Lloyds TSB Bank

napisał Forest » 2007-10-26, 09:53

Co to jest membership number chce wypelnic ten formularz ale niemam tego numeru. Gdzie go mozna znalezc.
Forest

Odp

Google - reklama

napisał Dziku » 2007-10-26, 10:03

Tego nie trzeba wpisywać :)
Dziku

napisał Gość » 2007-10-27, 16:44

Przy rejestracji w moneybookers jako walute nowoutworzonego konta wybralem PLN. Powinienem był wybrać GBP. Chcac dokonac przelewu, na dole okna zauwazylem ponizsza informacje:
"Zalecamy Ci wysłanie przekazu w wyżej wymienionej walucie [PLN]. Przy przekazach w innych walutach i/lub w przypadkach kiedy określona waluta różni się od waluty konta Moneybookers, mogą zostać naliczone opłaty za wymianę waluty."
Waluty konta zmienic niestety nie moge. Czy ktos wie jak duze sa oplaty naliczane w przypadku przelewu w innej walucie, o ktorych mowa wyzej?
Gość

napisał Ten sam co powyzej :) » 2007-10-27, 16:57

Konto bankowe mam oczywiscie w Lloyds TSB.
Konto w moneybookers jest w PLN.
I tak, zamiast schematu takiego:
Lloyds - (GBP) -> moneybookers - (przewalutowanie z GBP na PLN) -> Polski bank
Mam taki:
Lloyds - (przewalutowanie z GBP na PLN) -> moneybookers - (PLN) -> Polski bank
O ile wiadome mi jest na jakich zasadach nastepuje wymiana GBP na PLN w pierwszym przypadku (wg. warunkow moneybookers), o tyle nie mam pojecia jak to odbywac sie bedzie w przypadku drugim (decyduje lloyds czy moneybookers?). Ktos wie?
Ten sam co powyzej :)

a co ja powinnam zrobic w przypadku gdy sie zarejstrowałam

napisał Aniesss » 2007-10-28, 12:25

albo poprostu czy nie ma takiej mozliwosci aby podejsc do jakiegos banku ( w tym sęk ze nie mam pojecia nawet do którego konkretnie sie zwrócic) i poprosic o wypłecenie wszytskiego odrazu co sie znajduje na koncie porozumiejac sie bezposrednio z Pania przy okienku? z gory dziekuje za wszelka pomoc :)
Aniesss

:(

napisał Aniesss;( » 2007-10-28, 12:31

po zarejstrowaniu sie otrzymałam takowa odpowiedz jaki powinnam zrobic nastepnu krok nie bardzo rozumie o co w tym chodzi... przyy logowaniu prosza o user ID a nie bardzo wiem o co w tym chodzi..

Please read: Important message about email security
We want you to recognise a fraudulent email if you receive one. We will never send you an email asking for your security information or log on details, or direct you to a web page that asks for this information. We'll always greet you personally using your title and surname. Plus, to make it harder for fraudsters to imitate our emails, we'll always quote the last 4 digits of your current account number

Thank you for registering for Lloyds TSB Internet banking. By now, you should have received your User ID in the post, so we hope that you're already starting to explore what you can do online.

If you haven?t logged on yet, go to ww.llo ydstsb.com and click on the 'Personal Log on' button at the top right of the page.

If you're using the service for the first time here are some useful hin ts and tips to get you started - including what to do if you've forgotten your log on details.

Once you?re online here are just a few things you can do:

* View up to the minute balances
* Search your statements quickly
* Move money and pay bills
* Manage your regular payments

I'm sure you'll find the service easy and convenient to use.
Aniesss;(

jak zamknac konto w lloyds

napisał gość » 2007-10-28, 23:57

mam następujący problem chce zamknąć konto w lloyds a jestem już w polsce nie wiem jak mam to zrobić. w dodatku osoba której adres podałem przy zakładaniu kata powiedziała ze narobi mi problemów jeśli go nie zamknę bo przeszkadzają jej listy które przychodzą na jej adres co mam robi proszę pomóżcie :cry: moje gg 3124377
gość

napisał kasiek101 » 2007-11-02, 20:15

mam pytanie: czy jest jakas mozliwosc, by moc wyplacac kase w polsce w np.raz w miesiacu większą sumę, np. 1000GB????
kasiek101

Zgubiłem karte do bankomatu

napisał Mariusz Lloyds » 2007-11-07, 22:40

Witam wszystkich mam mały problem ponieważ zgubiłem kartę do bankomatu z Lloydsa i mam kaskę na tym kącie może ktoś by wiedział jak wyciągnąć tą kaskę w polsce ???
za pomoc z góry dzięki pozdro Mariusz
Mariusz Lloyds

napisał kameloth » 2007-11-08, 20:50

Witam)
jestem olejnym przypadkiem banku(i chce wyciagnac kase z bankomatu a tu nic((brak autoryzacji((pko nie pomoze((jutro próbuje w ing i w milenium(i w efekcie nie wiem czy nie wróce do anglii po kase((bo innej mozliwosci niby niema.ale niby tez jest.zapytajcie w pko.mi powiedzieli ze trzeba jakas umowe spisac z bankiem i zatwierdzic w urzedzie notarialnym.wtedy bank sie zwraca do tego z anglii o przreslanie.ale z drugiej strony ten bank w anglii moze nie przelac tej kasy.ma takie prawo((tak wiec nastepnym razem drodzy emigranci nalezy odrazu kase przelac na polskie konto i mamy swiety spokuj)
nie na darmo mowia ze Polak mądry po szkodzie :) hehhee
pozdrawiaqm
kameloth

Poprzednia stronaNastępna strona