Lloyds TSB Bank

polska obsluga

napisał gosia » 2008-01-12, 11:29

Lloyds reklamuje się ,ze zapewnia polska obslugę tylko ,ze w praktyce takiej uzyskac nie mozna.Dopóki wplywaja regularnie pieniadze wszystko jest ok,kiedy trzeba wyjasnic problem z wyplata pieniedzy w Polsce nie ma mozliwosci ,odsylaja ,zbywaja ,zalosne.Prosze o podanie jakiegos numeru jesli znacie , z obsluga po polsku .
gosia

Re: karty debetowe

napisał maciek » 2008-01-22, 12:28

ewcikk81 napisał(a):pracuje w lloydsie wiec jesli macie jeszcze jakies pytania to postaram sie pomoc. Pozdrawiam

Ok mozesz mi doradzic cos na temat lokat w lloyds'ie?? zalozylem sobie internet saver i nie bardzo kumam jka to bedzie wygladalo a chcialbym wieksza sume wplacic tam. podpowiadam ze mam przelicznik miesieczny wybrany. dzieki za pomoc.

still england :P
maciek

napisał bartosz » 2008-01-22, 22:59

ewcikk81 napisał(a):Zanim wyjdziecie z angli zgloscie w banku ze bedziecie wyplacac peniadza z karty za granica. dla banku tak tranakcja jest "podejrzana" i w takiej sytuacji po prostu blakuja karte dla asego bezpieczenstwa, szczegolnie gdy wczesniej jej nie uzywaliscie poza anglia.
pracuje w lloydsie wiec jesli macie jeszcze jakies pytania to postaram sie pomoc. Pozdrawiam

Czy możesz mi poradzić w jaki sposób mogę sprawdzić stan konta będąc w Polsce (poza internetem)
pozdr
bartosz

prosze o pomoc ewcia 81

napisał dawid1987 » 2008-01-22, 23:01

widze ze pracujesz w lloydsie a ja mam problem nie moge sprawdzic swojkego stanu konta zgubilem karte zglosilem to ale nie przesla mi nowej jestem w polsce jak wsprawdzic konto jesli nie mam konta w internecie a phone bank nie pomoze mi bo poprostu zapomnielaem swojego hasla tam boje sie ze mam debet to moje gg 6545151 lub mail dawidk1987@vp.pl prosze cie o pomoc jak mam sprawdzic te konto :(
dawid1987

napisał maciek85 » 2008-01-23, 20:50

Witam.
Mam przeogromną proźbę!!:)Jeżeli ktoś by mi pomógł to będę bardzo wdzięczny.
W poprzednie wakacje pracowałem w Anglii przez 3 miesiace. Od tego momentu wogole nie uzywałem mojego konta. Dziś sprawdzam z ciekawości konto a tam komunikat UNPLANNED O/D FEES i ?75.00 DR. Ratunku, pomocy co mam robić?
(jestem biednym studentem i taka kwota dla mnie jest naprawde duża:/, co sie moze stac jak nic nie zrobie??)
maciek85

napisał beka » 2008-01-26, 13:31

ewcikk81 napisał(a):Zanim wyjdziecie z angli zgloscie w banku ze bedziecie wyplacac peniadza z karty za granica. dla banku tak tranakcja jest "podejrzana" i w takiej sytuacji po prostu blakuja karte dla asego bezpieczenstwa, szczegolnie gdy wczesniej jej nie uzywaliscie poza anglia.
pracuje w lloydsie wiec jesli macie jeszcze jakies pytania to postaram sie pomoc. Pozdrawiam

Wiec jak sie zdeklarowalas to przeanalizuj jak najlatwiej i najtaniej przelac przezz internet pieniadze z lloydsa do Polski. To tu wszystkich najbardziej ciekawi jak widac. pozdrawiam
beka

napisał magda11111 » 2008-01-27, 22:20

pracuje w lloydsie wiec jesli macie jeszcze jakies pytania to postaram sie pomoc. Pozdrawiam[/quote]

a ja mam trakie pytanko
przed wyjazdem z anglii zamknelam konto- a raczej zlecilam zamkniecie konta po moim wyjezdzie(3 dni pozniej) bo mialam dostac kase gdy juz by mnie nie bylo, po czym zlozylam zlecenie aby ta kasa ktora dostane zostala wyslana na moje konto w polsce, a konto zamkniete

dowiedzialam sie teraz od znajomych ktorzy dalej tam sa ze dostalam wydruk z konta i dalej mam tam kase

czy to mozliwe zeby oni nie zamkneli tego konta tak jak bylo to umowione??
i co zrobic zeby teraz ja odzyskac?

jesli ktos moze pomoc - bede wdzieczna
magda11111

napisał tomsol85 » 2008-02-07, 00:41

+448456030748
numer na infolinie Polską, pozdrawiam,
bardzo miła Pani :)
tomsol85

napisał Jawos13 » 2008-02-09, 16:55

Przybywam dłuższy czas w Polsce, posiadam konto w Lloydsie oraz wpływy doradźcie jak sprawdzić stan konta przez internet.
Jawos13

napisał Gordon » 2008-02-14, 16:31

Cześć. Mam problem z rejstracja na Lloyds TSB na ich stronie, jestem w Polsce a to jedyny sposób aby sprawdzić stan konta, może ktoś pomóc?
gg://8730373 , 6147835

Dzięki, pozd.
Gordon

Poprzednia stronaNastępna strona