyktuje albo prześle ten numer:)

Tak więc jak widzicie lepiej otworzyć przy zakładaniu konta :)
Później już tylko otworzenie konta na www.moneybookers.pl
Podanie konta angielskiego,podanie konta polskiego,sprawa jest całkiem prosta. Na ostatnio problem natykamy się przy samym przelewie...jak faktycznie przelać te pieniądze na moneybookers??
Otóż logujemy się na własne konto i wybieramy zakładkę transfers and payments.Żeby zrobić jakikolwiek przelew z lloydsa musimy najpierw zdefiniować odbiorcę więc i tym razem klikamy "Click here to add a new recipient to the list " i w polu
Pay to wpisujemy "MONEYBOOKERS" - bez cudzysłowów
w polu ACCOUNT NUMBER wpisujemy "02645038" - bez cudzysłowów
w polu SORT CODE wpisujemy "30-00-09" - bez cudzysłowów
w polu Reference (if any) wpisujemy swój ID z konta moneybookers.Dla przykładu podam swój żebyście wiedzieli w jakim jest formacie: "2723247"

i to właściwie cała filozofia.Później jak już wejdziecie w przelewy i klikniecie na wcześniej dodanego odbiorcę,wybierzecie kwotę,potwierdzicie hasłem to kasa leci.Polecam każdemu żeby nie było na mnie jak ktoś coś źle przepisze przelać sobie najpierw kwotę 1 funta i jak przeleci to dawać resztę :) Przepraszam za trochę łopatologiczną metodę tłumaczenia ale z praktyki wiem że tak najlepiej :) Pozdrawiam wszystkich i w razie pytań proszę na kamildzikowski@gmail.com
Acha jeszcze jedno żeby każdy z osobna nie pytał,taki przelew to w tej chwili chyba już niezależnie od kwoty 6,53 zł :) Całość trwa ok 6-7 dni z podziałem 2-3 dni na przelew z lloyds do moneybookers i 3-4 z moneybookers na polskie konto.Pozdrawiam wszystkich i życzę udanych przelewów :D
Dziku

Poprzednia stronaNastępna strona