Lloyds TSB Bank

napisał darowsk@interia.pl » 2007-11-22, 11:34

a ja mam takie cos
jak bym chcial na Moneya przeslac kase

Choose a transfer or payment

You cannot make a transfer from this account as you do not have another eligible account to transfer into.

You cannot make payments to companies/other people from this type of account.

i co ja mam zrobic za nic nie moge kasy wyslac i jeszcze karta tez wybrac nie moge co ja mam m zrobic pomozcie
darowsk@interia.pl

napisał curly » 2007-11-23, 14:44

hej ja tez byłam w UK i po powrocie bez problemu wypłaciłam pieniądze w WBK, później okazało się że dostałam jeszcze pieniądze za niewykorzystany urlop i najpierw mogłam wypłacić i nie wypłaciłam wszystkiego a później okazało się że nie mogę wypłacić w tym samym banku brak autoryzacji . Czy jest jakas jeszcze opcja wypłacenia pieniędzy. Chyba muszę spróbować w ing i millenium z góry dzięi za pomoc
curly

Re: VISA

napisał Mika » 2007-11-25, 14:42

Hmm No wlasnie wyplacic w bankomatach sie da ale placic sie nie da - przynajmniej SOLO, a jak sie wyplaca pieniadze z bankowmatow euronetu to sie nawet prowizji nie placi!!
Mika

Pomocy

napisał Dies » 2007-11-28, 14:38

Witam mam kilka pytan . Mialem konto Silver w Lloydsie przez 5 miesiecy dzis zmienilem na Classic , tak mi sie wydaje , bo gdy wchodze na konto internetowe dalej pisze Silver , a do tego dostalem jakies papiery na karte kredytowa o ktorej nic nie wspominalem :( .Za 10 dni wracam do kraju wiec chcialbym miec wszystko pozalatwiane . Dlatego mam pytanie czy placi sie prowizje za karte kredytowa co miesiac? i czy bede mogl wybrac pieniadze z polskich bankomatow gdy wroce do kraju . Prosze o pomoc >Z gory dziekuje.
Dies

napisał dexter28 » 2007-12-03, 14:50

Witam, jezeli ktos nie wie jak przelac pieniadze z Lloydsa to polskiego banku....to ma podobny problem jak ja:)
nie no generalnie nie jest to takie straszne, bo wytraczy zalozyc sobie konto na moneybookers, dodac banki, karty kredytowe etc. ja owe operacje wykonalem, przelalem pieniadze z lloydsa na konto moneybookers lecz teraz pojawil sie maly problemik, tzn. nie potrafie tych pieniedzy przelac na ING, tzn. pisze mi ze nie zweryfikowalem banku lub adresu, no to w takm razie daje na weryfikacje tych rzeczy i czekam juz ponad poltorej tygodnia na list z kodem weryfikacjnym, na konto lloydsa dostalem maly przelew, 11pi ale nie ma tam rubryki adnotacji gdzie moglby byc jakis 6cyfrowy numer, wie ktos jak mozna odczytac adnotacje na koncie lloydsa? bo w ing nie ma problemu, widnieje ona zaraz kolo kwoty... pozdrawiam
dexter28

napisał PCT » 2007-12-09, 15:56

W piatek wybralem 600 zl z pl bankomatu
juz dzis (niedziela) nie moge wybrac nawet 100 zl
wchdoze na internet banking i widze (balance) saldo 288 CR
czy te 288 Cr to moje funty ?

jestem tak abrdzo zdziwiony ta sytuacja , ze stracilem ochote na ogladanie proson break 3 sezonu.
czy ten kraj musi zawsze robic takie problemy lub to ja nie potrafie czegos poprawnie odczytac
ale pytam czego, chce wejsc do bankomatu i wybrac moja kase............................. LOL miesiaca
PCT

napisał Gość » 2007-12-12, 10:02

witam,ja tez mam takie kłopoty,tez posiadam konto w lloyds tsb.Kase udało mi sie wybrac za 1 razem bez kłopotu ale nastepnego dnia w kazdym bankomacie była odmowa a co najgorsze rozmawialem z pracownikami banku i tez nic nie poradza na to...
;/;/;/;/

a kasa potrzebna-takie udogodnienie zrobili dla polaków mam karte VISA ale nie ma autoryzacji i teraz wracac po kase do angli;|
Gość

napisał Dziku » 2007-12-12, 23:57

dexter28 napisał(a):Witam, jezeli ktos nie wie jak przelac pieniadze z Lloydsa to polskiego banku....to ma podobny problem jak ja:)
nie no generalnie nie jest to takie straszne, bo wytraczy zalozyc sobie konto na moneybookers, dodac banki, karty kredytowe etc. ja owe operacje wykonalem, przelalem pieniadze z lloydsa na konto moneybookers lecz teraz pojawil sie maly problemik, tzn. nie potrafie tych pieniedzy przelac na ING, tzn. pisze mi ze nie zweryfikowalem banku lub adresu, no to w takm razie daje na weryfikacje tych rzeczy i czekam juz ponad poltorej tygodnia na list z kodem weryfikacjnym, na konto lloydsa dostalem maly przelew, 11pi ale nie ma tam rubryki adnotacji gdzie moglby byc jakis 6cyfrowy numer, wie ktos jak mozna odczytac adnotacje na koncie lloydsa? bo w ing nie ma problemu, widnieje ona zaraz kolo kwoty... pozdrawiam

Nie jestem pewien czy dobrze pamietam ale przy weryfikacji konta lloyds nie podaje sie 6 cyfr tylko trzeba spojrzec jaka byla oryginalna kwota tego depozytu w euro ( to jest w widoczne w statement ) i podac ta kwote w moneybookers :) Pozdrawiam
Jak znajde chwilke czasu to poczytam te posty i postaram sie pomoc.

P.S. PKO MOZE ODZYSKAC WASZA KASE BO MAJA PODPISANA UMOWE Z LLOYDS TYLKO ZAPYTAJCIE ZA JAKA PROWIZJE :D:D:D To jest dopiero prowizja...:) Lepiej sobie z tym przelewem samemu pokombinowac. Dostaje sporo maili z zapytaniem czy dziala wiec odpowiadam - pomijajac fakt ze przelewam w ten sposob pieniadze do tej pory i place jedyna 6.53 zl za przelew to polecam kazdemu ustawic te konta bo to nic nie kosztuje i zrobic sobie samemu jakis probny przelew na kwote rzedu 1 funta aby sprawdzic :) Pozdrawiam
Dziku

Re: przelew

napisał justyna » 2007-12-14, 21:18

Gość napisał(a):Ja mam taki problem z pobraniem pieniedzy z kota, co mam zrobic moze da sie przelać przez internet na polskie koto tylko niewiem jak? Stan kota moge sprawdzić przez internet.
Prosze o odpowiedz
andrzejejo@wp.pl
gg 6373256

NAJLEPIEJ ZADZWONIC NA INFOLINIE LLOYDSA I ZROBIC TRANSFER PRZEZ TEL. - DO 5 TYS F. NIE POWINNO BYC PROBLEMU,NA POCZATKU TYLKO BEDA MUSIELI CIE ZIDENTYFIKOWAC, ZADZADZA PARE PYTAN TYPU: DATA UR. NAZWISKO PANIENSKIE MATKI, I EWENTUALNIE CZY MASZ JAKIES DIRECT DEBETY NA KONCIE. NR TEL. MASZ NA ODWROCIE ( U GORY ) KARTY DEBETOWEJ.
GENERALNIE PROBLEMY WYNIKAJA Z OBAWY BANKU PRZED NIEAUTORYZOWANYMI TRANSAKCJAMI DOKONYWANYMI POZA TERENEM UK.
justyna

napisał Gość » 2007-12-14, 21:22

Anonymous napisał(a):witam,ja tez mam takie kłopoty,tez posiadam konto w lloyds tsb.Kase udało mi sie wybrac za 1 razem bez kłopotu ale nastepnego dnia w kazdym bankomacie była odmowa a co najgorsze rozmawialem z pracownikami banku i tez nic nie poradza na to...
;/;/;/;/

a kasa potrzebna-takie udogodnienie zrobili dla polaków mam karte VISA ale nie ma autoryzacji i teraz wracac po kase do angli;|

CR OZNACZA CREDIT CZYLI TO CO MASZ NA KONCIE -TWOJ BALANS. DR OZNACZA DEBET, CZYLI TWOJE KONTO JEST WTEDY NA MINUSIE - OVERDRAWN
Gość

Poprzednia stronaNastępna strona